PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه برنامه اي بنر فارسي بسازم

danyel
05-02-2007, 20:29
سلام
من ميخوام براي سايتم بنر بسازم
با چند نرم افزار اين كار رو كردم ولي فونتهاي فارسي رو ساپورت نمي كنن
يه برنامه ايي معرفي كنيد كه فونت فارسي رو هم ساپورت كنه

WooKMaN
05-02-2007, 21:17
عزیزدل جستجو کن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

danyel
06-02-2007, 00:51
بابا انقدر آدرس نده قبلا گشتم از متن فارسي پشتيباني نمي كنه

WooKMaN
06-02-2007, 11:28
عزيزدل فارسي نويس ميخواد خب ...

دانلود فارسي نويس فكر نكنم اونقدر سخت باشه ... ;)

danyel
07-02-2007, 00:03
فارسي نويس مريم هم نصب كردم نشد
اگه ميشه راهنمايي كن

*PiNk PaNTHeR*
07-02-2007, 00:10
شاید از یولید گیف انیماتور استفاده میکنی.
با فونتی که توی مریم مینویسی کپی کن و وقتی توی تکست آرآی آبجکت تکت در این برنامه پیست کردی، همون فونتی که توی مریم باهاش نوشتی ست کن توی یولید.
اگه از یولید استفاده نمیکنی استفاده کن از یویلید جیگرتر و آسونتر نیست!

WooKMaN
07-02-2007, 08:07
فارسي نويس مريم هم نصب كردم نشد
اگه ميشه راهنمايي كن
عزيزدل شك نكن swishmax با فارسي نويس مشكلي نداره ، تست شده بيد ...

فارسی نویس مریم
یكی از برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی در فتوشاپ را میدهد فارسی نویس مریم است. این برنامه دارای قلم‌های زیبا و متنوعی است كه قدرت مانور بیشتری به شما میدهد. این نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ویندوزxp ندارد و به راحتی میتوانید در همه نسخه‌های فتوشاپ فارسی بنویسید.
چگونگی استفاده از فارسی نویس مریم:
ابتدا متن دلخواه خود را در محیط ویرایشی این برنامه تایپ میكنید. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به Clipboard انتقال دهید(با استفاده از Ctrl+C) و سپس در برنامه‌ی مقصد از قسمت فونت، یكی از فونتهایی را كه اول آنها با;_F شروع میشود، انتخاب كرده و با استفاده از كلیدهای Ctrl+V متنهای تایپ شده در فارســــــی نویـــــس مریــــم را به آنجا انتقال میدهید

J A V I D
07-02-2007, 08:16
عزيزدل شك نكن swishmax با فارسي نويس مشكلي نداره ، تست شده بيد ...

فارسی نویس مریم
یكی از برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی در فتوشاپ را میدهد فارسی نویس مریم است. این برنامه دارای قلم‌های زیبا و متنوعی است كه قدرت مانور بیشتری به شما میدهد. این نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ویندوزxp ندارد و به راحتی میتوانید در همه نسخه‌های فتوشاپ فارسی بنویسید.
چگونگی استفاده از فارسی نویس مریم:
ابتدا متن دلخواه خود را در محیط ویرایشی این برنامه تایپ میكنید. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به Clipboard انتقال دهید(با استفاده از Ctrl+C) و سپس در برنامه‌ی مقصد از قسمت فونت، یكی از فونتهایی را كه اول آنها با;_F شروع میشود، انتخاب كرده و با استفاده از كلیدهای Ctrl+V متنهای تایپ شده در فارســــــی نویـــــس مریــــم را به آنجا انتقال میدهید

البته تو ورژن 4.04 مستقیم هم می شه تایپ کرد !!!

pd2006
13-02-2007, 21:47
سلام
من که هر کاری کردم نتونستم یه متن نوشته شده با قلم مریم در نرم افزار خوشنویسی مریم رو به فوتوشاپ منتقل کنم چون نتیجه یه خط عجیب و غریبی میشد که تا حالا لنگه اش رو ندیده بودم .

danyel
16-02-2007, 19:31
دقيقا منم همين مشكلو دارم

mohammad hamed
17-02-2007, 08:48
میشه یه لینک دانلود فارسی ساز بدید

danyel
18-02-2007, 13:52
WooKMaN جون با من قهر بيد كسي رسيدگي نمي كنه

danyel
18-02-2007, 14:20
WooKMaN جون با من قهر بيد كسي رسيدگي نمي كنه

hemedani
18-02-2007, 17:25
یه نکته ی کوچیک رو رعایت نمی کنین ببینین شما با فونت فارسی نویس مریم تویه خودش متن رو نوشتین و درست نشونش ولی وقتی میبرینش تو یه نرم افزار دیگه و میخواین نشونش بدین با یه فونت دیگه نشونش میدید که با فارسی نویس مریم نصبش نکردین دقت کنین فونت هائی که مطلق به فارسی نویس مریم اولش یه F_ داره امیدوارم مشکلت حل بشه
آقا یکی هم به من کمک کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]