ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : nukezone

prodoctornuke
02-02-2007, 09:00
می خوام در مورد یه بازی اینترنتی بسیار عالی به اسم nukezone
که به صورت text bas انجام میشه و dial up به راحتی اجرا میشه .برایه عضویت کافیست به سایت بازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مراجعه و ثبت نام کنید
در ÷ست بعدی یه سری اموزش از دوستان می گذارم

Maste^Bazy
02-02-2007, 10:19
می خوام در مورد یه بازی اینترنتی بسیار عالی به اسم nukezone
که به صورت text bas انجام میشه و dial up به راحتی اجرا میشه .برایه عضویت کافیست به سایت بازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مراجعه و ثبت نام کنید
در ÷ست بعدی یه سری اموزش از دوستان می گذارم

اول از همه خوش آمد به شما ميگويم ( منم تازه عضو شدم )

بابا اين چيه كلا توضيح بده:cool:

WaTeRsTyLeR
04-02-2007, 18:04
بازی تکستیه من یه یک سالی بازی میکردم ولی دیگه حال نمیکنم یعنی حسش نیست نیاز به خلاقیت داره چون خیلی واقعیه الکی هر کاری نمیشه کرد یه دور که بازی کنی دور بعد راحت میشه خوبیش اینه که بعد از یه دوره امتیاز همه 0 میشه همه شانس مساوی دارن همه کارشم با عدده.

Metalzadeh
05-02-2007, 02:38
ای ول
فقط امیدوارم معتادش نشم ;)

prodoctornuke
05-02-2007, 14:27
دوستانی که بازی میکنن Nz Id خودشون رو بدن

prodoctornuke
05-02-2007, 20:18
بازي Nuke Zone يك بازي (ميشه گفت) MMO هستش كه بصورت Text-base انجام ميشه. سبك اين بازي در حقيقت استراتژي هست و تمامي كارهاي بازي توسط وارد كردن اعداد انجام ميشه! اين بازي بصورت آنلاين انجام ميشه (البته نه به اون صورتي كه تصور ميكنيد) و براي انجامش بايد به سايت nukezone.nu بريد و ثبت نام كنيد و به بازي وارد شويد.
مانند هر بازي استراتژي ديگه اي در اين بازي هم چندين نوع يونيت از نوع Vehicle, Air units, Sea units, Infantry وجود داره كه هر كدومشون شامل چند نوع وسيله (يا يونيت) ميشه. همچنين مي تونيد در اين بازي چيزي حدود 20 نوع ساختمون هم بسازيد و چندين نوع موشك (Missile) هم داشته باشيد. براي خريد هر چيزي نياز به پول داريد. مقداري پول بصورت ساعتي توليد ميشود و براي بدست آوردن پول بيشتر مي توانيد دزدي كنيد يا به استان (Province) افراد ديگر حمله كنيد. بازي در زماني كه شما حضور نداريد نيز در جريان است و امكان دارد ديگران به شما حمله كنند، البته كار دفاع بصورت خودكار توسط نيروهاي دفاعي موجود در استان شما انجام مي شود. در اين بازي هيچ چيز گرافيكي وجود نداره و براي خريد هر چيزي فقط كافيست تعداد مورد نياز اون رو در جاي مربوطه وارد كنيد تا مثلا 500 تا تانك بخريد. توضيح بازي كمي پيچيده تر از اين حرف هاست. اما فكر مي كنم در همين حد كافي باشه. ضمنا بازي با خط 14.400 هم قابل انجام است.
NZ در حال حاضر چيزي حدود 35000 عضو فعال داره و اين بازي در حال حاضر در راند 21 ادامه داره. مدت هر راند كمي كمتر از سه ماه است كه پس از پايان هر راند ركوردها ثبت مي شود و همه بايد از اول شروع كنند.
اين بازي بيشتر در اروپا طرفدار داره و اكثر بازيكنان اروپايي هستند

prodoctornuke
08-02-2007, 18:39
سایت به این گندگی هیچ کس اسم Nuke Zone نشنیده

Maste^Bazy
08-02-2007, 18:48
سایت به این گندگی هیچ کس اسم Nuke Zone نشنیده

من توش عضو هستم و سايت به در بخوري نيست و حال نميده :puke:

WaTeRsTyLeR
09-02-2007, 16:47
bara hamin man velesh kardam cliche mishe

alikamaly09
22-02-2009, 09:21
سلام
از تمام بچه هاي nukezone باز چه حرفه و چه در حال آموزش دعوت به همكاري مي كنيم براي اين كه بتونيم نام ايران را تو اين باز سرافراز كنيم اين ايدي منه tobedie (#551030)