PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای تغییر آیپی Adsl (اگه میشه...!)

Honradez
01-02-2007, 18:19
سلام.

من یه برنامه میخام که در صورت امکان، آیپی Adsl را تغییر بده!

با تشکر!

;)

WooKMaN
01-02-2007, 18:25
IP Shifter 2.1.15

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

854KB

Elfin-D
01-02-2007, 19:57
سرچ سرچ سرچ

Nvidia
01-02-2007, 19:58
Feiz جان از VPN استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IVAN
02-02-2007, 16:04
Feiz جان از VPN استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاملا تایید میشه.تنها راه همینه.کاوه جان هم که خودشون اکانت میفروشن پس مشکلی نمیمونه:)

Honradez
02-02-2007, 19:33
سلام دوستان.

VPN چیه؟

ضمنا به WooKMaN عزیز هم بگم که ممنونم ولی متاسفانه این برنامه کار نکرد!

Nvidia
02-02-2007, 19:41
من همین الان با Vpn هستم اگه میخوای واست توضیح بدم بیا پیام خصوصی :دی
من خودم هر بار کانکت میشم یه Ip از ایالت ویرجینیا آمریکا بهم میده :دی

IVAN
02-02-2007, 19:51
VPN مخفف Virtual Private Network نوعي ارتباط شبكه اي يا همون اينترنتي هست . و براي مواقعي به كار ميره كه دو تا سيستم بخوان در اينترنت با هم ارتباطي بر قرار كنن كه به صورت مستقيم باشه و كسي به اطلاعات دسترسي نداشته باشه.خوب در گام اول شما یه اکانت(مثل کارت اینترنت یک یوزرنیم و پسورد ) تهیه میکنی و و بعد یه کانکشن درست میکنی و کانکت میشی(البته باید ای پی سرور مقابل رو از فروشنده ی اکانت دریافت کنی).از این به بعد شما از طریق هر برنامه ای که از اینترنت استفاده کنی با ای پی سروری که با اون وصل شدی شناسایی میشی و نیازی به وارد کردن آی پی و پورت برای هر یک از برنامه ها نداری.VPN واقعا عالی هست.