PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مخصوص باگهای Pes6 در این تاپیک

*hamedkhatar*
29-01-2007, 14:30
سلام دوستان فکر نمیکنم این تکراری باشه نمیدونم
یکی از خوبی های این بازی اینه که هر وقت بازی رو متوقف کنی اون پایین که replay رو بزنی تا چند ثانیه قبل رو نشون میده که چکار کردی
پس از این به بعد هر وقت متوجه یه باگ تو بازی شدید زود متوقفش کنید و فیلمش رو ذخیره کنید و بزارید اینجا
دو تا هاستینگ مجانی که معمولا همه باهاش راحت هستند هم میگم برای آپلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون دوستان موفق باشید
:)

*hamedkhatar*
29-01-2007, 14:31
خوب اولیش رو خودم میزارم
این باگ خیلی جالب بود برای من
خیلی ضایع هست اصلا نمیدونم میشه گفت باگ یا نه؟
خودتون یه نگاه بندازید و نظرتاتتون رو بگید
ممنون
:)

Ehsanovic
30-01-2007, 23:51
یه باگش اینه که هنوز دست دروازه بان به توپ نخورده توپ برمیگرده!

Ali-Bahal
31-01-2007, 15:09
تاپيک جالبي نيست اگر درمورد فيفا بود بهتر بود

اين بازي چند باگ جزئي بيشتر ندارد مثلا وقتي گل زده ميشه و بازيکنان روي هم مي پرند دست يکي ميره تو سينه يه نفر و از اون ور ميزنه بيرون!

راستي لطفا لينک مستقيم بزار

saeed_cpu_full
31-01-2007, 15:13
تاپيک جالبي نيست اگر درمورد فيفا بود بهتر بود

اين بازي چند باگ جزئي بيشتر ندارد مثلا وقتي گل زده ميشه و بازيکنان روي هم مي پرند دست يکي ميره تو سينه يه نفر و از اون ور ميزنه بيرون!

راستي لطفا لينک مستقيم بزار

بهتر نیست یک تاپیک می زدیم برای باگ های تمام بازی ها :ohno:

Ali-Bahal
31-01-2007, 15:50
بهتر نیست یک تاپیک می زدیم برای باگ های تمام بازی ها :ohno:

خواستي بزن ولي بروبچ گير ميدن ميگن خوب هر بازي که باگ داشت تو تاپيک خودش مي نوشتي

saeed_cpu_full
31-01-2007, 15:57
خواستي بزن ولي بروبچ گير ميدن ميگن خوب هر بازي که باگ داشت تو تاپيک خودش مي نوشتي

راست میگی

فکر هم نکنم این تاپیک خوبی بشه چون باگ های PES جزئی هست بهتر بود برای FIFA 07 یه دونه تاپیک می زدیم

;)

cully_4u
31-01-2007, 16:24
من یه باگی تو این بازی پیدا کردم که یه همچین باگی از ژاپنی ها واقعا بعیده ...
جالبه که این باگ تو ورژن 6 این بازی وجود داره و تو ورژنهای قبلی یه همچین چیزی نبود ...

اونم اینه که وقتی داور سوت پایان بازی رو میزنه , بعضی مواقع بازیکنهایی که تیمشون تو بازی باخته هم خوشحالی میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

Ali-Bahal
31-01-2007, 16:34
من یه باگی تو این بازی پیدا کردم که یه همچین باگی از ژاپنی ها واقعا بعیده ...
جالبه که این باگ تو ورژن 6 این بازی وجود داره و تو ورژنهای قبلی یه همچین چیزی نبود ...

اونم اینه که وقتی داور سوت پایان بازی رو میزنه , بعضی مواقع بازیکنهایی که تیمشون تو بازی باخته هم خوشحالی میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

من از وقتي که اين بازي اومده هر روز 10 20 بار بازي کرده ام و همچين مشکلي نديده ام!
راستي مگه ژاپني ها پيامبرند که اشتباه نکنند؟!

saeed_cpu_full
31-01-2007, 17:12
من از وقتي که اين بازي اومده هر روز 10 20 بار بازي کرده ام و همچين مشکلي نديده ام!

100 % تایید میشه

cully_4u
31-01-2007, 18:10
اگه دقت کنید بازکنهای تیم برنده بعد از سوت دستاشون رو میبرن بالا و یکی دو قدم میدون ...
بعضی مواقع پیش یاد که بازکنهای تیمی که باخته هم همین کار رو میکنن ...

نه ژاپنی ها پیامبر نیستن ... ژاپنیها خلاق ترین بازی سازان دنیا هست ... ژاپنی ها کسایی هستن که برعکس اروپاییها و آمریکاییها به تمامی جزییات توی بازی سازی اهمیت میدن ( بعضی مواقع توی بازیهای ژاپنی جزییات از کلیات مهمترن ) ...
و اگه دقت کنین خیلی کم پیش میاد که توی بازیهای ژاپنی به باگ تابلویی بر بخوریم ... حالا یه همچین باگی ] اونم تو PES , که شرکت کونامی (به نظر من بهترین شرکت بازی سازی دنیا ) ساختتش خیلی فاجعس , اونم باگی که یهویی توی ورژن 6 پیدا شده و توی ورژن قبلیش نبوده ...

martin_superhuman
31-01-2007, 18:40
اگه دقت کنید بازکنهای تیم برنده بعد از سوت دستاشون رو میبرن بالا و یکی دو قدم میدون ...
بعضی مواقع پیش یاد که بازکنهای تیمی که باخته هم همین کار رو میکنن ...

نه ژاپنی ها پیامبر نیستن ... ژاپنیها خلاق ترین بازی سازان دنیا هست ... ژاپنی ها کسایی هستن که برعکس اروپاییها و آمریکاییها به تمامی جزییات توی بازی سازی اهمیت میدن ( بعضی مواقع توی بازیهای ژاپنی جزییات از کلیات مهمترن ) ...
و اگه دقت کنین خیلی کم پیش میاد که توی بازیهای ژاپنی به باگ تابلویی بر بخوریم ... حالا یه همچین باگی ] اونم تو PES , که شرکت کونامی (به نظر من بهترین شرکت بازی سازی دنیا ) ساختتش خیلی فاجعس , اونم باگی که یهویی توی ورژن 6 پیدا شده و توی ورژن قبلیش نبوده ...

احتمالا دوست عزیز شما پیراهن هر دو تیم رو یک رنگ انتخاب کردید که این اشتباه برای شما پیش اومده وگرنه اینی که شما میگید من اصلا توی این بازی ندیدم.

cully_4u
31-01-2007, 19:28
نه ربطی به رنگ پیراهن نداره ...
ضمناً من عینکی نیستم , چه برسه به کور رنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

واسم جالب شدها , چون تمام رفیقام و فامیلام این باگ رو دیدن و وقتی بهشون گفتم , اونها خودشون به این مسئله پی برده بودن ...

راستی یه چیزی ... این آواتارت بدجوری باحاله ... مورینیو رو میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

Ali-Bahal
31-01-2007, 19:48
ما که نديديم تونستي يک عکس بزار

martin_superhuman
01-02-2007, 13:40
نه ربطی به رنگ پیراهن نداره ...
ضمناً من عینکی نیستم , چه برسه به کور رنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

واسم جالب شدها , چون تمام رفیقام و فامیلام این باگ رو دیدن و وقتی بهشون گفتم , اونها خودشون به این مسئله پی برده بودن ...

راستی یه چیزی ... این آواتارت بدجوری باحاله ... مورینیو رو میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

ممنون دوست عزیز
راست میگه اگه تونستی یه عکس بزار.

cully_4u
01-02-2007, 13:44
بابا به خدا من دروغ نمیگم ...
این حرکت خیلی سریع اتفاق میفته , سعیم رو میکنم که یه عکس بگیرم ... ولی میگم که ,خیلی سخته ...

Ali-Bahal
01-02-2007, 14:01
اشکال نداره سعي ات را بکن

cully_4u
01-02-2007, 14:26
الان دو بار بازی کردم و توی دفعه دوم این اتفاق افتاد ...
با پرینت اسکرین عکس گرفتم , ولی یه کم دیر زدم , چون بازیکن تیم بازنده دستاش رو داره میاره پایین ...

ببینین بازیکن بازنهده هم مثل برنده ها دستاش رو مشت میکنه میبره هوا ...

cully_4u
01-02-2007, 14:28
راستی نگین چرا Replay نمیزاری , چون این اتفاق در انتهای بازی میفته و دیگه اون موقع نمیشه به منوی Replay رفت و Save کرد ...

Ali-Bahal
01-02-2007, 14:33
الان دو بار بازی کردم و توی دفعه دوم این اتفاق افتاد ...
با پرینت اسکرین عکس گرفتم , ولی یه کم دیر زدم , چون بازیکن تیم بازنده دستاش رو داره میاره پایین ...

ببینین بازیکن بازنهده هم مثل برنده ها دستاش رو مشت میکنه میبره هوا ...

البته بعضي بازيکنان تيم بازنده دست خود را مي برند بالا و بعد مي کوبند روي پاشون که نشانه عصبانيت هست
من فکر کنم شما اشتباه کرديد هموني که من گفتم درسته

saeed_cpu_full
01-02-2007, 15:06
البته بعضي بازيکنان تيم بازنده دست خود را مي برند بالا و بعد مي کوبند روي پاشون که نشانه عصبانيت هست
من فکر کنم شما اشتباه کرديد هموني که من گفتم درسته

درسته کونامی همچین اشتباهی نمی کنه :biggrin:

cully_4u
01-02-2007, 15:12
نه عزیزم دستش رو دقیقا مثل بازیکن برنده مشت میکنه و چند قدم میدوه جلو ...

حال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ا ...
اگه فرض بگیریم که حرف شما درسته . یعنی دسش رو میکوبه رو پاش و ناراحته ...
و منم میگم که حرکت بازیکن برنده و بازنده دقیقا مثل هم میمونه .
پس بنابر حرف شما بازیکن برنده هم ناراحته و دستش رو به پاش میکوبه ...
پس بنا بر برهان خلف بازیکن برنده نمیتونه ناراحت باشه و حرف شما اشتباه هستش ...

حال کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

*hamedkhatar*
01-02-2007, 15:42
سلام دوستان
ممنون از شما که توجه کردید و نظر دادی
در مورد کسایی که گفتند تاپیک بیخودی هست و بهتر بود برای فیفا تاپیک میزدم باید بگم که باگ پیدا کردن از بازی که بهش میگند باگ دونی هنر نیست پاگ پیدا کردن از بازی که همه میگند هیچ باگی نداره هنره :)
راستی چرا هیچکس در مورد اون باگی که من گذاشتم نظری نداد یعنی هیچکس دانلود نکرد؟ :sad:

راستی یه باگ دیگه اینه که وقتی بازی کن توپ دستش باشه و داره با یه بازی کن حریف شاخ به شاخ میشه یه هو توپ از زیر پاش ول میشه ولی اینقدر طولش میده بعد میدوه دنبال توپ که دیگه توپ رو یکی دیگه قاپیده تا حالا به این مشکل بر خوردید
من اگه بازم بر خوردم حتما یه ریپلی ازش میگیرم
قربان شما ;)

saeed_cpu_full
01-02-2007, 19:06
نه عزیزم دستش رو دقیقا مثل بازیکن برنده مشت میکنه و چند قدم میدوه جلو ...

حال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ا ...
اگه فرض بگیریم که حرف شما درسته . یعنی دسش رو میکوبه رو پاش و ناراحته ...
و منم میگم که حرکت بازیکن برنده و بازنده دقیقا مثل هم میمونه .
پس بنابر حرف شما بازیکن برنده هم ناراحته و دستش رو به پاش میکوبه ...
پس بنا بر برهان خلف بازیکن برنده نمیتونه ناراحت باشه و حرف شما اشتباه هستش ...

حال کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

خوب ناراحت نشی ولی فکر می کنم که قرمز برده و آبی باخته !!!!!
;)