PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فارسي نويس براي ويديو استوديو

mohammad_twe
28-01-2007, 13:10
من برنامه ي ويديو استوديو 9 رو دارم كه كاملا فارسيه و لي فارسي نميشه توش زيرنويس كرد. اگه كسي برنامه فارسي نويسش رو داره لطف كنه بذاره. خيلي دنبالش گشتم ولي پيدا نكردم.

WooKMaN
28-01-2007, 16:26
فارسی نویس مریم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3.6MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_twe
28-01-2007, 23:19
ممنون . ولي توي ويديو استوديو 9 فارسي متن هارو برعكس تايپ ميكنه و جدا از هم. اين برنامه ي مريم رو تو ويديو استوديو 9 فارسي امتحان كردي؟

MEMA
29-01-2007, 00:31
تو این نرم افزار نمیشه دوست عزیز.من قبلا هم با مریم و با فارسی نویسهای دیگه مثل پروین و.. هم تست کردم نشد.اصلا فکر کنم این نرم افزار از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه.ولی تو Adobe Premier به راحتی میشه با فارسی نویس مریم کار کرد.یا علی.

محمد گل
29-01-2007, 00:38
سلام
دوستان من خودم به شخصه استفاده کردم .
هم در 8 و هم در 9 و هم در 10 .
شما متن رو در مریم می نویسی . بعد کل متن رو بلوکه می کنی . بعد فونت Tahoma رو انتخاب می کنی . بعد میری تو ویدیو و بعد پیست می کنی ( Ctrl=v ) . بعد فونت F_Maryam رو انتخاب می کنی . یا هر فونت دیگری رو که خواستی.

MEMA
29-01-2007, 13:59
من این کارایی که شما گفتی رو قبلا کردم.فارسی هم رفت تو برنامه ولی موقع رندر کردن کلمات تیکه تیکه میشد.نمیدونم والا.اگه شما میگی میشه حتما میشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]