PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت های شرکت club 3d

gaxter
29-01-2007, 18:26
سلام دوستان
میخواستم بدونم تا حالا کسی با کارت های vga شرکت club 3d کار کرده؟
میخوام یه 7300gt بگیریم.
اینم سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

bineshan
03-02-2007, 00:20
به نظر من sparkleبگبري بهتره

Lord_theOne
05-02-2007, 08:39
LedTek و XFX و MSI و ASUS و Bioster اينها بردهاي خوبي هستند
CLub در نوع خودش آشغال هست

zonealarm
05-02-2007, 11:19
Lord راست می گه

rax
06-02-2007, 14:42
LedTek و XFX و MSI و ASUS و Bioster اينها بردهاي خوبي هستند
CLub در نوع خودش آشغال هست

Lord راست می گه

منظورتون احتمالا Leadtek و Biostar هستش دیگه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Club3D حدود 20-30 درصد بازار امریکا رو در اخیتار داره و بقول شما احتمالا تو بازار امریکا پارتی دارن و جنس اشغالو میندازن به حرفه ای ترین کاربرای دنیا..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
07-02-2007, 07:09
شما آمريكا زندگي مي كنيد؟
آره عزيز Kingston هم بيشتر بازار را گرفته در جهان چرا؟ رمهاي جالبي هم نيستند در حد متوسط هستند
فروش محصولات ال جي چرا زياد هست؟ البته يك چندوقتي هست جنسهاش بهتر شده ولي كلا مي گم
ولي اينها بيشتر بخاطر قيمت ارزان هست

rax
07-02-2007, 11:44
خندیدیم ...

ایول rax جان ...

===

کی گفته Club3D بده ؟ جزء بهترینهاست ...

من کی گفتم جزو بهترینهاست؟ گفتم فروشش اونجا خوبه..معمولا جایی که درامد و سطح زندگی بالاست محصول معمولی درپیت نمیخرن..

شما آمريكا زندگي مي كنيد؟
آره عزيز Kingston هم بيشتر بازار را گرفته در جهان چرا؟ رمهاي جالبي هم نيستند در حد متوسط هستند
فروش محصولات ال جي چرا زياد هست؟ البته يك چندوقتي هست جنسهاش بهتر شده ولي كلا مي گم
ولي اينها بيشتر بخاطر قيمت ارزان هست

نگرفتین حرف منو...

یه سری شرکت هستن مثه leadtek که ارزونترین محصولشون رو هم خودشون و توسط متخصصای حرفه ای تولید میکنن..چک کاملی دارن و مطمئن هستن..طبعا محصولات رده پایین اونها هم گرونه به نسبت بقیه..

کلاب جزو شرکتهای های اند سازه..همش 4-5 تا شرکت هستن که هم هایاند از انودیا و هم های اند ATI تولید میکنن..تو این شرکتا فقط 1 شرکت تایوانی نیست اونم کلاب هستش که امریکاییه..

بیشتر وقتا به عنوان یه ATI ساز قوی میشناسنش ولی محصولات انودیارو هم با همون کیفیت تولید میکنه..

نقطه ضعفش اینکه محصولات ارزون قیمتش رو خودش تولید نمیکنه..بلکه میده سازنده های ضعیفتر میزنن واسه پر شدن رنج محصولات..این یعنی اینکه اصلا فکر خرید محصول ارزون قیمت ازش نکنید..ولی تو کارتهای هیولا مثه CF Master یا سری XTX و یا کلا کارتای رده بالا سری 8 تو بازار امریکا که رقابت هم شدیده خیلی حرفا واسه گفتن داره..

اشتباه ما اینکه تو هر رنج قیمتی که میخوایم بخریم بازم 1 برند خاص رو همش گیر میدیم..ممکنه اسپارکل ( شرکتی دقیقا شبیه کلاب) کارتای رده پایینش اشغال باشه یا گینوارد...برعکس اینا پلیت تو رنج زیر 200 تومن از همه محصولاتش بهتره..

rax
07-02-2007, 18:59
مگه من گفتم شما گفتی جزء بهترینهاست ؟!!

ولی در کل شما هم با پسستتون گفتید جزء خوباست !

در نتیجه من و شما هم عقیده ایم !

سپاس

در کل موافق خرید درست و عقلانیم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون تیکه اولم حق باش شماست..من قاطی کردم باز امروز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
08-02-2007, 03:38
سلام دوستان
میخواستم بدونم تا حالا کسی با کارت های vga شرکت club 3d کار کرده؟
میخوام یه 7300gt بگیریم.
اینم سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

بهترین برد به نظرمن ASUS هست
میتونی 7300GT رو بابرد گیگا برداری

Lord_theOne
08-02-2007, 07:22
مگه بهترينهاش مي آيد توي ايران كه شما مي گويد اين برد خوبيه توي ايران؟
در ضمن MSI هم بردهاي ارزاني مي زند و كارايي بالا من داشتم تست هم كردم
بعدشم چندتا بنچ بگذاريد تا مطمئن بشويم
و توي سايت Toms Hardware از گرافيكهاي ASUS و MSI ديدم استفاده مي شود

rax
08-02-2007, 10:33
مگه بهترينهاش مي آيد توي ايران كه شما مي گويد اين برد خوبيه توي ايران؟
در ضمن MSI هم بردهاي ارزاني مي زند و كارايي بالا من داشتم تست هم كردم
بعدشم چندتا بنچ بگذاريد تا مطمئن بشويم
و توي سايت Toms Hardware از گرافيكهاي ASUS و MSI ديدم استفاده مي شود

من کی صحبت از ایران کردم؟ ولی میاد مدلهای بالاش..به نظر منم مدلهاییش مثه 7600GT تا 1-2 ماه پیش ارزش خرید داشتن..ولی الان فقط سری 8 انودیاش شاید ارزش خرید داشته باشه..چون سری 19 ATI رو هم گرون میدن..

تامس هم یه سایت المانیه..معمولا بازار اروپا رو بررسی میکنه..کلاب یه جنس امریکاییه..مثه واپر دایموند ..یا کانکت 3 دی یا روز ول یا کروشال ( که اتفاقا بهترین سازنده برد ATI بود یه زمانی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رانداپ از کارتهای 1900 که فقط 3 تا برند اول رو تو امریکا لحاظر کرده سفایر و کلاب و کانکت 3 دی..در حالی که این 3 کارت بجز تا حدود کمی سفایر باقی اصلا توایران یا کلا اروپا خیلی توزیع گسترده ندارن..

کلاب از کانکت هم بزرگتره چون برای انودیا هم کارت میزنه.

Lord_theOne
12-02-2007, 02:28
دوست عزيز Msi هم آمريكايي هست هم چنين Asus و Ocz هم امريكايي هست
اين سايتي هم كه معرفي كردي تست بين انويديا بود و Ati كه هردو ماله يك شركت هست بعدشم اين دو تا برد رقيب هم نيستند رقيبش 7900 هستبه هر حال

rax
12-02-2007, 22:09
دوست عزيز Msi هم آمريكايي هست هم چنين Asus و Ocz هم امريكايي هست
اين سايتي هم كه معرفي كردي تست بين انويديا بود و Ati كه هردو ماله يك شركت هست بعدشم اين دو تا برد رقيب هم نيستند رقيبش 7900 هستبه هر حال

من نمیفهمم چی میگین..ترجمه پلیز.؟ OCZ امریکایی باشه..ایسوس هم که دفتر فروشش تایوانه..بحث دفتر فروش مطرحه تو ملیت..والا کروشال هم مال میکرون امریکاست ولی تو انگلستان خریداری میشه..

قسمت دوم هم که من اصلا نفهمیدم..
X1900 XTX Round Up
چه ربطی به انودیا و رقیب و و هر دو مال یه شرکت داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
14-02-2007, 08:16
عزيز با توجه به پستهاي قبليت گفتم شما گفتيد تامز آلماني هست و محصولات الماني يا توي بازار آلمان را تبليغ مي كند منهم گفتم Ocz آمريكايي هست
پست قبلي خود را با دقت بخوان و پست منهم بخوان