PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديدن مانيتور كامپيوتر من توسط يك كامپيوتر ديگر

chercheur
29-01-2007, 19:32
سلام
من دنبال يك برنامه در پي سي هستم كه قبلا در اپل ديدم فكر كنم اسمش در اپل آي.لوك بود.
اين برنامه اين امكان را ميداد كه بتوانم با يك كامپيوتر صفحه مانيتور كامپيوتر ديگري را از راه دور ببينم.
البته هر دو به يك شبكه بايد وصل باشند.
ولي بايد مشخصات كامپيوتري كه روي آن كار ميشود را به كامپيوتر دوم داد يك كامپيوتر مادر ميشود و اين كامپيوتر هر كار ي ميكند ساير كامپيوترها ميتوانند ببينند. البته در اين امكان كه من ديده بودم فقط ميشد ديد و نميشد تغييرات وارد كرد. لطفا اگر در پي سي چنين امكاني هست به من اسم برنامه و شيوه تهيه آن را بگوييد خيلي نياز دارم. با تشكر

WooKMaN
29-01-2007, 19:34
عزیزدل با Netmeeting خود ویندوز میتونی ...

به آدرس درایور ویندوز Program Files\NetMeeting برو ...

;)

Wili
30-01-2007, 08:05
آقا یک برنامه نیست که بشه باهاش از طریق مودم مانیتور یکی دیگه رو مشاهده کرد، خواهش می کنم لینکشو بزارین با توضیحات البته

WooKMaN
30-01-2007, 10:24
آقا یک برنامه نیست که بشه باهاش از طریق مودم مانیتور یکی دیگه رو مشاهده کرد، خواهش می کنم لینکشو بزارین با توضیحات البته
Radmin 2.2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.9MB

S A M
30-01-2007, 14:51
Radmin 2.2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.9MB

ايول خيلي باحال بود دمت گرم

Wili
30-01-2007, 21:53
می شه کار با اینو توضیح بدی؟

divoonejoon
30-01-2007, 22:18
آموزش کامل REMOTE ASSISTANCE و Remote Desktop (کنترل از راه دور کامپیوتر ها)