PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار برای درست کردن یک لیست آرشیو از نرم افزارهام

allii110
05-02-2007, 00:27
سلام دوستان عزیز . من تعداد خیلی زیادی سی دی دارم که توی اونها پر است از انواع نرم افزارها و بعلت زیاد بودن تعداد سی دی ها بیشتر وقتها برای پیدا کردن یه برنامه خاص از درون این سی دی ها مشکل دارم و نمیدونم مثلا فلان برنامه توی کدوم سی دی هست و یا توی فلان سی دی چه برنامه هایی هستش . لذا اگه ممکنه کمکم کنید در صورتی که برنامه ای هست که بشه با اون مثلا با گذاشتن هر کدوم از سی دی ها برنامه های داخل اونو لیست کنه و در پایان یه لیست آ رشیو کامل از برنامه هام رو بصورتی که مشخص باشه توی مثلا سی دی شماره یک این برنامه ها هست و همچنین اینکه اگه دنبال یه برنامه خاص میگشتم بتونم بفهمم مثلا این برنامه توی سی دی شماره ایکس هستش . اگه چنین برنامه ای وجود داره خواهش میکنم اونو با کرک یا سریال معتبر برام بزارید و اگه کار کردن باهاش سخته کمی در مورد اون برام توضیح بدین و اقعا ازتون ممنون میشم .

divoonejoon
05-02-2007, 00:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید کمکتون کنه.........

allii110
05-02-2007, 01:16
سلام دوست عزیز . نه متاسفانه این برنامه بدرد من نخورد اگه ممکنه دوستان لطف کننن کمک کنن ممنون میشم .

as2007
05-02-2007, 02:36
mediaman و softwarecatalog فکر کنم بدرت بخوره یه سرچ تو گوگل کنی پیدا می کنی البته نرم افزار های دیگه ای هم هست مثل Movie Catalogue و game collector , movie collector

marmolak
05-02-2007, 09:48
سه تا برنامه بهت میگم که کارت رو راه میندازه.
1: CD Catalog Expert
2: Wher Is IT?
3: Cd Bank Cataloguer
اولی خیلی سادهست و کار باهاش راحته
دومی خیلی حرفه ای و کامله و کار باهاش یه کم سخته ولی با 2 یا 3 ساعت کار همش دستتت میاد و در ضمن برای فایلهای عکس هم یه پیش نمایش کوچیک داره حجم ارشیوی که از سی دی ها میگیره یه کم زیاده و با کارهایی که میکنه قابل قبوله.
سومی خیلی نرم افزار خوبیه خودم ازش استفاده میکنم از اولی کاملاتره و از سومی کارش راحتر.
در ضمن هر سه تا نرم افزار زبان فارسی و منوی فارسی هم دارن.
یه سایت هم برای دانلود بهت معرفی میکنم امیدوارم فیلتر نباشه اگه بود تو گوگل یه سرج بکن پیداشون میکنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

allii110
05-02-2007, 18:29
سلام دوستان ضمن تشکر از شما من هر چی گشتم یه لینک سالم از برنامه Cd Bank Cataloguer رو پیدا نکردم اگه ممکنه یکی از دوستان لینک سالم از نسخه فول این برنامه یا نسخه با کرک اونو برام بزاره ممنون میشم .

as2007
05-02-2007, 19:29
Cd Bank Cataloguer
از این سایت دانلود کن
بعد از اینکه روی دانلود کلید کردی در صفحه بعد از بین سرورهای موجود یکی رو انتخاب کن مثلا Cyprus و در صفحه بعد لینک دانلود رو دریافت می کنی البته به نظر من media man خیلی بهتره

as2007
05-02-2007, 19:45
اینم کرکش

pesar_tanha
05-02-2007, 19:54
منم متاسفانه اين مشكل دارم يكي كمك كنه

hardrock007
05-02-2007, 22:26
همونطور که قبلا اشاره شد برنامه CD Catalog Expert يکی از کار آمدترين و خوشدست ترين برنامه ها در اين زمينس

تصويری از محيط برنامه:

دريافت و اطلاعات بيشتر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد