PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پک کردن مجدد

SILWESTER
28-01-2007, 23:54
دوستان من یه فایل اجرایی دارم که به طور پیش فرض crc ندارد. حالا میخواهم آن را دوباره پک کنم و مشخصه crc آن را هم ترجیها on کنم. با molebox 2.6.1 و asprotect 2.11 هم امتحان کردم ولی بعد از اجرا فایل اررور میده و پیغام اررور در هر دو تا برنامه یکی است. کسی میتونه یه paker یا برنامه معرفی کنه که این کارو انجام بده یا بدونه مشکل از کجاست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

persiankitty
29-01-2007, 00:48
دوستان من یه فایل اجرایی دارم که به طور پیش فرض crc ندارد. حالا میخواهم آن را دوباره پک کنم و مشخصه crc آن را هم ترجیها on کنم. با molebox 2.6.1 و asprotect 2.11 هم امتحان کردم ولی بعد از اجرا فایل اررور میده و پیغام اررور در هر دو تا برنامه یکی است. کسی میتونه یه paker یا برنامه معرفی کنه که این کارو انجام بده یا بدونه مشکل از کجاست.

به نظر ميرسه كه فايل شما به طور پيش فرض داراي Overlay هست . يعني ديتا به فايل اجرايي چسبيده . در حالتي كه فايل به طور پيش فرض CRC نداشته باشه بايد Raw Offset آخرين Section رو با Raw Size اون Section فايل اجرايي جمع كنيد . اونوقت عدد X بدست مياد . يعني فايل اجرايي شما سايزش ايكس هست و باقي ديتا OverLay است . بعد بايد فايل رو به قسمت هاي ايكس بايتي تقسيم كنيد . قسمت اول رو هر بلايي ميخواهيد سرش بياريد ( چون فايل اجرايي اصلي است ) بعد همه رو دوباره به هم بچسبونيد. ( البته فرض من اينه كه بطور پيش فرض ميدونيد در مورد چي دارم صحبت ميكنم ) :)

mehdi_7070
29-01-2007, 10:17
یک آموزش بود که نیوبی نوشته بود : unpacking file with overlay

این کارهایی که persiankitty جان گفتند را به طور کامل توضیح داده .

اگر خودت نداری بگو که پیدا کنم برات بذارم .

SILWESTER
29-01-2007, 10:30
پرشین جان دستت درد نکنه منظور شما اینه که برتامه ای برای این منظور وجود ندارد و باید از طریق hexedit این کار انجام بشه؟ کاشکی میشد یه چند خط بیشتر توضیح میدادید.گیج شدم:ohno:
...............
مهدی جان میشه اون مقال رو بزارید. من تو انمن خودمون که ندیده بودمش اگه از جای دیگه گرفتین آدرس اونجا هم بدین شاید چیزای دیگری هم باشه که به دردم بخوره... ممنون

mehdicracker
29-01-2007, 15:11
یه برنامه دارم که اتوماتیک overaly کپی می کنه
می گردم میزارمش

SILWESTER
30-01-2007, 18:48
دوستان! همکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.(مقاله نیو بای و نرم افزار مهدی کرکر):)

mehdicracker
31-01-2007, 00:35
سلام
البته این برای اکتیو مارک کار می کنه
راستش نمی دونم رو برنامه های دیگه کار می کنه یا نه
ولی شما یه تستی کن
اینم لینک: حجم : 15 کیلو ( گرم )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]