PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا مشکل در هنگام نصب ویندوز !

majid_n
01-02-2007, 07:12
سلام
چند تا مشکل. 1.موقع فرمت سی درایو دی فرمت میشه 2.موقع نصب ویندوز تو بعضی قسمتها
هنگ میکنه . به نظر شما مشکل چیه .
ممنون

MAXXX
01-02-2007, 08:41
سلام
اگه میشه راجب سوال اولت یکم بیشتر توضیح بده مثلا از کجا فرمت میکنی ( با نرم افزار یا تو ویندوز یا تو داس با سی دی بوت) و اینکه چطوری میشه که درایو دی فرمت میشه؟ سوال دومت رو هم باید بگم مشکل میتونه از سی دی یا هارد و یا رم باشه ( یکم بیشتر بگو مثلا تا حالا سی دی دیگه ای رو هم امتحان کردی یا نه ؟ یا مشخصات دستگاهت رو).........
جونه من دفعه دیگه خواستی تاپیک بزنی یه اسم مرتبط با مشکلت بزن آدم وارد این انجمن که میشه احساس میکنه اینجا سونامی اومده همه کمک میخوان

majid_n
01-02-2007, 22:24
سلام
اول با 98 میارم بالا و بعد دستور فورمت سی رو اجرا میکنم و
بعد میبرسه فورمت کنم که جواب بله و
بعدش دی رو فورمت میکنه البته وقتی بعدش ویندوز بالا میاد میبینی دی فورمت شده. در مورد دومی دستگاه دوستم رو اومدم ویندوز نصب کنم که دو سه بار این اشکال بیش اومد.

J A V I D
01-02-2007, 22:28
درایو سی ت Ntfs از تو داس فورمت می کنی اولین درایوتو دی می شناسه که ntfs نیست دلیل دیگه ای فکر نکنم داشته باشه

MAXXX
04-02-2007, 00:04
سلام
منم فکر میکنم درایو c شما ntfs باشه یه راهه ساده اینه که قبل از فرمت کردن یه dir بگیری و از رویه محتویات اون متوجه بشی کدوم درایو رو داری فرمت میکنی در مورد دومی هم من بالا خره نفهمیدم سی دی دیگه ای رو امتحان کردی یا نه؟

0o1
04-02-2007, 12:38
دوستان درست می گن. درایو c شما فرمت ntfs هست و dos اون رو نمی شناسه. حواست خیلی باشه چون یه بار یکی از دوستای خود که همه درایواش ntfs بودن خواست فرمت کنه و فرمت هم کرد ولی وقتی کامپیوتر بالا اومد دید 4 تا درایواش شدن 1 درایو و تمام اطلاعاتش هم پریدن...

majid_n
05-02-2007, 08:00
ممنون از کمکتون
در مورد سوال دوم هنوز نتونستم برم اونجا و سی دی دیگه ای امتحان کنم

دست همتون درد نکنه

MB_Danger
07-02-2007, 01:53
عنوان تاپیک اصلاح شد .
موفق باشید .