PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش اینستال کردن فایل sis!!

mesdakh
01-02-2007, 17:53
سلام
خسته نباشید.از یکی از دوستان خواهش میکنم به
طور کامل برام توضیح بده روش اینستال کردن فایلهای
sis را روی گوشی 6600ولی باید بگم من فیش اتصال
به کامپیوتر را ندارم.میشه از طریق دیگه ای این کار را کرد.
چون چند جا پرسیدم گفتن فیش اتصال واسه 6600 نداریم!!!!!!!!

HELLBOY_HP
01-02-2007, 18:13
شما یا باید با بلوتوث بریزی یا با اینفرارد خالا بخر تا روش نصب رو هم بهت میگم قیمت اینا هم حدود 10-8 هزار تومان بید جیگر البته یه کار دیگه هم میتونی انجام بدی یه نرم افزار file manager رو گوشی بریزی البته بده بیرون چون که خودت که وسیله رو نداری بعد میتونی نرم افزاری رو که میخوای میریزی توی قسمت other مموری کارت که این هم رم ریدر میخواد بعد با فایل منیجر نصب میکنی.سوال دیگه هم داشتی در خدمتم.

M O H S E N
01-02-2007, 21:25
اصلا گوشی نوکیا 6600 قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق فیش را ندارد و باید از بلوتوث یا اینفرارد کمک گرفت.

شما پس از ارسال فایل مورد نظر به صورت خودکار از شما پرسیده میشود که آیا مایل به نصب برنامه هستید یا خیر

سپس پرسیده میشود که آیا در مموری کارت نصب شود یا بر روی حافظه تلفن؟ و سپس مراحل بعدی را طی خواهید

نمود.

..
موفق باشید

mohammad_1000
01-02-2007, 21:45
سلام دوست عزیز شما میتونید از طریق رم ریدر هم این کارو بکنید که پس از کپی فایل سیس در یکی از فولدر ها شما میتوانید رم راداخل گوشی قرار داده و روشن کنید و پس از بالا اومدن گوشی به قسمت فایل مننجر رفته و در هر فولدری که ریخته باشید اون فایلو میبینید و اینیستال میکنید و باید اونو open کنید و از شما اینیستال میخاد که همرو yes میکنید
موفق باشید

Hamid110
02-02-2007, 07:17
سلام . .

دوست گرامی . . به نظر من . . اگه یک دستگاه بلوتوث بگیری . . بهتره . .

چون اگه انفرارد بگیری . . روی بعضی از گوشی ها کار نمیکنه . . . چون انفرارد ندارند . .

و اگه رم ریدر هم بگیری . . همش باید گوشیت 6600 رو خاموش کنی . . و باتری رو دربیاری . . تا بتونی مموری کارت رو از گوشی خارج کنی . . و بتونی چیزی روش بریزی . .

اما دستگاه بلوتوث این مشکل ها رو نداره . . و شما به راحتی میتونی با اون کار کنی . .

در ضمن همانطور که دوستان دیگه گفتند . . 6600 وسیله ی ارتباطی با کابل رو نداره . .

ممنون . .

موفق باشی . .

mesdakh
02-02-2007, 11:28
سلام
از راهنمائی همه شما دوستان خوبم ممنونم.
موفق باشید