PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در مترجم پارس

Subzero
29-06-2005, 14:08
با سلام:
من نسخه تخصصی مترجم ÷ارس رو وقتی نصب میکنم قبل از این که لغات رو براش نصب کنم کار میکنه اما همین که لغات رو نصب کردم از کار می افته و حتی یک کلمه رو هم ترجمه نمی کنه خواهشن کمک کنید که حالم بدجوری کرفته شده.

Nesta
29-06-2005, 17:25
با سلام:
من نسخه تخصصی مترجم ÷ارس رو وقتی نصب میکنم قبل از این که لغات رو براش نصب کنم کار میکنه اما همین که لغات رو نصب کردم از کار می افته و حتی یک کلمه رو هم ترجمه نمی کنه خواهشن کمک کنید که حالم بدجوری کرفته شده.
سلام دوست عزیز منظور شما از لغات رو روش نصب می‌کنین چی‌ هست چون زمانی‌ که من نصب کردم همش یک جا نصب شد .سوا سوا من نصب نکردم .اول که شما سیدی رو میگذارید قفل رو از سیدی بر میدار ه و کارش رو انجام میده .می‌شه یه کمی‌ بیشتر توضیح بدین؟ :D :roll:

Subzero
30-06-2005, 01:32
با سلام به آقا نستای گل از این که وقت گذاشتین برا کمک به من ممنونم
.
وقتی که نصب اوله تموم میشه وبرنامه رو اجرا میکنی برنامه قفل روی فلاپی رو میخواد من تا اینجا مشکلی ندارم اما بعد یه پنجره دیگه میاد که نوشته هاش زرد وقرمز هست و زیرش یک Yes و No نوشته برا نصب کامل باید Yes و بزنی آما بعد از تموم شدن مرحله نصب برنامه اجرا میشه اما یک کلمه رو هم ترجمه نمی کنه.لطفا کمک کنین ممنون :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nesta
30-06-2005, 03:36
سلام اگه دقت کنی‌ .
من فهمیدم که شما کجا رو میگی‌ انجائی‌ که میگه 1 ساعت باید صبر کنی‌ .
شما 1 بر که میزانی‌ نصب کنه باز چند دقیقه بد میگه دوباره میخای نصب کنی‌ نباید 2 بر بگی‌ باشه این قاطی‌ می‌کنه بعضی‌ اوقات همون یک بر کافی‌ هست و شما به اشتباه فکر میکنی‌ که نصب نکرده یا این که باقی‌ مونده و باز تمام نصب نشده.

Subzero
06-07-2005, 02:51
سلام:
آقا نستا از راهنمایت ممنون اما اگه قسمت دومش رو نصب نکن که نسخه تخصصی وعادی معنی نداره اون فقط یه نصب اولیه اس که برا بالا اومدن برنامه کافیه اما برا ترجمه کامل کافی نیست .

Nesta
06-07-2005, 03:06
سلام آقا من آموزش کل و کامل گذشتم در قسما معرفی‌ نرم افزار و درباره هم برنامه هست .شما یک سری بزن ببین میتونی‌ مشگل رو حل کنی‌ .

Subzero
08-07-2005, 04:41
ممنون

irankhalij
08-07-2005, 17:44
آقا نستا لطف کن یا یک ایمیج کامل از سیدی مترجم پارس بگیر و اون را آپلود کن یا فایل های مخفی که در سیدی هست را آپلود کن
متشکرم

irankhalij
09-07-2005, 12:23
اقا چرا آپلود نکردی