PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای قفل کردن کامل گوشی

select
01-02-2007, 04:20
دوستان برنامه ای می خواستم که با گزاشتن پسورد بر روی گوشی هیچ کسی نتونه بدون داشتن پسورد از گوشی استفاده کنه در ضمن برنامه از نوع jar. باشه خیلی منون میشم اگه منو یاری کنید.

__________________________________________________ _______________________________

بچه ها من این برنامه رو پیدا کردم ولی نمیدونم جواب میده یا نه چون فعلا کابل usb ندارم شما تست کنین جوابشو حتما بزارین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

magic1362
01-02-2007, 07:47
سلام

دوست عزیز معمولا گوشی ها خودشون امکانات قوی برای قفل کردن گوشی و سیمکارت دارن و نیازی به نرم افزار خاصی نیست. من خودم از این امکانات استفاده می کنم.

یا حق

kamalj99
01-02-2007, 16:26
سلام

دوست عزیز معمولا گوشی ها خودشون امکانات قوی برای قفل کردن گوشی و سیمکارت دارن و نیازی به نرم افزار خاصی نیست. من خودم از این امکانات استفاده می کنم.

یا حق

چه خوب ميشد آموزشش رو ميزاشتي
مثلا براي K750 چه جوري رمض بگزاريم که کسي نتونه بره تو

magic1362
01-02-2007, 18:35

سلام

دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم گوشی K750 (احتمالا همه گوشیهای Sony Ericson) امکاناتی برای قفل گذاری ندارند. اما نرم افزاری وجود دارد که با آن می توان بر روی فایلها رمز گذاشت.
Moby Explorer بهترین و کاملترین نرم افزار مدیریت فایل ها در گوشی های جاوا می باشد که بعضی از امکانات این نرم افزار: مدیرت کامل فایل ها (copy,cut.del.move.rename….)و رمزنگاری فایل ها(encrypt) و فشرده سازی فایلها (zip و unzip) و ایجاد فایلهای متنی (text ) و…………… می باشد. نسخه کرک شده این نرم افزار را می توانید از آدرس زیر دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

select
02-02-2007, 02:05
دوستان من برنامه ای می خوام که مثل عکس زیر مبایل رو قفل کنه و تا بهش پسورد ندی هیچ کاری نکنه

Spak
02-02-2007, 13:37
دوستان برنامه ای می خواستم که با گزاشتن پسورد بر روی گوشی هیچ کسی نتونه بدون داشتن پسورد از گوشی استفاده کنه در ضمن برنامه از نوع jar. باشه خیلی منون میشم اگه منو یاری کنید.

اگر گوشیت جزء سزی 60 باشه مثا 6630 .
باید مراحل زیر رو طی کنی :
settings- security-phone adnd sim-autolock period-user defined
بعد مدت زمان رو ازت می خوات که به دقیقست بعدش کد رو میخوات که 12345 هستش .

select
02-02-2007, 20:07
دوست عزیز من که گفتم jar. باشه چون گوشی من sony-ericsson هست.

magic1362
05-02-2007, 00:13
سلام

select جان من امروز کشفیدم که گوشی های Sony Ericson هم مثل گوشی های Nokia روشی برای قفل کردن گوشی و سیم کارت دارند. برای این کار به مسیر زیر بروید:

در منوی فارسی: تنظیم ها >> قفل ها >> قفل تلفن
در منوی انگلیسی: Settings >> Locks>> Phone Lock

در قسمت ذکر شده از گزینه ((محافظت)) برای فعال یا غیر فعال کردن قفل و از گزینه ((تغییر کد)) برای تغییر رمز استفاده می شود. رمز پیش فرض 0000 می باشد (چهار تا صفر).

موفق باشید

select
05-02-2007, 01:37
magic1362 عزیز با این کار گوشی پس از خواموش و روشن شدن از کاربر پسورد می خواد (به غیر از PIN-code )
ولی منظور من چیز دیگریه .

FreeMagic
07-02-2007, 03:58
منم مشکل سلکت جان رو دارم
ولی فکر نکنم به نتیجه ای برسم

select
07-02-2007, 06:40
بچه ها من این برنامه رو پیدا کردم ولی نمیدونم جواب میده یا نه چون فعلا کابل usb ندارم شما تست کنین جوابشو حتما بزارین

select
09-02-2007, 23:16
پس چی شد ؟

select
14-02-2007, 18:13
پس چی شد؟

Andalib59
16-02-2007, 08:09
منم می خوام ....

matrixx
18-02-2007, 12:47

این برنامه رو نصب کردم .
فقط یه برنامه برای نگهداری یوزرنیم و پسورد هست :sad:

ما شدیدا دنبال یک برنامه هستیم که صفحه کلید رو با پسورد قفل کنه یعنی وقتی گوشیو رو میدی دست کسی تا پسورد رو ندونه نتونه باهاش ور بره.

لطفا از این برنامه هایی که روی فایلها پسورد میزاره در پاسخ نذارید.

در گوشیه SE با automatic keylock که نمیشه پسورد گذاشت و phone lock هم که فقط موقع روشن شدن پسورد میخواد.
و این یک کمبود بزرگیه به نظر من.

ای اساتید کجایید؟

navid1517
20-02-2007, 10:34
دنبال یک برنامه هستم که صفحه کلید رو با پسورد قفل کنه مثل nokia یعنی وقتی گوشیو رو میدی دست کسی تا پسورد رو ندونه نتونه key luck باز کنه.

mska
20-02-2007, 11:04
من این برنامه را خیلی لازم دارم ولی پیدا نکردم:(

Kolang
20-02-2007, 11:29
دوست عزیز
دلیلی نداره که تمام برنامه های سیمبین، ورژن جاواش هم موجود باشه
اگه بود فکر کنم یکی از دوستان حتما کمکت میکرد
موفق باشی

L O V A B
20-02-2007, 11:34
رمض!
رمظ!
رمز.;)

my_consort_is_my_life
20-02-2007, 23:46
سلام

دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم گوشی K750 (احتمالا همه گوشیهای Sony Ericson) امکاناتی برای قفل گذاری ندارند. اما نرم افزاری وجود دارد که با آن می توان بر روی فایلها رمز گذاشت.
Moby Explorer بهترین و کاملترین نرم افزار مدیریت فایل ها در گوشی های جاوا می باشد که بعضی از امکانات این نرم افزار: مدیرت کامل فایل ها (copy,cut.del.move.rename….)و رمزنگاری فایل ها(encrypt) و فشرده سازی فایلها (zip و unzip) و ایجاد فایلهای متنی (text ) و…………… می باشد. نسخه کرک شده این نرم افزار را می توانید از آدرس زیر دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا این رجسستر نیست لطفا کدشو بده:sad: