PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 4مشکل عجیب وغریب من!!!

saviss
02-02-2007, 22:56
سلام
من هفته ی پیش مجبورشدم مین وسی پی یو رو عوض کنم......طبیعتا درایو های سی ودی رو مجبورشدم فرمت کنم:puke:
حالا با نصب ویندوزهای(ملنیوم وایکس پیsp2) که هردوتاشون همون سی دی های قبلی بودن(یعنی بدون اینکه هیچ تغییری توی ورژن ها انجام داده باشم )چون از همون ویندوزها کپی کرده بودم برا روز مبادا:rolleye:
باچندتا مشکل جالب مواجه شدم:
1- فولدر فونت ویندوزهام رو هم برای روزمبادا روی یکی از درایوها کپی کرده بودم حالا وقتی میخوام توی ملنیوم این فونت هارو مجددا اینستال کنم همه شون میان جز یکی!!!حتی اسمشم عوض کردم اما اصلا همین یک فونت اینستال نمیشه که نمشه!!!!درحالیکه قبلا بوده روی همون ویندوز!!!
2-توی ایکس پی قبلاCorelDrow12 روداشتم حالا که نصبش میکنم همه یش درسته ولی اجرانمیشه!!!!چندبار ری اینستال کردم اما نشد!!!مسیرنصب رو عوض کردم اما بازم نشد!!!رجیستری رو پاکسازی کردم اما بازم نشد!!!توضیح اینکه:این سی دیCorelDrow12هم همون قبلیه وهیچ تغییری توش ندادم!!!!فایلا همه وارد میشن مراحل نصب کاملا انجام میشه اماCorelDrow12اجرا نمیشه!!!هم خودشو ریپیر کردم هم ویندوز رو از نظر فایلای سیستمی کنترل کردم!!!
3-بعضی از فایل های صوتی یا تصویری که روهاردم بودن حالا با همون برنامه های قبلی که نصب کردمشون بامشکل اجرا میشن!!!!!البته فقط بعضی هاشون !!این هم جالبه که مثلا توی یک فولدر MP3ازمثلا10تا آهنگ 3تاش مشکل داره(صداش خرابه ....اکو داره یا فلنج میشه)7تادیگش درست اجرامیشن!!!یا از دوتا قسمت یک فایل AVIمثل فیلم یک قسمتش درست صدا داره قسمت دومش صداش خرابه!!!
4-توی پخش DVDباهمون نرم افزار قبلیش.......صدای زمینه (مثلا آهنگ یا صدای محیط واینجورچیزا )درست پخش میشه اما دیالوگ بین هنرپیشه ها نامفهومه و صداشون خیلی ضعیف پخش میشه!!!!
درایورکارت صدامم از روی CDمادربورد نصب کردم وچنر بار ری اینستال کردم اما مشکل کماکان باقیست.....
اگرمشکل از کارت صدا باشه که پس چرا بعضی وقتا درست کارمیکنه بعضی وقت ها نه؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید

Elfin-D
03-02-2007, 13:05
سلام
چون سی پی یو و مین رو عوض کردید من حس میکنم باید یک بار هارد رو هم از وال پارتیشن بندی کنید...
مورد دوم اجرا نشدن یا خراب اجرا شدن فایلهاست.اجرا نشدن ممکنه از ویروس باشه و صدای ضعیف هم میتونه از کارت صدا باشه ( لزومی نداره کیفیت این کارت صدا مانند کارت صدای قبلیتون باشه)برای اون فونت هم میتونید از ویندوز اکس پی اینیستالش کنید...
ولی در کل من پیشنهاد میکنم که از اول پارتیشن بندیکنید
مخلصیم

H A M E D
03-02-2007, 21:13
تجربه ميگه كه ممكنه به احتمال 33 درصد اشكال از Ram باشه... اين رم لامذهب بعضي وقتا يه اروراي عجيبي ميده ولي به احتمال 67 دصذ همون هارده!! پارتيشن بندي رو عوض كن!

***Spring***
04-02-2007, 10:06
سلام
همانطور که دوستان گفتند ، شما از اول پارتیشن بندی بفرمایید... یعنی اول همه این پارتیشنها رو حذف کنید و بعد دوباره درست کنید... احتمال داره ، جدول پارتیشن تیبل روی هارد هم مشکل ساز باشه!... فقط دقت بفرمایید ،اندازه و حجم پارتیشنهای سیستمی شما باید یکی باشد...یعنی بعد تغییر نداشته باشه و به همون اندازه قبلی اون رو درست بفرمایید...

kamip30
05-02-2007, 03:38
be nazare man ham dobare partishen bandi konid chon agar in moshkel ham hal beshe badan hatman ba barnamehaye dige moshkel peyda mikonid