PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت قاب w810 چند تومانه

Farshadd
29-01-2007, 12:07
اقا میدونم توی اون جایی که وسایل جانبی سونی اریکسون رو معرفی کرده بود قیمت رو هم زده ولی من از یه مغازه پرسیدم گفت 7000 -8000 هزار تومان ولی گفتم ببینم 7000-8000 با 30000 چه فرقهایی دارن

mostafa_khan
29-01-2007, 14:54
اقا میدونم توی اون جایی که وسایل جانبی سونی اریکسون رو معرفی کرده بود قیمت رو هم زده ولی من از یه مغازه پرسیدم گفت 7000 -8000 هزار تومان ولی گفتم ببینم 7000-8000 با 30000 چه فرقهایی دارن

خوب معلومه دیگه اون 30 تومنیه اورجینالش هست اونی که ارزونه اورجینال نیست و به عبارتی قابهای فانتزی هستن
بعدشم گرون گفته فانتزی 5 تومنه و حتی ارزون تر
اورجینال محدودیت رنگ داره اما فانتزی ها تنوع رنگ زیادی دارن..اورجینال دوامش خیلی بیشتر عین همون قاب فابریکش برات کار میکنه بدون مشکلی اما فانتزیا نه اولا که مثل یه اورجینال روی گوشیت نمی شینه بعدشم چون اصل نسیت یه جورایی درز زیاد داره مثلا اگه مراقب نباشی خیلی راحت گرد و غبار میره زیر lcd اش
با توجه به قصدی که داری انتخاب کن
مثلا خود من چون خیلی واسم نیست چقدر کار کنه فانتزی انداختم رنگ زرشکیه ناز:rolleye: حالا رنگش پرید به درک 6 ماه که کار می کنه تا اون موقع هر وقتم خراب شد پول خفنی ندادم لم بسوزه یه قاب فانتزیه دیگه می گیرم اینجوری هر چند ماه یه بار یه تنوعی هم می شه:rolleye:

Farshadd
31-01-2007, 12:45
خوب معلومه دیگه اون 30 تومنیه اورجینالش هست اونی که ارزونه اورجینال نیست و به عبارتی قابهای فانتزی هستن
بعدشم گرون گفته فانتزی 5 تومنه و حتی ارزون تر
اورجینال محدودیت رنگ داره اما فانتزی ها تنوع رنگ زیادی دارن..اورجینال دوامش خیلی بیشتر عین همون قاب فابریکش برات کار میکنه بدون مشکلی اما فانتزیا نه اولا که مثل یه اورجینال روی گوشیت نمی شینه بعدشم چون اصل نسیت یه جورایی درز زیاد داره مثلا اگه مراقب نباشی خیلی راحت گرد و غبار میره زیر lcd اش
با توجه به قصدی که داری انتخاب کن
مثلا خود من چون خیلی واسم نیست چقدر کار کنه فانتزی انداختم رنگ زرشکیه ناز:rolleye: حالا رنگش پرید به درک 6 ماه که کار می کنه تا اون موقع هر وقتم خراب شد پول خفنی ندادم لم بسوزه یه قاب فانتزیه دیگه می گیرم اینجوری هر چند ماه یه بار یه تنوعی هم می شه:rolleye: ازت ممنونم دستت درد نکنه توضیحاتت کامل بود.