PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي نرم افزار يا سايت فروم سازي

S A M
02-02-2007, 16:57
از تمام بر و بچ فروم پي سي ورلد ميخواستم سه سايت معرفي كنن يا نرم افزار درست و حسابي بزارن با اموزش كه بتونم يه فروم مجاني و خوب و وابسته به هيچ سايت نباشه مثل فروم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************.com باشه مثل اينا چيجوري ميشه زد كه محدوديت پست و اينا هم نداشته باشه
مرسي

S A M
02-02-2007, 16:58
از مديران باوقار و محترم پي سي ورلد خواهشمندم تا جواب نگرفتم تاپيكو قفل نكنن

S A M
02-02-2007, 16:59
ميدونين چرا تاپيك زدم؟
چون اينجا 4 تا برنامه هست و همشون يا لينكا خرابه يا فيلتره برا همين تاپيك زدم تا درست و حسابي جواب بگيرم چون اونجوري كسي جواب نميده
مرسي

S A M
02-02-2007, 17:01
خواهشمندم تا جواب نگرفتم مديران اين تاپيكو قفل نكنن
اقا جان من يه نرم افزار سايت فارسي خوب با قابليت هاي خوب مثل فروم هاي مثالي بدن رايگان بدون محدوديت پست درست مثل پي سي ورلد بدن تا من يه فروم درست و حسابي بزنم
مرسي

S A M
02-02-2007, 17:04
هم اكنون منتظر ياري سبز تانيم

Mr.Ponics
02-02-2007, 19:35
من كه متوجه سوال شما نشدم يكم واضح تر بفرماييد !

S A M
02-02-2007, 20:35
عزيزم يه فروم بزنم با يه چيزي كه كاملا رايگان باشه و مثل فروم پي سي ورلد ديگه
محدوديت پست هم نداشته باشه مثل محدوديت پست ايران كره

Mr.Ponics
02-02-2007, 20:46
خب اين بستگي داره به اين كه شما هاست و دومين دارين يا نه ! يا مي خواين كاملا رايگان باشه همه چيزش ؟‌

S A M
02-02-2007, 20:59
اينا چين كه من بگيرم؟
بگو ميگيرمشون
مرسي

S A M
11-02-2007, 12:02
خب اين بستگي داره به اين كه شما هاست و دومين دارين يا نه ! يا مي خواين كاملا رايگان باشه همه چيزش ؟‌

اره میخواهم کاملا رایگان باشه
چرا فروم به این خوبی بخش مدیرت و محتواش اینقدر ضعیفه
مرسی

Mohsen khan
01-03-2007, 21:43
يك هاست و دومين بخر حداقل 50 يا 100 مگا بايت
در حدود 25 تومان قيمت داره
انجمن هم ا phpbb يا smf يا mybb نصب كن
نصب دوتاي اولي از روي كنترل پانل مثل آي خوردنه
با چند تا كليك
سوالي داشتي در خدمتم

S A M
02-03-2007, 18:49
يك هاست و دومين بخر حداقل 50 يا 100 مگا بايت
در حدود 25 تومان قيمت داره
انجمن هم ا phpbb يا smf يا mybb نصب كن
نصب دوتاي اولي از روي كنترل پانل مثل آي خوردنه
با چند تا كليك
سوالي داشتي در خدمتم

مرسي
ولي ديگه ما از خيرش گذشتيم

erfan2000volt
02-03-2007, 21:20
می تونی از phpbb استفاده کنی.برو به اینجا حتما مفید واقع میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o o r i a.com/showthread.php?tid=60
(لینک توسط پی سی ورد فیلتر شده..فاصله هاشو پاک کن و برو تو ***********
در ضمن حتی نیاز زیادی هم به برنامه نویسی بلد بودن نداری

mojtaba_6485
02-03-2007, 23:16
دوسته عزیز شما قبل از فوروم باید هدف خودتون رو مشخص کنین بعد که اون مشخص شد باید تعیین کنین شما تا چه حد دوست دارین اون سیستم پیشرفت کنه شما اصلا فری می خوایین یا پولی حالا:
به عنوان فریمورک امتحان کردن joomla مخصوصا الان که نسخه ی 1.5 تقریبا آماده شده پیشنهاد بدی نیست.
همینطور drupal هم کار راه اندازه.
در ضمن به zope و خانواده هم گوشه ی چشمی داشته باشید. یه خورده در نگاه اول سنگین به نظر می رسه ولی خوب چیزیه.
مامبو رو به دلایل متنی و فرامتنی( رفتار بد شرکت حامی) توصیه نمی کنند.
phpfusion رو هم به نظر آینده ی خوب خواهد داشت.
typo3 که چلت فرم بسیار کاربردی هستش منتها نصبش و کار کردن باهاش مرد نر می خواهد و گاو گنده(!!!!!!)
bit weaver یک عدد proffessional CMS هست که امکانات خوبی داره(گالری+ویکی+ .....) منتها یه خرده پیچیده است.
phpnuke و دار و دسته به قول یه بابایی فقط به درد این کار می خورند که بگی :"من یک عدد سایت دارم و خوشحال هستم".
xoops در نگاه اول جذب کننده است ولی وقتی بری توش می فهمی تو چه منجلابی گیر کردی. تقریبا روی هیچی کنترل نداری. نمونه ی بارزش ماژول انجمنش که وقتی یه پست رو پاک می کنی کل پست های زیرش هم پاک می شن.
postnuke و نسخه ی فارسی شده و دستکاری شده اش, تالار وب, هم مثل phpnuke.
انتخاب های غیر رایگان هم داری, مثلا بهترینشون (از دید من البته) phpcow هست. چیزکیست خوب و خوش دست, منتها گران.
koobi خوراک فروشگاهه, منتها نه در جایی مثل ایران.

و هزاران مورد دیگه مثل xaraya و cpg dragonfly و ... که از روی قبلی ها مشتق شدن.
با تشکر از دوسته خوبم kaambiz

S A M
03-03-2007, 13:54
دمتون گرم واقعا متشكرم
مرسي

yue bochon
28-01-2008, 14:10
سلام
بچه ها منم ميخواستم يه فروم بزنم مثلا مثل persiantools اما هيچي از فروم و فروم سازي و اينجور چيزا بلد نيستم حالا پولشم زياد مهم نيست اما ميخوام يه چيز ماندگار درست كنم ميشه كمكم كنين ؟ در ضمن بايد بگم كه موضوع فروم هم عموميه