PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای از بین بردن رد پای برنامه های نصب شده روی سیستم بعد ازانیستال کردن

mrmmnb
01-02-2007, 16:27
یکی نرم افزاری برای آنیستال کردن برنامه های نصب شده روی ویندوز معرفی کنه (کل برنامه را از سیستم حذف کند و رد ÷ایی از برنامه در سیستم نباشه)

WooKMaN
01-02-2007, 18:05
Window Washer 6.0.5.409

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3.1MB

mrmmnb
06-02-2007, 00:31
بابا کرکی سریالی چیزی نداره که از حالت trial در بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

WooKMaN
06-02-2007, 10:52
بابا کرکی سریالی چیزی نداره که از حالت trial در بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزيزدل توي انجمن كرك و سريال درخواست كن ... ;)

S@eid
06-02-2007, 12:18
نرم افزار زیر رو هم امتحان کنی ضرر نمی کنی.

Your Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر من کارش خیلی درسته...

موفق باشی

Persian.Boy
06-02-2007, 16:34
نرم افزار زیر رو هم امتحان کنی ضرر نمی کنی.

Your Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر من کارش خیلی درسته...

موفق باشی

من هم این برنامه رو برای کاربران معمولی و کسانی که فقط برنامه های معمولی استفاده میکنند توصیه میکنم.

اما برای افراد حرفه ای ... یعنی کسانی که میدونند رجیستر کی های ثبت شده برنامه ها در چه شاخه ای است و یا

فلان فایل ویندوز به چه دردی میخوره و یا با پاک شدنش چه اتفاقی میوفته ... توصیه میکنم که از Ashampo Unistaller

استفاده کنند. شیوه کار این برنامه با همه برنامه های Unistaller فرق میکنه. این برنامه از همون اول که میخواید برنامه

ای رو نصب کنید اونو زیر نظر میگیره تا ببینه چه فایل هایی و چه کلید هایی در کجا ثبت میشند تا در هنگام پاک کردن

همه اون کلید ها و فایلهای کپی شده توسط برنامه رو پاک کند.