PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : RSS News Reader

Hamid1369
30-06-2005, 08:00
من لينك نرم افزاري مي خواستم كه از پرو تكل RSS پشتيباني كنه.
با تشكر...
8) 8) 8)

Navid
30-06-2005, 12:51
از این نرم افزار ها زیاده . به نظر من از مرورگرت استفاده کن خیلی بهتره . ( بجز IE ) . اپرا و فایرفاکس این قابلیت رو دارن

Hamid1369
30-06-2005, 14:38
من از مرورگر فاير فاكس استفاده مي كنم، اگه مي شه بيشتر توضيح بديد.

Navid
30-06-2005, 15:05
شما برای این کار نیاز به یک برنامه جانبی نصب کنی كافيست عبارت "RSS" يا "News Reader" و يا "RSS Reader" را در سایت موزیلا جستجو کنی . ولی لینجا یکی از بهترین هاشو برات توضیح می دم :

شما اول این برنامه رو دانلود کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا از كجا بدانيم سايت مورد نظر ما از اين تكنولوژي پشتيباني ميكند ؟ پس از نصب سيستم خبرخواب بر روي مرورگر خود كافي است به آن سايت مراجعه كنيد ! اگر در نوار پاييني مرورگر شما آيكوني مبني بر وجود اين سيستم ظاهر شد ، به معني وجود اين سيستم در سايت ميباشد . در نصب استاندارد فايرفاكس اين آيكون بشكل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميباشد كه در گوشه پايين سمت راست پنجره ظاهر ميشود . كافيست روي آن كليك كرده و Subscribe كنيد ، يعني عضو سيستم خبرخوان آن سايت شويد . بهتر است در هنگام subscribe كردن ، آنرا ( در فايرفاكس ) در بخش "Bookmark Toolbar" اضافه كنيد تا براي خواندن اخبار نيازي به باز كردن پنچره و يا Tab جديد نباشد. همچنين اغلب سايت هايي كه از اين سيستم پشتيباني ميكنند در گوشه ايي از سايت خود يكي از تصاوير ثبت شده مربوط به اين تكنولوژي مانند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
را دارند . اين سيستم ها به "RSS Reader" نيز مشهور هستند و به آيتم هاي موجود در سيستم RSS يك سايت "RSS Feed" گفته ميشود .

شما می تونی به این سایت بری و یه مقاله خوب در این مورد بخونی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid1369
30-06-2005, 15:44
آقا نويد دستت درد نكنه.
انشاالله در آينده جبران مي كنم :wink:

Navid
30-06-2005, 18:42
قابلی نداشت دوست عزیز