PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان به دادم برسید گوشی k750 امانتی به باد دادم

Free_swallow
29-01-2007, 16:00
سلام
خواهشا کمکم کنید! 750 یکی از بچه ها اینجا بود بعدش هم گفتم حالا یه اپدیتش کنم! اپدیت کردن همانا قفل کردن همانا! الان وقتی سیم کارت می زارم روشن می شه اما وقتی pin می خواذ قفل می کنه! راهی هست که تنظیماتش بر گردونم
کمک کنید

ali_power42
29-01-2007, 16:24
سلام
دقیق تر توضیح بده
قبل از وارد کردن pin هنگ میکنه یا بعدش؟؟
گوشیش سریال اصلی بوده یا نبوده؟
ببین میتونی گوشیو master reset کنی یا نه؟

Free_swallow
29-01-2007, 16:31
سلام

دقیق تر توضیح بده
قبل از وارد کردن pin هنگ میکنه یا بعدش؟؟
گوشیش سریال اصلی بوده یا نبوده؟
ببین میتونی گوشیو master reset کنی یا نه؟

سلام
از طریق service update کامل update کرد بعد گفت حالا می تونی سیم کارت و باطری بزاری! گذاشتم! صفحه اول که pincode می خواد چند لحظه که صبر می کنی هنگ می کنه! بلافاصله که پین هم میدی در پیغام insert correct sim card هنگ می کنه
گوشی سریال اصلی نیست!
بلد نسیتم master reset کنم
هر طوری که می تونی کمک کن تا این گوشی امانی زنده کنم

ali_power42
29-01-2007, 16:59
متاسفانه چون گوشی سریال اصلی نبوده بعد از update به سریال اصلی خودش بر میگرده و چون تو شبکه رجیستر نیست دیگه کار نمیکنه
باید ببری بیرون بدی گوشیو flash کنن و بعد هم دوباره با یه سریال تقلبی رجیستر کنن و 100% درست میشه
هزینش حدود 8 تا 10 تومنه تازه به نفع دوستت هم میشه چون اخرین firmware رو براش میریزن ولی به ضرر شما
اما احتمالا با تالیا یا ایرانسل کار میکنه چون این مشکلات برای 0912 هست

Free_swallow
29-01-2007, 17:10
متاسفانه چون گوشی سریال اصلی نبوده بعد از update به سریال اصلی خودش بر میگرده و چون تو شبکه رجیستر نیست دیگه کار نمیکنه

باید ببری بیرون بدی گوشیو flash کنن و بعد هم دوباره با یه سریال تقلبی رجیستر کنن و 100% درست میشه
هزینش حدود 8 تا 10 تومنه تازه به نفع دوستت هم میشه چون اخرین firmware رو براش میریزن ولی به ضرر شما
اما احتمالا با تالیا یا ایرانسل کار میکنه چون این مشکلات برای 0912 هست

عجب بدبختی! تازه دیروز گوشیش گرفته بود! حالا جوابش چی بدم! بدبختی همه جا هم تعطیل. لعنت به این شانس! خودم نمی تونم کارسش کنم!
راشتی چقدر طول می کشه فلش کنند!

Free_swallow
29-01-2007, 18:40
یه سوال دیگه!
این فلش کردن و رجیستر کردن به صورت نرم افزاری انجام می دهند یا نیاز به سخت افزار خاص خودش داره! با مطالعه می شه اینکارو انجام داد!
نمی شه به حالت اول ریستور کرد!
نمی دونید چه عذاب وجدانی سر این گوشی گرفتم! من روحمم خبر نداشت که بدون رجیسترها این مشکل دارند!
حالا فلش کنند 100 درصد دیگه درست می شه! چقدر کار می بره! همان ان تحویل می دهند دیگه! به خود گوشی که اسیب نمی رسه!

ali_power42
29-01-2007, 18:50
راستی یه چیز
شما از کجا میدونستی که سریال نامبر های گوشیش با هم یکی نیستن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
اگه مطمئنی که 3 تا سریال با هم یکی نبودن که هیچ راهی جز flash شدن نداره
اما اگه مطمئن نیستی شاید خوب update نشده که اینطوری شده و شاید با یکبار update دیگه درست بشه
گاهی وقتها بخاطر شلوغ بودن سایت sony ericsson عمل update کامل انجام نمیشه و یا اینکه وسط کار هنگ میکنه و یه مشکلاتی شبیه این که در این صورت شاید همچین مشکلی پیش بیاد

یه خبر بده ببینیم چی میشه

موفق باشی

Free_swallow
29-01-2007, 19:03
راستی یه چیز

شما از کجا میدونستی که سریال نامبر های گوشیش با هم یکی نیستن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
اگه مطمئنی که 3 تا سریال با هم یکی نبودن که هیچ راهی جز flash شدن نداره
اما اگه مطمئن نیستی شاید خوب update نشده که اینطوری شده و شاید با یکبار update دیگه درست بشه
گاهی وقتها بخاطر شلوغ بودن سایت sony ericsson عمل update کامل انجام نمیشه و یا اینکه وسط کار هنگ میکنه و یه مشکلاتی شبیه این که در این صورت شاید همچین مشکلی پیش بیاد

یه خبر بده ببینیم چی میشه

موفق باشی

اقا واقعا شرمنده وقت شما هم گرفتیم
دیشب یه بنده خدا امد گفت یه گوشی گرفتم می خوام کادو بدم به یکی از اعضای خوانواده! نمی خوام ببرمش خونه! پیشت باشه 4 شنبه می یام می برمش! دیدم جعبه بازه! گفتم اشکال نداره که باهاش یه خورده ور رفت! گفت نه! اگه می تونی چندتا تم سرگرمی هم بریز!
من رفتم کلی تم گرفتم! بعد اتفاقی تو سایت اصلیش update service گذاشته گفتم بدم نیست یه اپگرید هم کنم! رسید به 100 درصد یه لحظه حول اینکه اصلی نباشه من گرفت کاریش هم نمی شد کرد! بعد سریال روی جعبه با باطری یکی نبود!
الان روشن که می کنی هنگ می کنه!
اگه می شه خودم فلش کنم که هیچی! اخه مشکل اینجاست که کد رجیستر از کجا بیارم!

ali_power42
29-01-2007, 19:04
یه سوال دیگه!
این فلش کردن و رجیستر کردن به صورت نرم افزاری انجام می دهند یا نیاز به سخت افزار خاص خودش داره! با مطالعه می شه اینکارو انجام داد!
نمی شه به حالت اول ریستور کرد!
نمی دونید چه عذاب وجدانی سر این گوشی گرفتم! من روحمم خبر نداشت که بدون رجیسترها این مشکل دارند!
حالا فلش کنند 100 درصد دیگه درست می شه! چقدر کار می بره! همان ان تحویل می دهند دیگه! به خود گوشی که اسیب نمی رسه!

نیاز به دستگاه داره به اسم box........ که معمولا 1-2 ساعته میدن(قیمت دستگاه 200 هزار به بالا)
با کابل usb + برنامه مخصوص + مهارت خیلی زیاد +خوندن همه دستور العملها+وقت زیاد برای یادگیری+ریسک همه این موارد هم میشه که تا بیای یاد بگیری کلی طول میکشه
بهتره ببری بیرون
در ضمن هیچ اسیبی به سخت افزار گوشی نمیرسه خیالت راحت
ببر بیرون بده درست کنن اما اگه میخوای خودت یاد بگیری یه سر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش sony ericsson بزن اونجا چنتا تاپیک راجع به این موضوع هست و اموزش داده ولی سخته

Free_swallow
29-01-2007, 19:18
اقا فدات شم ممنون از جوابت
شما می دونید از کجا می شه فهمید گوشی cid 36 یا cid 49 چون اگه 36 باشه می شه بدون باکس و با برنامه فار far فلش کرد

ali_power42
29-01-2007, 20:06
اقا فدات شم ممنون از جوابت
شما می دونید از کجا می شه فهمید گوشی cid 36 یا cid 49 چون اگه 36 باشه می شه بدون باکس و با برنامه فار far فلش کرد

شرمنده اینو نمیدونم چون هیچ وقت خودم جرات این کارو نداشتم
ولی اینو میدونم که گوشیهای cid49 با برنامه phone-xs یا یه همچین چیری flash میشن که اموزشش تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش سونی اریکسون هست
phone-xs رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی دانلود کنی
اما کار پر ریسکیه تا اونجایی که من خوندم
موفق باشی

RedDragon
29-01-2007, 22:19
ببر بيرون با باكس يونيورسال برات فلش ميكنه خيلي طول بكشه5 دقيقه!
اگه باكس قويتر هم داشته باشه چه بهتر!
نميصرفه خودت اينكارا بكني همنوجور كه دوستمون گفت ريسكش بالاست!

ali_power42
30-01-2007, 00:04
سلام
مثل اینکه دوست عزیز red dragon درست میگن چون همین الان یه جای دیگه دیدم که بچه ها میگفتن با دستگاه box در کمتر از 2 دقیقه درستش میکنن

Free_swallow
30-01-2007, 15:36
سلام و خسته نباشید
خیلی ممنون دوستان که راهنمایی کردید! فردا می رم فلش می کنم یه سوال دیگه داشتم! اخرین frimware که فارسی ساپورت کنه در این سایت کدوم!؟ چون می خوام بریزم روی سی دی ببرم که اگه طرف نداشت بدم بریزه!
ftp://ftp.seuniverse.com/sonyericsson_files
cid گوشی هم 49