PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلیغ گذاشتن در فورم

m2babaey
05-02-2007, 14:15
سلام
یک سوال می پرسم و امیدوارم جوابمو از اینجا بگیرم
من با برنامه پی اچ پی بی بی یک فورم ساختم که الآن روی لوکال هستش. هاست و دومینشم خریدم. الآن می خوام بدونم چهطوری می تونم توش تبلیغ قرار بدم یعنی کدها رو کجا قرار بدم؟ اگر بخوام یک لینک "تماس با ما" در بالای صفحه ی اصلی قرار بدم چکار باید بکنم. اگر بخوام هر تاپیکی که زده میشه بعد از پست اول تبلیغات گوگل بذارم چکار باید بکنم. خلاصه اینکه چطوری باید سورس کد فورمم رو سیخ بکنم البته با کمی توضیحات بیشتر
ممنون

Mr.Ponics
05-02-2007, 20:59
در مورد اون تبليغ بعد از پست اول بايد پلاگين مربوطه اش رو كه اسمش اد افتر پوست هست رو از وبشهر دريافت كنين و نصب كنين و فعال كنين بعد برين بخش پيكربندي سيستم ! از اونجا يه تنظيماتي داره كه ميزنين و كد اچ تي ام ال رو وارد و بعدش هم تموم ميشه ميره پي كارش !

m2babaey
07-02-2007, 08:22
ممنون عزیز. از معرفی سایت وبشهر هم ممنونم. من فورمم انگلیسیه. رفتم سایت phpbb.com از اونجا یک MOD دانلور کردم بعد راهنمای نصبش رو تو لینک زیر خوندم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما این جدول رو متوجه نشدم. میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟

#-----[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

internet1
07-02-2007, 15:10
دوست عزيز من مدت هاست ديگه توي اين انجمن فعاليت نمي کنم البته همين طور اتفاقي ديدم شما سوالي رو مطرح کرديد که گفتم خوب بزار بهت يه راهنمايي کنم :
خوب اين ها که شما گذاشتيد از اسمش هم مشخص هست sql و اين ها qury هاي ديتابيس شما هست در روي سرور که خوب بايد براي اين کار وارد cpanl...mysql...phpmyadmin بشي و بعد که وارد اون قسمت شدي ديتابيس انجمن ات فرضاً: forum هست اون رو انتخاب کني بعد از قسمت بالاي ليست قسمتي هست که نوشته sql اگه درست گفته باشم يه کادر سفيد رنگ باز مي شه که توي کادر اين کدها رو وارد مي کني و بعد هم ارسال مي کني و بعد از چند دقيقه بهت اوکي رو مي ده بستگي به سرعت شما داره ولي خيلي سريع اين کد رو ايمپورت مي کنه به ديتابيس
ولي اين که شما ديدي و لينک داديد آموزش نصب مد هست فکر مي کنم البته چون زياد دقت نکردم
به هر حال موفق باشيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m2babaey
07-02-2007, 20:22
ممنون. فقط یک چیزی بگم که " اگر نباشی جات خالی می مونه"