PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد K510

Manager_66
02-02-2007, 04:14
سلام دوستان

ميخوام بدونم كسي از شما نرم افزاري براي گوشي K510 سراغ داره كه بشه باهاش اس ام اس هام رو به كامپيوتر

منتقل كنم :blush: قبلا نرم افزار My phone Explorer رو دانلود كردم ولي گوشيم رو شناسايي نميكنه .............

اگه لطف كنيد و يك نرم افزار رو معرفي كنيد ممنون ميشم ;) :cool:

Manager_66
02-02-2007, 04:35
يك سوال ديگه هم داشتم دوستان

همراه با K510 سي دي هم ميدن چون من كه خريدم سي دي نداشت !!!!

behzad1984
02-02-2007, 10:40
سلام دوستان

ميخوام بدونم كسي از شما نرم افزاري براي گوشي K510 سراغ داره كه بشه باهاش اس ام اس هام رو به كامپيوتر

منتقل كنم :blush: قبلا نرم افزار My phone Explorer رو دانلود كردم ولي گوشيم رو شناسايي نميكنه .............

من گوشیم K510i است و MyPhoneExplorer هم شناسایی‌اش می‌کنه. حواست باشه که وقتی کابل USB رو وصل می‌کنی، گوشی رو در حالت Phone Mode قرار بدی، و نه File Transfer.

mirsaeed
23-05-2007, 11:50
جواب دادن به اين بحث:مديريت اس ام اس ها با k510 بر روي كامپيوتر

mirsaeed
23-05-2007, 11:56

mirsaeed
23-05-2007, 11:59

منتقل كنم .قبلا نرم افزار My phone Explorer رو دانلود كردم ولي گوشيم رو شناسايي نميكنه .............

اگه لطف كنيد و يك نرم افزار رو معرفي كنيد ممنون ميشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naqdian
24-05-2007, 11:34
حالا یه چیز دیگه گوشی من افتاد تو آب.فعلا همه چیش سالمه بجز بلندگوش!
چیکارش کنم.ممکنه بلندگو سوخته باشه؟