PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Kane & Lynch: Dead Men

صفحه ها : [1] 2

Sam Fisher 11
30-12-2006, 02:57
Kane & Lynch: Dead Men
کین و لینچ : مردان مرده ! بازیی که خیلی وقته می خوام دربارش براتون بگم ولی نمیدونم هر بار یه مساله ای پیش میومد و یادم میرفت.خب بگذریم، بریم سر اصل مطلب. همون طور که از اسمش معلومه با یه بازی معمولی طرف نیستیم، و اصولا از Eidos که شاهکارهایی مثل HitMan یا Tomb Raider رو در کارنامش داره باید هم انتظار یه بازی معمولی رو نداشت مخصوصا اینکه این پروژه یکی از پرخرج ترین بازی های Eidos در طول تاریخ بازیسازی این شرکته. این بازی روایتی فیلم گونه داره که در بازیهای نسل بعد بیشتر دیده میشه و البته با کمی تفاوت.
داستان این بازی در باره دو جانی خطرناک( منظورم بیش از حد خطرناکه) به نام های کین و لینچ هست که زنده هستن !.این دو شخصیت هر دو پست و کثیف هستند. "کین" یه خلافکار محکوم به مرگ و "لینج" یه بیمار روانی خطرناک !.حالا بیشتر دربارشون براتون میگم تا به حس کنجاوی تون خاتمه داده باشم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کین : به اصطلاح شخصیت اصلی و خوبه است!!! و قبلا عضو گروهی به نام هفت(seven) بوده که همه شون مزدور بودن و در قبال جایزه های کلون سرقت های بزرگی انجام میدادن. سر یکی از همین سرقتها توی آمریکای جنوبی براشون مشکل پیش میاد و از توی همه فقط کین جون سالم به در میبره و با الماس هایی که دزدیدن فرار میکنه اما بعد از یه مدتی اونم گیر میفته و میره زندان. بعدم به خاطر جنایات و کارهای بد بدی که کرده محکوم به اعدام میشه.در والپیپرش زده Traitor به معنای خائن !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینچ : انسانی(البته شک دارم) روانی ،فراری، خطرناک و غیر قابل پیش بینی.البته عقلش سر جاشه و نمیشه گفت از اون دیوونه هاست که نمیفهمه چیکار میکنه ولی معتاد به قرص و دارو است چون شیزوفرنی داره تازه دو شخصیتی هم هست و مدام دچار کابوس و توهم میشه و اگه یه وقت یادش بره قرصاش رو بخوره اونوقت دیگه ..... . البته لینچ از اول اینجوری نبوده قبلانا یه کارمند عادی توی دیترویت بوده و کم وکم این حالات(توهم و...) سراغش میان و بعضی وقتها از حالت طبیعی خارج میشه و غش میکنه. یه مدت شروع میکنه به قرص خوردن و تا حدودی حالش بهتر میشه ولی .... یه بار که بیهوش میشه وقتی به هوش میاد خودش رو کنار همسر مرده و پر از خونش میبینه! بله حالا اون قاتله .ولی خودش شک داره که زنش رو کشته باشه واز اون جایی که دادگاه این چیزا حالش نمیشه و براش حکم اعدام رد میکنه میزن به چاک و فرار میکنه. و مدام وحشی تر و دیوونه تر هم میشه. میدونین کارگردان این بازی درموردش چی گفته ،گفته :حتی کلمه افسار گسیخته هم برای لینچ پیش پا افتادس!!! شما چه لقبی بهش میدین ؟ در والپیپرش زده Murderer به معنای قاتل !

داستان بازی از اون جایی شروع میشه که دارن کین رو میبرن برای اعدام که یهویی یه کامیون میزنه به اتوبوس و چپش میکنه و کین هم پرت میشه بیرون ،فکر میکنین کی نجاتش داده ؟ لینچ ! بله لینچ نجاتش میده درحالی که کین تا اصلا اون رو نمیشناسه .لینچ کین رو با خودش میبره تا..... . حالا فهمیدین چرا اسمش مردان مرده هست .دو محکوم به مرگ حالا با هم هستن ولی چرا ؟ لینچ از کین چی می خواد که حاضر شده برای نجاتش خودش رو به خطر بندازه ؟

Sam Fisher 11
30-12-2006, 23:11
چرا لینچ ،کین رو نجات داد ؟
لینچ از ماجرای دزدی الماس ها باخبر شده و اومده تا با نجات دادن کین جای الماس ها رو بفهمه. اما لینچ تنها نیست در واقع این گروه هفت بوده که برای کمک کین اقدام کردن و اسباب و وسائل لازم رو در اختیار لینچ قرار دادن.البته لینچ دلیل دیگه ای هم برای این کار داره، گروه هفت بهش قول دادن که اگه بتونه در ماموریتش(نجات کین و پیدا کردن الماس ها) موفق بشه جای قبلی کین در گروه رو به او میدن. ممکنه بگین تو که گفتی از گروه هفت فقط کین زنده موند آره ولی من گفتم از میان اعضای گروه در اون ماموریت ،یعنی کسانی که در سرقت الماس ها با کین بودن کشته شدن ونه همه گروه وبعد از اون قضیه و از اون جایی که کین کسی رو لو نداده بود دوباره گروه انسجام قبلی خودش رو پیدا کرده.حالا چرا کین تا حالا دهنش بسته بوده و چه جور و چرا باید با لینچ همکاری بکنه. جوابش ساده است،چون اگه همکاری نکنه همسر و دخترش کشته میشن پس راه دیگه ای نداره. حالا کین و لینچ یه هدف مشتک دارن و اون پیدا و بدست آوردن الماس ها به هر قیمتی است .البته هدف های فرعی هم دارن و مثلا از طرفی کین می خواهد زن و دخترش رو نجات بده و لینچ میخواد بفهمه که واقعا زنش رو خودش کشته یا نه . :ohno:
خب این از داستان ولی بذارید یکم از حاشیه و جزییات این پروژه سنگین براتون بگم. بازی K&L:Dead Man یه بازی اکشن با داستانی زیبا ،پیچیده، نفس گیر و تا حدودی شبیه به برخی فیلم های سینمایی معروفه.مثلا وجود دو کاراکتر اصلی که یکی شوته و اون یکی عاقل تر مثل اسلحه مرگبار با بازی مل گیبسون و دنی گلاور البته با این تفاوت که در این یکی ، یکیشون خطرناک ودیگری وحشی و افسار گسیخته !!! .این بازی توسط خالق شاهکار HITMAN (بهترین بازی در سبک هیتمنی !!!) یعنی lO int است که حالا میخواد نشون بده که از نسل بعدی بازیها عقب نمیمونه. انتشار این بازی هم برعهده Eidos هست که البته هنوز تاریخ دقیق این بازی رو اعلام نکرده شما اگه خبر دار شدین به منم بگید. راستی یه چیزی بگم کفتون ببره ؟ یادتونه توی Hitman بین مراحل یه روزنامه هایی رو نشون میداد،آره همونایی که کارای شمارو مینوشتن .سازنده های بازی میگن که توی اون روزنامه ها خبرهایی از بعضی کارهای کین و لینچ هم نوشته شده البته من یادم هست که توی ستون های کناری یا اون پایین مایینا یه چیزایی یا خبرهایی که اصلا به بازی ربطی نداشت هم نوشته میشد ولی یادم نمیاد همچین خبری دیده باشم اگه شما یادتونه بگید(البته حتما هست چون مرض ندارن که دروغ بگن). پس یعنی هیتمن هم از کاراشون خبر داره!!!!! وای چی میشه اگه تو بازی هیتمن رو هم ببینیم .ولی خدا کنه مجبور به درگیری نشیم که من یکی جرات نگاه کردن تو چشمهای 47 رو ندارم:sad: . آهنگ ساز این بازی هم یسپر کاید(Jesper Kyd) که موسیقی هیتمن رو هم اون میسازه. این بازی حدود یک سال و نیم پیش شروع شده و Eidos سرمایه گذاری زیادی روی این بازی کرده .Eidos گفتخ این بازی رو فقط برای XBOX360 و PC عرضه میکنه و چیزی تا حالا درمورد ps3 نگفته.
درمورد گرافیک و روند بازی و فیزیک و این جور چیزا در مطلب بعدی توضیح میدم پس تا بعد ........

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
27-01-2007, 23:33
اين تاپيك جدا شد
توشم يه پست دادم مطلع بشين دنبالش نگردين ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Sam Fisher 11
28-01-2007, 01:12
اين تاپيك جدا شد
توشم يه پست دادم مطلع بشين دنبالش نگردين ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

آقا واقعا ممنون زحمتم رو کم کردی. امیدوارم موقع عرضه حسابی شلوغ بشه ;) .

H @ M I D
28-01-2007, 10:40
اين تاپيك جدا شد

سلام
اونوقت الان یه سوال داشتم
اگه این بازی بیاد برای تاپیک مخصوصش باید یه تاپیک دیگه بزنیم .؟؟

Sam Fisher 11
28-01-2007, 11:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
28-01-2007, 13:58
سلام
اونوقت الان یه سوال داشتم
اگه این بازی بیاد برای تاپیک مخصوصش باید یه تاپیک دیگه بزنیم .؟؟
حالا بزار بازي بياد
شايد اصلا ارزش نداشته
اما احتمالا همين تاپيك رو منتقل ميكنيم صفحه اصلي انجمن بازي
تقريبا نصف بيشتر تاپيكهاي كلي بازيها اول به صورت خبر تو زيرمجموعه اخبار بودن
چون اگه 2 تا تاپيك وجود داشته باشه (يكي در مورد خبر بازي و حواشي بازي و يكي تاپيك كلي در مورد سوالات بازي) به هر حال با سوالهاي جا به جا مربوط به 2 تاپيك مواجه ميشيم

Sam Fisher 11
28-01-2007, 19:06
حالا بزار بازي بياد
شايد اصلا ارزش نداشته

:blink: این بازی وقتی بیاد خواب رو از همه مگیره. فروشش از همین الان تضمین شده است. تمامی المانهای یه بازی همه پسند رو داره. 1-اکشن سوم شخص که خیلی محبوبه مخصوصا اگه ردپای Hitman هم در اون بازی باشه(که هست)2-گرافیک جذاب و اکشن نفس گیر3-استفاده از گیم پلی خوب و همچنینوجود حالت ونفره و چند نفره قوی3-داستان سینمایی و ناب و درگیر کننده. این تازه سه دلیلش بود :ohno:

saeed_cpu_full
02-06-2007, 21:43
توش تبلیغات هیتمن رو کردن :31:

Ali-Bahal
03-06-2007, 11:50
توش تبلیغات هیتمن رو کردن :31:

آره تو بازی هیتمن هم هست

بازیش خیلی ردیفه حرف نداره :46:

در بازی هر جا هر طوری که بمیرید شاهد دموهای متفاوت خواهید بود مثل بازی فارنهایت!

بازی نکته های بسیار جالبی دارد که بعدا پیش نمایش آن را در اختیارتان میزارم:46: البته میتوانید در مجله الکترونیکی بازیخور مشاهده کنید

saeed_cpu_full
03-06-2007, 11:54
آره تو بازی هیتمن هم هست

بازیش خیلی ردیفه حرف نداره :46:

در بازی هر جا هر طوری که بمیرید شاهد دموهای متفاوت خواهید بود مثل بازی فارنهایت!

بازی نکته های بسیار جالبی دارد که بعدا پیش نمایش آن را در اختیارتان میزارم:46: البته میتوانید در مجله الکترونیکی بازیخور مشاهده کنید

دمو هاش خیلی با حاله. مخصوصا صحنه ی درگیری هاش :46: :18:

mojtaba007
09-06-2007, 12:29
فعلا که امتحانات دانشگاهم شروع شده وکمتر میتونم سری به سایت بزنم ولی چند تا خبر دسته اول دارم که میزارم
Kane & Lynch: Dead Men برای پلی استیشن 3 نخواهد آمد
سازنده بازی Kane & Lynch: Dead Men رسما اعلام کرد که این بازی تنها به صورت انحصاری برای کامپیوتر و ایکس باکس 360 منتشر خواهد شد و این شرکت قصد ساخت این بازی را برای پلی استیشن ندارد.هفته پیش در وب شایعه پخش شده بود که این بازی برای PlayStation 2, PSP and PS3 نیز ساخته می شوند ولی این شایعه رسما توسط سازنده این بازی تکذیب شد.این بازی قرار هست در یکی از روزهای 2007 شما را وارد دنیای روانی این دو مرده مرده بکند و پیش بینی می شود موفق باشد.این بازی مخلوط از بازی های Freedom Force و Hitman Blood Money می باشد و موتور گرافیکی این بازی نسخه ارتقا یافته موتور گرافیکی مورد استفاده در بازی Freedom Force می باشد سازندگان بازی اعلام کرده اند که این بازی با حوداث بازی Hitman Blood Money مرتبط خواهد بود
منبع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---------
خبر بعدی مربوط میشه به ساخت فیلم این بازی
همان طور که مستحزرید بازی Kane & Lynch : Dead Men نام بازی جدید استودیوی IO Interactive ( سازنده بازی هیتمن) است. مدتی است که شایعاتی مبنی بر ساخته شدن فیلم این بازی نیز به گوش می رسد که امروز بالاخره با خبر شدیم که Eidos امتیاز ساخت فیلم این بازی را به استودیوی ونکور شرکت Lionsgate فروخته است. بنا به اخباری که تا کنون منتشر شده است Adrian Askarieh و Daniel Alter سازندگان فیلم این بازی خواهند بود.Askarieh در پرونده خود سابقه ساخت فیلم بازی Spy Hunter را نیز دارد
منبع پادشاه بازی
--------
ویک عکس جالب هم پیدا کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali-Bahal
09-06-2007, 13:11
اما من خودم رو آنتن دیدم که گفتند این بازی برای ps3 میاد و همه دست زدند!!!!

حالا شاید نظرشون عوض شده به هر حال به نفع ما 360 بازها هست

Sam Fisher 11
10-06-2007, 23:17
اما من خودم رو آنتن دیدم که گفتند این بازی برای ps3 میاد و همه دست زدند!!!!

حالا شاید نظرشون عوض شده به هر حال به نفع ما 360 بازها هست

هنوز تکذیبی صورت نگرفته و این بازی همچنان قراره برای PC,X360,PS3 عرضه بشه.
اینم کاور بازی با آرم PS3 :

Ali-Bahal
11-06-2007, 11:22
هنوز تکذیبی صورت نگرفته و این بازی همچنان قراره برای PC,X360,PS3 عرضه بشه.
اینم کاور بازی با آرم PS3 :

حسین جان منم همین رو گفتم!

Sam Fisher 11
11-06-2007, 12:52
حسین جان منم همین رو گفتم!

خب منم تایید کردم ;)

Oracle_Eldorado
11-06-2007, 18:31
ببخشید فیشر جون این بازی کی میاد ؟

Ali-Bahal
11-06-2007, 18:48
ببخشید فیشر جون این بازی کی میاد ؟

این بازی زمستان 2007 برای X360 و PC و فعلا برای PS3 می آید
به احتمال بسیار زیاد این بازی دی ماه 86 خواهد آمد :46:

mojtaba007
12-06-2007, 17:02
این هم یک پیش نمای دیگه توسط اقای Black_Eagle ترجمه شده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](small).jpg

Kane :

اول مردی عادی با زندگی خوب و ساده ، دارای همسر و 2 فرزند بود و به عنوان مشاور امور خارجی شرکت های بزرگ کار میکرد اما داستان از اونجایی شروع شد که پسر دو ساله اش ، تفنگش رو پیدا کرد و به خودش شلیک کرد و 2 هفته بعد مرد ...
کین به خاطر اینکه همسرش تماما اون رو عامل این مساله میدونست کشور رو ترک کرد و شش سال به عنوان یه مزدور در جاهای مختلف فعالیت کرد تا اینکه پیغامی از گروه "هفت" دریافت کرد.
The Seven یا "انجمن قدرتهای بینهایت" اون رو وارد گروه خودشون میکنن ، جایی که ثروت فراوان با رعایت قوانین فوق العاده سخت گیرانه به دست میاد ، اگر فقط یکی از قوانین هم شکسته بشن فرد خاطی دیگه یه مرد مرده به حساب میاد. (Kane : مرد مرده ، چون قانون رو شکست)
بعد از 13 سال فعالیت Kane توی این "انجمن" توی یه ماموریت در آمریکا همه چیز اشتباه پیش میره و تمام گروه Kane می میرن (یا لااقل اون این طور فکر میکنه) ولی Kane موفق میشه با الماس هایی که دزدیده بود فرار کنه.
اون به ونزوئلا فرار میکنه ولی موسس های گروه اون رو پیدا میکنن و اون مسلما دیگه یه فرد مرده به حساب میاد.

Lynch :

اول مردی ساده با شغلی ساده تو انبار های شهر Detroit بود ولی تنها مشکلی که داشت بیماری اسشیزوفرنی (اختلالات شخصیتی) بود که برای مهارش نیاز به دارو های زیاد و گرون داشت که شغلش نمیتونست پول دواش رو تامین کنه. تا اینکه روزی از سرکار برمیگرده و با جسد زنش مواجه میشه ولی چون یادش نمیاد چرا این اتفاق افتاده دنبالش میره تا ببینه مرگ زنش ربطی بهش داشته یا نه ...

اولین ملاقات :

اولین ملاقات دو شخصیت بازی توی ماشین حمل زندانی بود که در حال بردن Kane به زندانه ، لینچ به کین میگه جایی محکم بشینه و سرش رو با دستاش بگیره و در همون حین به ماشین حمله میشه و ماشین داغون میشه (و این همونجاییه که دماغ کین میشکنه) البته این اتفاق که به ظاهر یه آزادسازی ماهرانه بود یه آدم دزدی حرفه ای از آب در میاد.
اعضای "هفت" که دوباره تونسته بودن انجمنشون رو تشکیل بدن ، دختر و همسر کین رو گروگان گرفتن و باهاش یه معامله میکنن : اون الماس ها رو بهشون برمیگردونه و فقط خودش کشته میشه و زنش و دخترش زنده میمونن ؛ دوباره سعی به فرار میکنه و هر سه تاشون می میرن. و کین حالت اول رو انتخاب میکنه.
اعضای انجمن برای اینکه مطمئن بشن کین دوباره نمیخواد فرار کنه Lynch رو برای مراقبت ازش همراهش میفرستن.
حالا هر دو مرد با دو هدف ، یکی برای نجات خانوادش ، دیگری برای گرفتن جای مرد اول در انجمن ، راهی پیدا کردن الماس ها ، یا لااقل به دست آوردن پول معادل اونها میشن ...

گیم پلی بازی :

در بازی ما Kane رو کنترل میکنیم و لینچ توسط AI و در حالت Co-Op توسط بازیکن دوم هدایت میشه. اصل بازی در استفاده از هر دو شخصیت بازی در یک موقعیت و به صورت درسته.
کین شخصیتی حرفه ای ، آرام و منطقی داره و همیشه سعی میکنه با کمترین درگیری بیشترین دشمن رو از پا در بیاره و دقیقا برعکس اون ، لینچ شخصیتی عصبی و خشن داره و با دیدن کوچکترین جنبنده شروع به تیر اندازی میکنه.

گفته شده در بعضی قسمت های بازی شما کنترل یه تیم رو هم به عهده میگیرید که در ابتدا فقط کسایی هستن که از ترس جونشون به شما کمک میکنن ولی بعد از گذشت مدتی افراد حرفه ای تری هم به کمک شما میان. در بعضی مواقع هم ، لینچ ممکنه کنترل خودش رو از دست بده و کارهای احمقانه ای کنه که بیشتر به نفع دشمن تموم بشه تا شما ؛ ولی در مورد اینکه در این مواقع چطور باید عمل کرد فعلا چیزی گفته نشده.

ترجمه از ویکی پدیا

این یه سری اطلاعات مختصر بود که من پیدا کردم ، گفتم بد نیست ترجمه کنم بذارم اینجا.

شاد باشید. ;

Sam Fisher 11
13-06-2007, 01:35
mojtaba007 جان ممنون به خاطر مطالبی که قرار میدی.

mojtaba007
15-06-2007, 19:50
یک سری اطلاعات دیگه پیدا کردم که میزارم

Kane & Lynch:Dead Man
گرافیک این بازی هنوز نیمه کاره است ولی همین حالاهم کلی از بقیه سره. اگه به عکس هایی که گذاشتم یه نگاهی بکنین خودتون هم مثل من به این نتیجه میرسین. حالا فکرکنین اگه کامل بشه چی میشه ... .مدل سازی کاراکترهای اصلی که دیگه نگو عالی کار شدن ،ولی بقیه (که البته بازم خوبن)هنوز یکم غیر واقعین .بهتون گفتم که این بازی یه چیزی تو مایه های فیلم هاست ،توی یکی از صحنه ها که توی تیزر بازی هم میتونین ببینی ،شما باید هدفتون رو از بین جمعیت پیدا کنین .شما توی یه مهمونی هستین یا شایدم کازینو و شما رو صحنه درگیری فیلم جانبی با بازی تام کروز میندازه و یکی از بهترین صحنه های بازیه.توی یه صحنه دیگه شما رو یاد فیلم مخمصه با بازی آل پاچینو و رابرت دونیرو میندازه ،یادتونه وقتی بانک رو زدن(دونیرو و رفقا) اومدن بیرون از دو طرف با پلیس درگیر شدن !. راجع به گرافیک میگفتم ،نورپردازی بازی هم خیلی قشنگه و یه حس جالبی به بازی داده.محیط بازی که خیلی طبیعی به نظر میرسه و ماشین ها هم خیلی خوب تخریب میشن وشیشه هاشون طبیعی شکسته شده و روی زمین میریزه و بدنه ماشین ها هم خیلی جالب درب و داغون میشه . واقعا صحنه های درگیری تو این بازی نفس گیرن و از دیدن یه فیلم از مایکل مان هم با حال تره. من بیشتر از اون که منتظر Crysis باشم برای اومدن این بازی لحظه شماری میکنم. تازه وقتی به یکی شلیک میکنی بسته به شدت گلوله اسلحه ات خون از بدن طرف میپاشه بیرون و پرت میشه زمین. با اینکه سازنده های این بازی خیلی روی داستان این بازی مانوور میدن ولی از صحنه های اکشن هم غافل نشدن و کشتن و درگیری و تخریب خیلی حال میده !!!

گیم پلی : گیم پلی بازی حرف نداره .HitMan و Freedom Fighters رو با هم ترکیب بکنین ،حاصلش چی میشه ؟!! البته من Freedom Fighters رو بازی نکردم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم. سازنده ها هم که گفتن اصل موتور بازی از موتور بازی Freedom Fighters است و ارتقا داده شده تا برای یه بازی نسل بعدی کامل آماده باشه. تو این بازی هم تغییر لباس و چهره هم وجود داره مثل هیتمن ولی گفتن که بهتر از اون !!! .در این بازی شما کنترل کین رو به عهده دارین البته در حالت یک نفره.حتما میپرسین مگه دو نفره هم میشه ؟ بله که میشه Co-Op در این بازی وجود داره وخیلی سازنده ها روی این مسئله تاکید کردن و گفتن که لذت زیادی به بازی میده(حالت دو نفره) .یعنی این بازی هم حالت یک نفره هم دو نفره و تازه یه بخش آنلاین قوی هم داره که مطمعننا به X360 دارا خیلی حال میده(با استفاده از Xbox Live .). شما میتونین به راحتی بقیه گروه رو کنترل بکنین و مثلا بهشون بگین برین اینجا برین اونجا و .... اگه هم نخواستین نگین به من چه!. فقط حواستون به لینچ باشه چون ممکنه یه وقت بزنه به سرش و عملیات رو به هم بریزه(یه وقت نگین نگفتی). یه چیزه باحاله دیگه هم این بازی داره و اون سیستم مرگ شماست. مثل SPC،Call of Duty شما بعد از خوردن چند گلوله نمیمیرین بلکه اوضاعتون خراب میشه و بعد پناه گرفتن در یه جایی بعد از مدتی حالتون خوب میشه ، این کارشون ضرب آهنگ و ریتم بازی رو تند تر میکنه و امیدوارم همه بازی ها هم از این سیستم سلامتی استفاده بکنن تا دیگه مجبور نباشیم دنبال جون بگردیم.ولی اگه تو تیرس رگبار قوی قرار بگیرین قول نمیدم که نمیرین.
توی محیط بازی چیزای شکستنی و خوردشدنی زیاده و موقع درگیری بازی مثل فیلم های پر زدوخورد میشه.بنابراین اگه حوصله یاراتون رو نداشتید میتونین بیخیالشون بشین گرچه تو همه مراحل با هم نیستین و ممکنه بعضی وقتا دو نفری یا یه نفری مجبور بشین ماموریت رو تموم بکنین. راستی یادم رفت بگم این بازی از دید سوم شخص و
غافل گیری ها و سورپریز ها : در این بازی پره از سورپریز و فراز و نشیب در داستان. مثلا وقتی شما(کین) کشته میشین صحنه هایی از گذشته شما میاد جلوی چشمتون . چه صحنه هایی ؟؟؟ نگم بهتره مزهاش به همون غافلگیریش هست. مثلا اینکه چرا فکرمیکنه به خانوادش در گذشته بدی کرده و یا اصلا چرا صورتش به این حال و روز افتاده و ....... . فکر کنم اینقدر انگیزه در شما ایجاد کرده باشم که بیخیال پول بشین و کامپیوترهاتون رو تقویت بکنین (البته اونایی که هنوز این کار رو نکردن) تا یه وقت وسط یه درگیری با شکسته شدن چند چیز و زیاد شدن کاراکتر ها در صحنه کامپیوترتون بیخیال بازی نشه. بهتون بگم بازی کردن این بازی با گرافیک متوسط مثل دیدن ارباب حلقه ها با کیفیت پرده ایه. پس خودتون رو گول نزنین و اگه سیستمتون، اون رو نمیکشه نصبش نکنین. بعضی ها میگن گرافیک NFS:Carbon مثل قبلیش هست یا میگن بازی SPC:DA خیلی گرافیکش بالا نیست، در حالی که نمیدونن این گرافیک کامپیوترشونه که بالا نیست!.

Ali-Bahal
15-06-2007, 22:25
یک سری اطلاعات دیگه پیدا کردم که میزارم

Kane & Lynch:Dead Man
گرافیک این بازی هنوز نیمه کاره است ولی همین حالاهم کلی از بقیه سره. اگه به عکس هایی که گذاشتم یه نگاهی بکنین خودتون هم مثل من به این نتیجه میرسین. حالا فکرکنین اگه کامل بشه چی میشه ... .مدل سازی کاراکترهای اصلی که دیگه نگو عالی کار شدن ،ولی بقیه (که البته بازم خوبن)هنوز یکم غیر واقعین .بهتون گفتم که این بازی یه چیزی تو مایه های فیلم هاست ،توی یکی از صحنه ها که توی تیزر بازی هم میتونین ببینی ،شما باید هدفتون رو از بین جمعیت پیدا کنین .شما توی یه مهمونی هستین یا شایدم کازینو و شما رو صحنه درگیری فیلم جانبی با بازی تام کروز میندازه و یکی از بهترین صحنه های بازیه.توی یه صحنه دیگه شما رو یاد فیلم مخمصه با بازی آل پاچینو و رابرت دونیرو میندازه ،یادتونه وقتی بانک رو زدن(دونیرو و رفقا) اومدن بیرون از دو طرف با پلیس درگیر شدن !. راجع به گرافیک میگفتم ،نورپردازی بازی هم خیلی قشنگه و یه حس جالبی به بازی داده.محیط بازی که خیلی طبیعی به نظر میرسه و ماشین ها هم خیلی خوب تخریب میشن وشیشه هاشون طبیعی شکسته شده و روی زمین میریزه و بدنه ماشین ها هم خیلی جالب درب و داغون میشه . واقعا صحنه های درگیری تو این بازی نفس گیرن و از دیدن یه فیلم از مایکل مان هم با حال تره. من بیشتر از اون که منتظر Crysis باشم برای اومدن این بازی لحظه شماری میکنم. تازه وقتی به یکی شلیک میکنی بسته به شدت گلوله اسلحه ات خون از بدن طرف میپاشه بیرون و پرت میشه زمین. با اینکه سازنده های این بازی خیلی روی داستان این بازی مانوور میدن ولی از صحنه های اکشن هم غافل نشدن و کشتن و درگیری و تخریب خیلی حال میده !!!

گیم پلی : گیم پلی بازی حرف نداره .HitMan و Freedom Fighters رو با هم ترکیب بکنین ،حاصلش چی میشه ؟!! البته من Freedom Fighters رو بازی نکردم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم. سازنده ها هم که گفتن اصل موتور بازی از موتور بازی Freedom Fighters است و ارتقا داده شده تا برای یه بازی نسل بعدی کامل آماده باشه. تو این بازی هم تغییر لباس و چهره هم وجود داره مثل هیتمن ولی گفتن که بهتر از اون !!! .در این بازی شما کنترل کین رو به عهده دارین البته در حالت یک نفره.حتما میپرسین مگه دو نفره هم میشه ؟ بله که میشه Co-Op در این بازی وجود داره وخیلی سازنده ها روی این مسئله تاکید کردن و گفتن که لذت زیادی به بازی میده(حالت دو نفره) .یعنی این بازی هم حالت یک نفره هم دو نفره و تازه یه بخش آنلاین قوی هم داره که مطمعننا به X360 دارا خیلی حال میده(با استفاده از Xbox Live .). شما میتونین به راحتی بقیه گروه رو کنترل بکنین و مثلا بهشون بگین برین اینجا برین اونجا و .... اگه هم نخواستین نگین به من چه!. فقط حواستون به لینچ باشه چون ممکنه یه وقت بزنه به سرش و عملیات رو به هم بریزه(یه وقت نگین نگفتی). یه چیزه باحاله دیگه هم این بازی داره و اون سیستم مرگ شماست. مثل SPC،Call of Duty شما بعد از خوردن چند گلوله نمیمیرین بلکه اوضاعتون خراب میشه و بعد پناه گرفتن در یه جایی بعد از مدتی حالتون خوب میشه ، این کارشون ضرب آهنگ و ریتم بازی رو تند تر میکنه و امیدوارم همه بازی ها هم از این سیستم سلامتی استفاده بکنن تا دیگه مجبور نباشیم دنبال جون بگردیم.ولی اگه تو تیرس رگبار قوی قرار بگیرین قول نمیدم که نمیرین.
توی محیط بازی چیزای شکستنی و خوردشدنی زیاده و موقع درگیری بازی مثل فیلم های پر زدوخورد میشه.بنابراین اگه حوصله یاراتون رو نداشتید میتونین بیخیالشون بشین گرچه تو همه مراحل با هم نیستین و ممکنه بعضی وقتا دو نفری یا یه نفری مجبور بشین ماموریت رو تموم بکنین. راستی یادم رفت بگم این بازی از دید سوم شخص و
غافل گیری ها و سورپریز ها : در این بازی پره از سورپریز و فراز و نشیب در داستان. مثلا وقتی شما(کین) کشته میشین صحنه هایی از گذشته شما میاد جلوی چشمتون . چه صحنه هایی ؟؟؟ نگم بهتره مزهاش به همون غافلگیریش هست. مثلا اینکه چرا فکرمیکنه به خانوادش در گذشته بدی کرده و یا اصلا چرا صورتش به این حال و روز افتاده و ....... . فکر کنم اینقدر انگیزه در شما ایجاد کرده باشم که بیخیال پول بشین و کامپیوترهاتون رو تقویت بکنین (البته اونایی که هنوز این کار رو نکردن) تا یه وقت وسط یه درگیری با شکسته شدن چند چیز و زیاد شدن کاراکتر ها در صحنه کامپیوترتون بیخیال بازی نشه. بهتون بگم بازی کردن این بازی با گرافیک متوسط مثل دیدن ارباب حلقه ها با کیفیت پرده ایه. پس خودتون رو گول نزنین و اگه سیستمتون، اون رو نمیکشه نصبش نکنین. بعضی ها میگن گرافیک NFS:Carbon مثل قبلیش هست یا میگن بازی SPC:DA خیلی گرافیکش بالا نیست، در حالی که نمیدونن این گرافیک کامپیوترشونه که بالا نیست!.

اینها خیلی خیلی خیلی برام آشنا بود دارم دیوونه میشم اینارو من کجا دیدم؟
اینها تو مجله نبوده یا حسین ننوشته یا تو بازیسنتر نبوده یا..... تور خدا بگو از کجاست چون دارم دق می کنم

mojtaba007
16-06-2007, 11:01
اینها خیلی خیلی خیلی برام آشنا بود دارم دیوونه میشم اینارو من کجا دیدم؟
اینها تو مجله نبوده یا حسین ننوشته یا تو بازیسنتر نبوده یا..... تور خدا بگو از کجاست چون دارم دق می کنم

Ali-Bahal
16-06-2007, 13:58

دستت درد نکنه ولی من این مطالب رو اینجا نخونده بودم

saeed_cpu_full
16-07-2007, 15:17

سازنده IO Int
ناشر Eidos
سبک Actions Third Person ( اکشن سوم شخص )
پلتفرم PC | PS3 | 360
تاریخ انتشار TBA 2007
مقدمه
شاید همه ی شما با بازی هیتمن آشنا باشید. بازی که توانست از همان نسخه ی اولش توانست موفقیت های زیادی را برای Eidos کسب کند. خالق آن اثر بزرگ IO Int بود. حالا این شرکت با بازی جدید خودش می خواهد بگوید که از نسل بعد عقب نیفتاده!! بازی Kane & Lynch یک بازی است سوم شخص که شبیه هیتمن ساخته شده است ! داستانش شبیه داستان ها فیلم های جنایی است! داستان بازی یک شاهکار هست. گیم پلی بازی سرگرم کننده است و شما را معتاد به این بازی می کند. موسیقی بازی گاهی اوقات شما را به گریه انداختن می اندازد ! این ها بعضی از مشخصات بازی کین و لینچ هست. نو آوری های موجود در این بازی بسیار زیاد هستند. همانطور که گفته شد داستان بازی شبیه فیلم های سینمایی هست. حال به داستان بازی و معرفی دو شخصیت اصلی بازی می پردازیم

معرفی مردان مرده ی بازی :
کین ( Kane ) : مردی خطرناک! پسر 2 ساله اش اسلحه ی کین را بر می دارد و به خودش شلیک می کند و کین پس از 2 هفته پسرش را از دست می دهد. همسر کین که مقصر اصلی این حادثه را کین می داند تصمیم به جدایی می گیرد و از کین جدا می شود. کین نیز توسط ساموئل به گروه سون ( Seven ) معرفی می شود. قوانین این گروه تبهکار بسیار سخت گیرانه بوده و اگر حتی یک قانون را درست انجام ندهید به شما لقب مرد مرده داده می شود. کین پس از 12 سال خدمت به گروه در یکی از مأموریت هایش اشتباهات زیادی می کند و تمام اعضای گروهش می میرند و کین با الماس ها فرار می کند ( کین مرد مرده : چون قانون شکنی کرده بود ) بعد از مدتی کوتاه گیر دام پلیس ها میفته و به زندان میره و به خاطر جنایت های زیادی که انجام داده بود محکوم به اعدام میشه. از طرفی دیگر گروه Seven دنبال کین هست تا الماس ها رو ازش بگیره و کین رو بکشه! لقب : Traitor (خائن)

لینچ ( Lynch ) : شخصیت روانی بازی !! عصبانی و بسیار خطرناک است. البته نباید به لینچ گفت دیوانه چون هنوز دیوانه نشده. مردی ساده با شغلی ساده بود که در انبار ها کار می کرد و کم کم معتاد به قرص و دارو شد. آن قدر قرص و دارو خورد که توهم سر تاپای وجودش را گرفته بود. بعد ها از انبار اخراجش می کنند چون مدام و پشت سر هم بی هوش می شد و کار هایش عقب می ماند. یک روز بر اثر خوردن شدید قرص و دارو ها در خانه بی هوش میشه و وقتی به هوش می یاد خودش رو کنار جسد پر خون همسرش میبینه! همین موقع هست که شک می کنه خودش همسرش رو کشته! لینچ رو به دادگاه می برن و محکوم به اعدام میشه. ( لینچ هم مرد مرده است چون می خواستن مثل کین اعدامش کنند ! ) لینچ هر طور که شد از زندان فرار کرد و به گروه Seven پناه آورد! گروه Seven که می خواست الماس ها رو بگیره به لینچ تجهیزات داد تا کین رو نجات بده تا دو تایی دنبال الماس ها برند. لقب: Murderer ( قاتل )

داستان سینمایی کین و لینچ :
داستان بازی شاهکار هست. کین و چند تبهکار دیگه رو دارن با اتوبوس به سکوی دار می برن. یک تصادف خیلی شدید صورت میگیره!! یه کامیون با اتوبوسی که کین رو حمل می کنه تصادف می کنه و کین از اتوبوس به بیرون پرت میشه. لینچ و کین همدیگه رو میبینن!! لینچ کین رو نجات میده حالا شاید بپرسین چرا لینچ کین رو نجات داد ؟ دلیلش سادست. لینچ که از شغلش بر کنار شده بود برای خرید قرص هاش به پول نیاز داشت. پس لینچ می خواست الماس ها رو بگیره به گروه Seven این الماس هارو بده تا هر روز از این گروه پول بگیره اما خبر نداره که گروه Seven به محض این که دستش به الماس ها رسید هم کین و هم لینچ رو می کشه!! حالا کین و لینچ با هم هستن و هدفشون پیدا کردن الماس هاست!! البته هدف های زیاد دیگه ای هم دارند مثل این که کین می خواد همسر و فرزندانش را بر گرداند و لینچ هم می خواهد بداند که آیا همسرش را خودش کشته با نه. کین و لینچ به وسیله ی ساموئل وارد سازمانی می شوند و مدارک و پول های آن سازمان را می دزدند!! قرار بود کین پول ها و مدارک رو بده اما باز هم خیانت کرد و پول ها رو نداد!! این دفعه دیگه گروه Seven همسر و فرزندان کین رو گروگان می گیره و به کین 72 ساعت فرصت می ده تا مدارک و پول ها رو بده + الماس هارو پیدا کنه !!! کین حالا برای رسیدن به فرزندان و همسرش هر کاری می کند. لینچ هم فکر می کنه گروه Seven می تونه اون رو از این وضعیت نجات بده!! به خاطر همین محل مخفی گاه کین رو لو میده !! کین می فهمه و لینچ رو تهدید می کنه. لینچ دوباره بی هوش می شه چون قرصاش رو نخورده بود. گروه Seven هم دست بردار نیست و به طرف مخفی گاه کین میاد. کین عجله می کنه و بعضی از مدارک رو از دست می ده!! پول هارو بر می داره و لینچ رو هم کنار می کشه و با خودش می بره!! ایندفعه کین لینچ رو نجات داد چون برای رسیدن به الماس ها به لینچ نیاز داره و لینچ هم یک بار جون کین رو نجات داده بود ! لینچ به هوش می یاد و خودش رو توی ماشین کین می بینه که کین داره به اعضای گروه Seven شلیک می کنه!! لینچ هم شروع می کنه به تیر اندازی. کین فرار می کنه و میگه که اگر به خانواده ام صدمه برسه دست شما به الماس ها نخواهد رسید. گروه Seven هم چندین نفر از اعضای ماهرش را به کین می سپرد تا الماس ها را پیدا کند.

کین یا لینچ؟ :
قبلا شایعه شده بود می توانید یکی از شخصیت های اصلی بازی را انتخاب کنید و با آن بازی را به پایان برسانید!! اما حالا شایعه شده که شما با کین بازی خواهید کرد و فقط در بعضی مراحل می توانید با لینچ بازی کنید. IO Int در این مورد حرفی نزده است اما شما می توانید در بخش MP دو نفره بازی کنید و با هر شخصیتی که خواستید بازی را به پایان برسانید!! همانطور که دیدید داستان بازی بسیار پیچیده بود و IO Int گفته است که 5 پایان در بازی وجود خواهند داشت. مراحل بازی متنوع هستند و طبق گفته ی IO Int این بازی 26 ساعته به پایان می رسد و زمان یادگیری فنون و حرفه ای شدن در بازی نیز 2 ساعت است !! هر مرحله را باید با تکنیک و استراتژی به پایان برسانید!! در بعضی مراحل نیز می توانید بی سر و صدا دشمنان را از پای در آورید. بعضی مراحل نیز فکری به پایان می رسند!! شما باید از آنهایی که مشکوک هستند حرف بکشید و برای این کار می توانید مشت به صورت آنها بکوبید یا روی صورتشان خط بکشید. نکته ی جالب در بازی این است که کین یک انگوشتر دارد که به سر آن یک چاقو ی بسیار تیز و البته کوچک وصل است!! برای خط انداختن روی صورت دشمنان این وسیله بسیار مناسب است.

گیم پلی خیره کننده :
هر چی از گیم پلی بازی تعریف کنیم باز هم کف تعریف کرده ایم!! کین و لینچ همواره مثل دو برادر به هم کمک می کنند. اعضای گروهشان نیز تا جایی که می توانند کمک می کنند!! رد کردن بعضی از مراحل بدون کمک لینچ امکان پذیر نیست! البته لینچ دردسر ساز هم هست و ممکن است در بعضی مواقع دردسر برایتان درست کند که همه ی این ها به خاطر روانی بودن لینچ هست. ممکن هست حتی بعضی موقع ها بی هوش شود! همانطور که گفته شد باید از کسانی که مشکوک هستند حرف بکشید. البته حرف کشیدن از بعضی از این افراد خیلی سخت هست ! در بازی شما می توانید مثل بازی هیتمن تغییر لباس بدید. در مکان های مخصوص نیز ماسک هایی وجود دارد که می توانید به وسیله ی آنها تغییر چهره بدهید!! روزنامه نیز در بازی وجود دارد!! بله شما می توانید با خرید روزنامه بفهمید که آیا لو رفته اید یا نه ! البته در روزنامه به جز اخبار کین و لینچ اخبار های دیگری نیز وجود دارد! هیتمن نیز در بازی وجود دارد!! کین می تواند به اعضای گروهش و حتی لینچ دستور دهد. دستور ها بسیار زیاد هستند. دستور پرتاب نارنجک ، کشتن دشمنان ، خوابیدن ، سنگر گرفتن ، حمله کردن ، عقب نشینی ، دستور به اسنایپر برای شلیک ، دستور بررسی موقعیت ، پوشش و ... اعضای گروهتان نیز زود می میرند یعنی اون طور نیست که کلی تیر بخورند و نمیرند! حالا شاید بپرسید در بازی بسته های پانسمان یا همان جان وجود دارد یا نه. باید در این رابطه بگویم نه ! سیستم جان بازی مثل بازی Call of Duty ، Gears of War ، Splinter Cell و بسیاری از بازی های دیگر است. به این ترتیب که شما پس از برخورد با چندین تیر به شدت زخمی خواهید شد و باید در جایی پناه بگیرید تا بهبود پیدا کنید. هنگامی که شما زخمی شده اید صدای تپش قلب را می شنوید. دور صفحه قرمز می شود و کین آهسته ناله می کند !

چندین ثانیه مانده به بهبودی شما صحنه به صورت اسلومیشن می شود ! اگر تیر از کنار گوش کین رد شود صدا ها را خوب نمی شنود البته کین به همین صورت نمی ماند و این حس پس از چندین ثانیه از بین می رود. اگر نزدیک کین نارنجک بترکد باز هم به این صورت خواهد شد البته اگر نارنجک ها خیلی نزدیک به کین بترکند کین درجا خواهد مرد. صحنه های مردن کین نیز بسیار عالی درست شده است. به گفته ی IO Int در بازی کین وقتی می میرد 12 دموی مختلف پخش خواهد شد!! فرض کنید که کین کمی در حال مردن است. حالا دمویی پخش می شود که کین همسرش را به یادش می آورد و یا چگونه پسرش کشته شد اعضای گروهش را می بیند که چگونه یک یک پشت سر هم می میرند! لینچ را می بیند که تا آخرین نفس می جنگد اما مثل کین در حال مردن است! کین بعضی از یاران خود را میبیند که چگونه خود را روی زمین با تنی زخمی می کشند تا اسلحه به دستشان برسد! در همین حال موسیکی غمناک پخش می شود که گاهی شما را به گریه انداختن می اندازد! در بازی نیز نمی توانید درصد جان خود را مشاهده کنید که این کار بازی را به واقعیت نزدیک تر کرده. کین در بعضی مواقع کیف حمل می کند. در این کیف می تواند هر چیزی وجود داشته باشد. ممکن است پر از سلاح باشد. ممکن است پول باشد یا هر چیز دیگر. حال شما باید از این کیف محافظت کنید. می بینید که چقدر مراحل جذاب هستند! سیستم Speed Kill نیز در بازی وجود دارد ( اطلاعاتی از این سیستم فاش نشده ) گروگان گیری نیز در بازی وجود دارد. کین و لینچ و اعضای گروهشان می توانند با استفاده از طناب از مکان مورد نظر بالا بروند. در مورد اسلحه های موجود در بازی باید بگم که خیلی زیاد هستند. پر کاربرد ترین اسلحه ی شما mp5 هست.

صداگذاری و موسیقی بازی:
آهنگساز بازی هم Jesper Kyd ( آهنگساز معروف بازی هیتمن ) هست. موسیقی بازی نیز بسیار عالی است و با گیم پلی هماهنگی کامل را دارد! مثلا اگر شما زخمی شوید ریتم آهنگ تند می شود. موسیقی بازی به شما روحیه می دهد تا مراحل را بهتر پشت سر بگذارید. شاید بپیرسید که دوبلور دو شخصیت کین و لینچ چه کسانی هستند؟ دوبلور کین مایکل آیرون ساید ( دوبلور شخصیت سم فیشر ) هست و دوبلور شخصیت مأمورد 47 هیتمن نیز دوبلور لینچ شده است! صدا گذاری در بازی نیز عالی طراحی شده است. اگر شما به دیوار شلیک کنید صدایی را می بینید. حال به ستون شلیک کنید می بینید که صدا ها با هم فرق دارد. البته این قابلیت در کنسول X360 بهتر اجرا خواهد شد. صدای اسلحه ها از نمونه های واقعی برداشت شده است. با استفاده از نرم افزار های روز این صدا ها را ریکورد کرده و بسته به بقیه ی صدا های بازی شدت صدا ها و فریم آنها را کم و زیاد می کنند و صدای پایانی بدست می آید.

گرافیک و فیزیک و محیط و کنترل کاراکتر :
شاید شما بگوئید که گرافیک بازی کمبود دارد. ما در این رابطه کلا توضیح می دهیم: بازی با موتور قدرتمند Engine Glacier ( موتور بازی هیتمن 4 ) ساخته می شود. بازی کین و لینچ از این موتور به نحو احسن استفاده کرده است. البته باز هم ضعف هایی دیده می شود مثل این که از سیستم ذره ای خوب استفاده نشده است. اما IO Int اعلام کرده است که این گرافیک پایانی بازی نیست. با این حال باز هم گرافیک بازی خوب است و امیدواریم بهتر هم شود. شخصیت ها عالی طراحی شده اند. مدل ها هم بافت های خوبی دارند اما بافت ها جزئیات بسیار زیادی ندارند. در واقع دیدن بافت ها از دور لذت بخش است اما به محض نزدیک شدن به یک دیوار بافت ها بی کیفیت تر می شوند! دلیلش هم به خاطر جزئیات کمی هست که بافت ها دارند. از 4 افکت اصلی برای سطح رندر بازی استفاده شده است که در تک تک محیط بازی می بینیم که از افکت BD Map استفاده شده است. خون در بازی نیز عالی طراحی شده است. نورپرادازی بازی نیز عالی است. سایه ها خوب طراحی شده اند و بسته به محیط ، جای گیری ، جهت تابش و ... سایه ها تغییر می کنند. فیزیک بازی خوب است. 95 درصد آیتم های موجود در بازی قابل تخریب هستند. که طبق گفته ی IO Int تا زمان انتشار بازی این میزام به 98 درصد می رسد! اگر دشمن در پشت جعبه ای چوبی سنگر گرفته باشد می توانید با شلیک به جعبه او را از پای در آورید به این صورت که تیر پس از برخورد به جعبه ، جعبه ی چوبی را سوراخ کرده و به دشمنی که پشتش سنگر گرفته است می خورد. محیط بازی نیز وسیع است. IO Int در مورد فیزیک می گوید : ما حتی باد را هم طراحی کرده ایم! اگر باد بوزد ممکن است کروات لینچ تکان بخورد یا بر جستگی های لباسش تکان بخورد. باز هم برای حرکت از تکلونوژی موشن کپچر استفاده کرده اند و حرکات شکسته کمتر به چشم می خورد

کلام آخر :
از نظر من بازی Kane & Lynch یکی از بهترین بازی ها می شود. Eidos قصد عرضه ی این بازی را در سال جاری دارد. طبق شایعاتی تاریخ انتشار بازی Q4 2007 اعلام شده است. امیدواریم این بازی بتواند انتظاراتی که ازش می رود را بر آورده کند. این بازی برای PC و X360 و PS3 عرضه خواهد شد.

saeed_cpu_full
16-07-2007, 15:20
پیش نمایش بالا توسط خودم نوشته شده و برای سایت های Bazi Home و PC Network هم فرستاده شده در وبلاگم هم قرار داده شد :10:

mojtaba007
10-08-2007, 22:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاریخ انتشار: اوایل آبان ماه ۱۳۸۶

منتشر کننده: Eidos Interactive

سازنده: Io Interactive

سبک بازی: اکشن سوم شخص گروهی / مدرن

انتشار برای: X360 | PS3 | PC
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داستان 2 مرحله اول بازی در یکی از کنفرانس های کمپانی منتشر کننده ی عناوینش یعنی Eidos در San Francisco به نمایش در آورد و در آن مراحل ما Kane و Lynch را با هم می بینیم که قرار است ماموریتهایشان را انجام دهند . در ادامه قصد داریم تا این دو مرحله را به طور کامل برای شما شرح دهیم تا شما با چگونگی ماموریت ها و ویژگی های گیم پلی و امکانات بازی بیشتر آشنا شوید . لازم به ذکر است که شما همه ی مراحل قسمت Single-Player بازی را باید تنها با Kane انجام دهید .

در اولین مرحله ی به نمایش در آمده از این بازی که Tokyo Nightclub نام دارد ، Kane و Lynch باید در یکی از باشگاه های شبانه ی ژاپن دختر سردسته ی گروه معروف یاکوزا را بدزدند . شما در این مرحله سالن وسیعی را خواهید دید که صدها نفر از مردم در کنار هم در حال رقص هستند و آن ها یعنی Kane و Lynch باید از میان آن ها عبور کنند . نکته ی جالب اینجاست که Kane برای عبور کردن از بین جمعیت شانه های خودش را کنار می زند و بدنش را به سمت راست و چپ می برد به گونه ای که بدون اینکه به کسی برخورد کند از بین جمعیت عبور می کند . آن ها بعد از عبور از میان جمعیت باید خود را به طبقه ی بالا برسانند تا دختر رییس یاکوزا را که در آنجا واقع است را بدزدند . بعد از یافت آن دختر ، Kane و Lynch با هم به مجادله می افتند که چه کسی او را بر روی دوش خودش قرار دهد و حمل کند و سرانجام Kane پیروز می شود و Lynch می بایستی آن دختر را بر روی دوشش قرار می داد . بعد از آن ، در طول ادامه ی بازی دختر سردسته ی یاکوزا بر روی دوش Lynch قرا دارد و Kane باید مراقب آن دو باشد . آن ها باید برای فرار بار دیگر به طبقه ی همکف بیایند و از میان جمعیت عبور کنند اما این بار افراد گارد امنیتی آنجا با دیدن دختر رییس یاکوزا ، متوجه آن ها می شوند و از همه سمت شروع به حمله و تیر اندازی به سمت Kane و Lynch می کنند و Kane نیز اسلحه ی خود را در می آورد و شروع به تیر اندازی به سمت دشمنانش می کند .

مرحله ی بعدی به نمایش درآمده ، Tokyo Highrise نام دارد . در این مرحله Kane و Lynch و دو نفر دیگر ، در لباس شیشه پاکنهایی در آمده اند . این مرحله از بالای یک آسمان خراش آغاز می شود . آن ها باید کیفی را از داخل یکی از طبقات آن آسمان خراش دزدیده و فرار کنند اما برای انجام این کار در ابتدا باید با دشمنان خود در پشت بام این ساختمان مقابله کنند . بعد از اینکه دشمنان نابود شدند ، Kane و Lynch و اعضای گروهشان باید از بالای پشت بام آسمان خراش با طناب خود را به طبقه ی پایین تر برسانند . برای ورود به طبقه ی مورد نظر آن ها چاره ای جز شکستن شیشه ندارند اما آن شیشه به قدری مستحکم است که با تیر تفنگ هم شکسته نخواهد شد و Kane می بایست یک بمب کوچک بر روی شیشه کار بگذارد تا آن شیشه شکسته شود . بعد از منفجر شدن بمب Kane و اعضای گروهش وارد ساختمان می شوند و هر یک پشت ستونی پناه می گیرند و Kane نیز همانند آن ها پشت یکی از ستون ها پناه می گیرد . پناه گرفتن و تکیه دادن به دیوار نیز از دیگر امکاناتیست که استودیوی Io در این بازی قرار داده است و ما در دیگر عناوین این استودیو چنین امکانی را نداشتیم . بعد از کشتن دشمنان ، آن ها کیف را می گیرند و اکنون مقصود بعدی آن ها فرار است . آن ها برای فرار باید خود را به آسانسور برسانند تا مرحله به پایان برسد اما بار دیگر با تعداد زیادی از دشمنان روبرو می شوند که باید آن ها را از بین برد . آن ها می توانند برای گمراه کردن دشمنان خود از گاز های اشک آور نیز استفاده کنند ، نکته ی دیگری که در این باره لازم به ذکر می باشد این است که این گازهای اشک آور و دیگر سلاح ها به همان اندازه که برای دشمنانتان مشکل ساز و خطرناک خواهند بود برای Kane و Lynch و اعضای گروهشان هم مشکلساز می باشند ، پس باید آن ها را سمتی انداخت که نزدیک افراد خودی نباشد .

Lynch و دیگر اعضای گروه ، همگی تحت دستور Kane عمل می کنند . برای فرمان دادن به آن ها نیز با نشان دادن محل مورد نظر و زدن کلید فرمان ، می توان به آن ها دستورهای ساده ای نظیر حمله کردن ، جابه جا شدن و ... داد . شما در حین انجام بازی تنها می توانید یک نوع اسلحه ی اتوماتیک ، یک کلت و دو نوع سلاح پرتابی نظیر نارنجک و گاز اشک آور و ... را با خود حمل کنید . تعداد سلاح های موجود در بازی نیز به همان اندازه که در سری بازی های Hitman متعدد بوده است ، در این بازی نیز همانطور خواهد بود . از دیگر ویژگی های بازی می توان به امکان تعویض سلاح با دیگر اعضای گروهتان اشاره کرد به این صورت که می توان با نزدیک شدن به یکی از اعضای گروه و زدن دکمه ی مورد نظر ، Inventory یا جعبه ی ابزار او برای نمایش داده خواهد شد و شما می توانید سلاحتان را با او تعویض نمایید .
نکات بازی
1 برای بدست آوردن جان نیز شما باید از صحنه ی خطر دور شوید و برای چند لحظه ای آرام در جایی ساکن شوید تا علاوه بر باز پس گرفت جان رنگ تصویر هم به حالت اولش برگردد

یکی دیگر از نکات جالب توجه بازی این است که اگر Kane (که شما باید بازی را با او انجام دهید) به شدت آسیب ببینید و به مرگ بسیار نزدیک شود ، صحنه هایی از زندگی گذشته ی او یا اصطلاحآ فلاش بک هایی در حین بازی برای چند لحظه ی کوتاه زده می شود که این امر می تواند گیمر را با زندگی گذشته ی Kane بیشتر آشنا کند

همچنین اگر یکی از اعضای گروهتان از بین برود شما می توانید با زدن آمپول به او ، او را دوباره به زندگی بگردانید و این درحالیست که اگر شما هم از بین بروید آن ها می توانند همینکار را بکنند و شما را با زدن آمپول زنده کنند (البته اگر از آن ها چندان دور نباشید و وضعیتتان به گونه ای نباشد که برای آن ها خطری ایجاد کند ، آن ها چنین لطفی در حق شما خواهند کرد!) .

استودیوی Io همیشه از لحاظ گرافیکی در بازی های خود بسیار خوب عمل کرده است و اکنون نیز مطمئنآ همانگونه خواهد بود . آن ها بر روی نورپردازی و سایه زنی بازی که یکی از مهمترین عناصر گرافیکی تمامی بازی های ویدیویی به حساب می آید ، بسیار کار کرده اند و همچنین طراحی محیط بازی را به بهترین شکل ممکن و بالاترین جزئیات انجام داده اند . انیمیشن ، فیزیک و مدل شخصیت ها نیز بسیار خوب و در حد بسیار طبیعی کار شده است و سازندگان بر روی آن تاکید زیادی کرده اند . یکی دیگر از ویژگی های گرافیکی بازی تخریب پذیری بالای محیط است ، به طور مثال با برخورد تیرهای متعدد به ستون ها تکه هایی از ستون از جای خود کنده خواهد شد یا اگر تیری به دیوار و حتی ماشینی برخورد کند ، جای فرو رفتگی این تیرها بر روی آن ها تا پایان مرحله باقی می ماند و ... .

این بازی به صورت چند نفره امکان پذیر است اما قابلیت انجام بازی به صورت آنلاین در آن وجود ندارد . قابلیتی که در بخش چند نفره ی بازی وجود خواهد داشت ، قابلیت co-op می باشد که در آن می توان مراحل بازی را به کمک یک گیمر دیگر انجام داد . گیمر دوم اینبار در نقش Lynch قرار خواهد گرفت . اما همانطور که گفته شد نمی توان این بازی را به صورت آنلاین انجام داد و برای انجام آن به صورت دو نفره باید بر روی یک کنسول یا یک کامپیوتر به انجام این بازی پرداخت که در این صورت تصویر نصف خواهد شد . لازم به ذکر است که نحوه ی ماموریت ها در بخش co-op بازی نیز تا حدود کمی نسبت به بخش Single-player متفاوت می باشد .

بازی Kane & Lynch: Dead Men همانطور که در بالا خوانده اید و با آن آشنا شدید ، دارای ویژگی ها و امکانات متعددیست که می تواند به کمک همین ویژگی ها و امکانات به یکی از بهترین های بازی های ویدیویی تبدیل شود و حتی به محبوبیتی بالاتر از سری بازی های Hitman دست یابد . منتظر این بازی در اواخر سال 2007 باشید .

Gestapo
12-08-2007, 02:53
تریلر این بازی از game spot

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عجب لینکی گذاشتن نامردا:31:

Sam Fisher 11
05-10-2007, 00:12
سلام
بازم ریلیز بازی عقب افتاده. باید تا Nov 20, 2007 یعنی 29 آبان صبر کنیم...

Sam Fisher 11
07-10-2007, 08:43
چند تصویر جدید از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joey jordison
10-10-2007, 10:04
بلاخره مامور 47 تو این بازی هست یا نه

Sam Fisher 11
15-10-2007, 19:02
باید بازی بیاد تا مطمئن بشیم که 47 هم درش حضور داره یا نه. ولی فکر نمیکنم چون سازنده ها هم تنها گفتن که اتفاقات این بازی در روزنامه های Hitman 4 میتونید ببینید. یعنی هیتمن از وجود این گروه با خبره ...
چند تصویر جدید از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
11-11-2007, 11:22
چند طرح Concept از شخصیت های بازی :

kane در طرح های اولیه این شکلی بوده(برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن بکیلیکید) :

واین هم lynch

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویر بالا + چند تصویر پاینن همگی توسط فردی دانمارکی خلق شده اند ! لینکی از مشخصات و کارهای این شخص ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم چند تصویر دیگه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maghzae-motefaker
11-11-2007, 15:10
وای خدای من
چه گرافکی داره و جه سبک باحلی هست
این بازی کی تو ایران میاد؟

Sam Fisher 11
11-11-2007, 15:25
وای خدای من
چه گرافکی داره و جه سبک باحلی هست
این بازی کی تو ایران میاد؟
تاریخ عرضه بازی Nov 13, 2007 یا سه شنبه همین !

mojtaba007
11-11-2007, 17:58
سیستم مورد نیازش چی هست

سیستم مورد نیاز این بازی چیست

maghzae-motefaker
11-11-2007, 22:06
آقا ما مگه درس و زنگی نداریم
سه شنبه pro street و kane & lynch اول آذر crysis در 15 آذر acssicnt cread بد بخت شدیم

Amin Asterix
11-11-2007, 22:13
آقا ما مگه درس و زنگی نداریم
سه شنبه pro street و kane & lynch اول آذر crysis در 15 آذر acssicnt cread بد بخت شدیم
آمار اشتباه ندین لطفا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مثکه فردا تو بازاره.

تازه همین الانشم 2 3 تا بازیه خفن اومده.خوب شد ماریو رو برا پیسی نزدن والا بدبخت بودیما:10:

Amin Asterix
13-11-2007, 12:34
این بازیم ریلیز شد.هنوز گیم اسپات نمره نداده اما فکر کنم زیر 9 نده.
سم فیشر بفرست تو صفحه اصلی.هر کی خرید فورا بگه.تا پنج شنبه هم مشهد نمیاد عمرا

Amin Asterix
14-11-2007, 12:45
نمره 6.5.بازم گیم اسپات با این پولایی که گرفتن لطف فرمودن!!!!!!اون از پرو استریت اینم از این!!آخه 6.5؟؟؟شلغم نمرش از این بیشتره!
جالبه بازیه مسخره کرایسیس که فقط گرافیکه نمره 9.5 میگیره یا اون هیلو 3!!

Sam Fisher 11
14-11-2007, 16:06
نمره 6.5.بازم گیم اسپات با این پولایی که گرفتن لطف فرمودن!!!!!!اون از پرو استریت اینم از این!!آخه 6.5؟؟؟شلغم نمرش از این بیشتره!
جالبه بازیه مسخره کرایسیس که فقط گرافیکه نمره 9.5 میگیره یا اون هیلو 3!!
زود قضاوت نکنید !
باید اول خودمون بازی رو تست کنیم بعد ...
در ضمن فکر نمیکنم هیچ کدام از این دوبازی که نام بردی رو انجام داده باشی(کراسیس و هیلو3) :46:

TITLE: Kane & Lynch: Dead Men

GENRE: Action

PLATFORM: PC ,Xbox 360 , PS3

DEVELOPER: IO Interactive

US PUBLISHER: Eidos Interactive

UK PUBLISHER: Eidos Interactive

NORDIC PUBLISHER: Eidos Interactive

ONLINE PLAY: TBA

Gamespot Score: 6.0
IGN Score: 7.0

تصاویر جدید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویری از بخش مالتی پلیر بازی :

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU Speed Minimum : Intel Pentium 4 2Ghz or AMD Athlon XP 1800+
System RAM Minimum : 1 GB
Operating System Minimum : Windows XP Service Pack 2, Windows Vista
Video Card Minimum : 128 MB NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better
Free Disk Space Minimum : 7 GB

Amin Asterix
14-11-2007, 16:41
کی میگه؟کرایسیسو که بازی دارم میکنم و میبینم چیه!هیلو هم سر تا پاش میریزه که 2 زار نمی ارزه.درسته آمریکاییا براش جون میدن اما من از هر کدوم از بچه ها که بازی کردن پرسیدم میگن زیاد تعریفی نداره!!
دیگه از کرش بنگ بونگ موبایل که کمتر نیست به خدا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوپر ماریو 9.5 میگیره بعد کین و لینچ 6.5.
حالا فردا میگیرم ببینم چجوریه.البته قبول دارم حتما یک ایرادی توشه ولی انقدرم نیست که 6.5 بگیره.خوبیاشو که میشه دید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p3yman_xl
14-11-2007, 19:06
بله درسته، متاسفانه بر خلاف تبلیغاتی که برای این بازی انجام دادن، خیلی زیبا از آب در نیومده! البته با گفته ی حسین عزیز موافقم که اول باید خودمون بازی رو تست کنیم، بعدا قضاوت کنیم...
موفق باشید

brain
14-11-2007, 22:11
6.5 .......................؟ واقعا عجیبه ........... یعنی نخرمیش .................... بابا مگه میشه شرکت eidos رو ول کرد ....... راستی این جریانی که می گید hitman توشه قضیه اش چیه ......؟ ... مگه میشه همچین چیزی .....؟
یه جورایی شدنش که میشه تازه به نظر من اگه یه بازی بزنن که همه کاراکترای بازی های معروف رو توش بذارن خیلی با مزه میشه ....(فرض کنید مثلا داری تو یکی از خیابونای بازی راه میری یهو هیتمنو میبینی که از اون ور داره میاد بعد اون طرف سم فیشر داره از ساختمونه میره بالا ....یکم که جلوتر میری یهو آرتاس با ترال رو
میبینی تو کافه نشستن دارن قهوه می خورن ..اون طرفم یهو الطیر داره از دسه پلیسا فرار میکنه خیلی مسخره و با مزه میشه ....... نه ..........؟ تازه کلی کارای با مزه میشه کرد .......؟ ...ولی حیف که نمیسازن ....)
البته شایدم بی مزه باشه ها ولی از نظر من که خیلی با مزس .........

Sam Fisher 11
15-11-2007, 15:00
موسیقی بازی رو Jesper Kyd کار کرده !
بله کسی که موسیقی بازیهای بزرگی چون Hitman: Blood money ، Hitman: Contracts ، Splinter Cell : Chaos Theory و ... را ساخته !

ساخت موسیقی 2 ابر بازی Assassin's Creed و Unreal Tournament 3 از آخرین پروژه های Jesper Kyd به شمار میرن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه تا soundtrack از این بازی :

این هم سایت خودش :

joey jordison
15-11-2007, 19:42
جدا 6.5 از gamespot گرفت چرا واقعا این gamespot هم دیگه مسخره کرده خودشو به قول یکی از دوستان به ماریو امتیاز 9.5 میده بعد به کین و لینچ این امتیازو من که 100% بازیو می خرم کاریم ندارم که چه سایتی بهش نمره بد میده

brain
17-11-2007, 12:51
راستی این بازی هنوز نیومده...حتی دموش....؟

mojtaba007
18-11-2007, 13:50
بلاخره این بازی منتشر شد امروز
توسط شرکت تکین

brain
18-11-2007, 15:13
چه عجب.........حالا اونطوری که تعریف می کردن هست یا نه .... ؟ امتیاز 6 براش خوب بوده ... ؟

brain
18-11-2007, 22:36
بلاخره این بازی منتشر شد امروز
توسط شرکت تکین

مطمئنی .............................؟......من که ندیدم

chaos theory
18-11-2007, 23:19
تو سایت مدرن هم هستش اومده بازی

ehsan_jan3
19-11-2007, 01:23
بازی فقط و فقط call of duty 4

بقیه بیخود بودن.این بازی هم هیتمن 3 به اسم دیگه است.

brain
19-11-2007, 15:13

اصلا ربطی به هیتمن نداره ........................... مگه تو بازی کردی که اینو میگی ..........:31::5:
تازه اگه مثه هیتمن باشه که چه بهتر ............................

Amin Asterix
19-11-2007, 19:10

برادر شما فقط کافی بود ارسال اول این تاپیکو میخوندی تا ببینی این چه بازی ایه.احتمالا چون ایدوس ساخته هیتمنه!نه؟
حتما nba هم همون فیفاس و جفتشون nfs هم هستن!!!:20:

smallfrank
19-11-2007, 20:26
رو 8500 Gt اجرا میشه ؟

امير موسر
19-11-2007, 21:12
رو 8500 Gt اجرا میشه ؟

بله مي شه.

brain
19-11-2007, 23:24
آقا پس چرا کسی بازی رو نمی گیره ببینیم چه جوریه...هنوز تو شهر ما نیومده....تو تهران که حتما اومده ..................پس چرا ول کردید این تاپیک رو ....

Sam Fisher 11
20-11-2007, 02:43

Minimum:

Processor: Intel Pentium 4.2 GHz or AMD Athlon XP 1800+
RAM: 1 GB
Hard Drive space: 7 GB
DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
Video card: 128 MB NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better
Sound card: DirectX 9 compatible

Recommended:

Processor: Intel Pentium 4.3 GHz or AMD Athlon XP 3000+
RAM: 2 GB
Video card: 128 MB NVIDIA 8300 or better/ATI X1800 or better

Sam Fisher 11
20-11-2007, 04:03
الان یکم بازی کردم(مرحله اول و...)
- گرافیکش به نظرم خوبه ولی مدل سازی دشمن ها(پلیس ها) خوب در نیومده و غیر طبیعی هستن . اما مدل سازی و گرافیک شخصیت های اصلی خوب و رضایت بخشه
- یه مقدار افت سرعت فریم در مواقع درگریری شدید داره
- صداگذاری شخصیت ها و کلا صدای بازی عالیه (اسلحه ها و ...)
- گیم پلی بد نیست ... خوبه . موقع تیراندازی دوربین روی شانه قرار میگیره. میتونید پشت ستون ها کاور گرفته و تیراندازی کنید.
در کل بازی خوبی به نظر میرسه ولی خب باید یه چند مرحله دیگه بریم جلو ببینیم چی به چیه . چون بازی لوکیشن ها متنوع و زیبایی داره و با یه مرحله نمیشه راجع به بازی قضاوت کرد.

brain
20-11-2007, 10:18
چه عجب ................... حالا اونجوری که ازش تعریف می کردن بود ... ؟من خودم از موضوعش خوشم میاد
در ضمن موزیک متن بازی به قشنگیه هیتمن 4 هست ....بالاخره جاسپر کاید آهنگ سازشه حتما خوبه دیگه ....
حالا کلا امتیازه 6.5 براش شایسته اس...؟

brain
22-11-2007, 00:52
منم نصبش کردم ولی همچینم خفن نبود ... گرافیکش که اصلا خوب نبود البته پیش پای کریسیس و cod 4
این بازی اگه همزمان با هیتمن میومد خوب بود ولی الان دیگه نه ...........

Amin Asterix
22-11-2007, 19:32
آقا واسه من صداش ایراد داره.اصلا حرف زدنا صدا نداره تو بازی.اصلا صدایی هست یا نه؟
چرا انقدر دوربین بد وایمیسته.همیشه کین سمت چپ تصویره!!
گرافیک خوبی داره اتفاقا.من که خوشم اومد.ولی همین دوربین و صدا فعلا برام دردسر شده.

amirpers
22-11-2007, 19:50
دوستان سبک بازی چه جوریه ؟ آیا شبیه Hitman هستش ؟

Dark Prince
23-11-2007, 00:03
دوستان سبک بازی چه جوریه ؟ آیا شبیه Hitman هستش ؟
منم از چند تا از دوستانم شنیده بودم مثله Hitman !
آیا این حرف صحت داره ؟:18:

Amin Asterix
23-11-2007, 00:11
منم از چند تا از دوستانم شنیده بودم مثله Hitman !
آیا این حرف صحت داره ؟:18:
هیتمن چجوریه خوب؟من قبلا بازی نکردم.اما این بازی بیشتر منو یاد بازیای ps1 انداخت با گرافیک بالا.کلا مدل عجیبی داره.حتما بازی کنین:46:
فعلا ماله من آدماش حرف نمیزنن تو کف موندم:20:

ادیت:فردا یا شایدم الان چندتا عکس از بازی میزارم

brain
23-11-2007, 00:26
آقا واسه من صداش ایراد داره.اصلا حرف زدنا صدا نداره تو بازی.اصلا صدایی هست یا نه؟
چرا انقدر دوربین بد وایمیسته.همیشه کین سمت چپ تصویره!!
گرافیک خوبی داره اتفاقا.من که خوشم اومد.ولی همین دوربین و صدا فعلا برام دردسر شده.

منم مشکل شما رو دارم یعنی صداش تو بازی قطعه ... همین مشکلو تو cod 4 هم داشتم ... اینو مطمئنم که از سیستم نیست و از DVD هستش ..... حالا چه جوری درست میشه نمیدونم .............اگه شما راه حلشو پیدا کردی ما رو هم خبر کن ........
در مورد بازی باس بگم که گیم پلیش شبیه هیتمنه ولی نه خیلی زیاد .. موضوعش که یه چیز دیگس....تو مایه های DOGS هستش..........میرید بانک میزنید و از این جور حرفا ( دستور می تونی بدی و غیره)
یه چند تا مشکل اساسی داره که برای بازی سال 2007 بعیده ....یکیش همین دوربینه ........
ولی در کل بدک نیست ولی میتونست بهتر هم بشه .............

Amin Asterix
23-11-2007, 01:18

نوع دوربینو میبینین دیگه.گرافیکم معلومه.

اینم نوع هدف گری و بکش بکش.بازم عکس خواستین میزارم.
کلا دوربین بیشتر مثل عکس 1 هست.(نه اینکه با لینچ باشه منظور نوع قرار گیریشه)

brain
23-11-2007, 11:52
مال شما صداش درسته ............. ؟ یعنی صدای دیالوگ ها تو بازی میاد ؟

brain
24-11-2007, 13:51
راستی تو لودینگ وقتی دارند حرف میزنن ... تصویری هم هست یا اینکه سیاهه...ماله من سیاهه و فقط صدا میاد
گفتم شاید تصویری هم داره و بنا به دلیلی تصویری نشون داده نمیشه ................... راستی amin_asterix جا جواب ما رو ندادی...مال شما صداش درسته ؟

Amin Asterix
24-11-2007, 21:13
عزیز جان یکم ارسالارو بخونی میبینی منم از همین شاکیم.حالا باز پست بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سیدیش خرابه.باید از یک شرکت دیگه بگیریم.فکر کنم اون سیاهیه صفحه ام از ایراداشه!!

mojtaba007
24-11-2007, 22:01
واقعا بازیش اینقدر بده که هیچ کسی در مورد این بازی حرف نمیزنه
یعنی اینقدر که منتظر بازی بودیم بیهوده بود
بابا یکی درباره این بازی توضیحی بدهد
والله من اینقدر بازی های باحال روی کامپیوترم نصب کردم که دیگه نمیتونم این بازی را بگیرم
تازه منتظرم ببینم هیچ شرکتی نمیخواد این بازی را دوبله کنه
وگرنه خودم میرفتم بازی را میگرفتم و دیگر اینقدر منتظر توضیحات شما نمیشدم
این دوست خوبمsam fisherقرار بود چند مرحله از این بازی را برود بعد در مورد این بازی نظر بدهد که فعلا خبری از ایشون نیست

brain
24-11-2007, 23:20
خب الان بهت میگم...اصلا بازی رو نگیر یعنی اگه هم خواستی بگیریش اون تبلیغاتی که ازش دیده بودی رو از ذهنت پاک کن چون ظمین تا آسمون باش فرق میکنه .......بهت بگم این بازی اگه سال 2004 همراه هیتمن میومد شاید بازیه توپی میشد ولی الان نه.........یه سری اشکالاتی داره که ازش بعیده مخصوصا تو گیک پلی و فیزیک بازی...............و اگه خواستی بگیری مطمئن شو که صداش درست باشه............
ولی در کل اگه از اشکالاتش چشم پوشی کنیم......داستانش بد نیست و همین طور گرافیکش ( خیلی شبیه هیتمن 4 هستش)............شخصیت پردازی هاش (kane and lynch ) فقط عالیه........در کل میشه یه جورایی تحملش کرد ولی خب با وجود cod 4 و crysis و nfs pro street و gear of wars کی میره اینو بازی کنه....

amirpers
25-11-2007, 16:26
آره مال من هم صداش مشکل داره .
راستی چه جوری Save می شه ؟

Amin Asterix
25-11-2007, 16:44
هر مرحله تموم شه سیو میشه.وسطاش نه...

brain
25-11-2007, 16:45
save نداره ....هر مرحله قسمت قسمت هست و خودش save میکنه ، منتها وقتی از بازی بری بیرون میپره و اگه مرحله رو کامل رد کنی خودش اتوماتیک یک save کلی میکنه که از بازی اومدی بیرون نمیره و باید برای ورود مرحله رو انتخاب کنیش بعد بری توش.........نمی دونم چرا eidos اینجوری می کنه ...فکر کنم با سیو وسط بازی مشکل داره ......برای هیتمن 4 هم همینجوری بود ............

Sam Fisher 11
26-11-2007, 04:17
امروز صبح یکم بازی کردم تا اونجا که باید از دخترش محافظت کنه ....

بازیه قشنگیه و ارزش بازی کردن داره ! البته اگر CoD4 و AC 360 و Crysis pc رو تموم کردین برین سراغش !

brain
26-11-2007, 15:00
فقط دستانش باحاله ....همینو بس ...........

Oracle_Eldorado
18-12-2007, 12:56
با سلام دوستان .
ببخشید من توی یه مرحله گیر کردم :
اون مرحله ای که زنش رو میکشن و باید از دختره محافظت کنی .
همه ی آدم هایی که میاد رو میکشم ولی آخرش یه کامیون بزرگی میاد که باید رانندشو بزنم .
دور راننده هم همش دیوار ضد گلوله هست . جایی نیست که من اونو بزنم .
خواهشا این قسمت منو راهنمایی کنید چون بازی داره جذاب میشه .

a.salireza
18-12-2007, 21:00
من همون مرحله ی اول گیر کردم! بعد از اینکه تفنگ ها رو برداشتی باید چی کار کنم؟ رو به اون دستگاه نوشابه فلش میزنه. ولی باید چی کار کنم؟:19:

Oracle_Eldorado
18-12-2007, 22:22
باید بری پشت اون دستگاه نوشابه ، اونم پشت دستگاه کمین میکنه . بعد باید 2 ، 3 تا هدف رو بزنی .
هرکاری رو که میگه انجام بده .
کسی نبود به مشکل ما رسیدگی کنه ؟
جان من یکمی زودتر . این مرحله اعصابمو خورد کرده .

Carl Johnson
18-12-2007, 23:16
ba inke in bazi 6.0 az gamespot gerefte be nazare man behtarin dastano az beine bazihaye ke kardam dare:46:. gameplay in bazi ziad khob nist va graphic esh ham ziad tarifi nadare:13: vali kollan bazie khobi hast. arzeshe kharidano dare
:thumbsup:

Carl Johnson
18-12-2007, 23:20
با سلام دوستان .
اون مرحله ای که زنش رو میکشن و باید از دختره محافظت کنی .
همه ی آدم هایی که میاد رو میکشم ولی آخرش یه کامیون بزرگی میاد که باید رانندشو بزنم .
دور راننده هم همش دیوار ضد گلوله هست . جایی نیست که من اونو بزنم .
خواهشا این قسمت منو راهنمایی کنید چون بازی داره جذاب میشه .

avval bayad shisheye panjere randaro daghon koni baed bekoshish

a.salireza
19-12-2007, 09:22
avval bayad shisheye panjere randaro daghon koni baed bekoshish
خواهشآ فینگیلیش ننویسید.:21:

Carl Johnson
19-12-2007, 09:55
agha hatman harruz yeki bayad biad gir bede chera finglish minvisi ? vaghti nemitonam farsi benvisam, keyboarde farsi nadaram , windows farsi nadaram , hich barnamei nadaram chetori farsi benvisam ??

nemishe dige

a.salireza
19-12-2007, 10:08
agha hatman harruz yeki bayad biad gir bede chera finglish minvisi ? vaghti nemitonam farsi benvisam, keyboarde farsi nadaram , windows farsi nadaram , hich barnamei nadaram chetori farsi benvisam ??

nemishe dige
نمیدونستم:41:. خیلی ببخشید.:10::31:

Oracle_Eldorado
19-12-2007, 22:16
Carl عزیز در امضاتون اینو مطرح کنید وگرنه همه بهتون گیر میدهند !

در مورد بازی من با چی شیشه ماشین رو بشکنم ؟

B3HZ@D
20-12-2007, 10:01
دوست عزیز با اسلحه هایی که در اختیار داری
به قسمتی که راننده قرار داره شلیک کن و آنقدر ادامه بده تا بکشیش
در ضمن یک سوال
این بازی من دمو های بین بازی را نشان نمیده
واین عکس هایی که در صفحه اول گذاشتید را من در بازی ندیدم
یک کمکی بکنید
البته فکر کنم دیر گفته باشم
چون 1 ماهی است که بازی را تمام کردم

Oracle_Eldorado
20-12-2007, 13:07
ممنون . امتحان میکنم .

Oracle_Eldorado
21-12-2007, 10:50
دوستان من دیشب بازی رو تموم کردم .
آخرش یکمی بی مفهوم تموم شد .
یعنی Lynch میمیره ؟
فکر کنم 2 تا آخر داشت .
خواهشا کسانی که بازی رو تموم کردند یه توضیحی بدهند .

Carl Johnson
22-12-2007, 12:14
دوستان من دیشب بازی رو تموم کردم .
آخرش یکمی بی مفهوم تموم شد .
یعنی Lynch میمیره ؟
فکر کنم 2 تا آخر داشت .
خواهشا کسانی که بازی رو تموم کردند یه توضیحی بدهند .

male man injori tamom shod ke Kane ba dokhtaresh ba Helicopter farar kardan

arnold_ab
22-12-2007, 15:51
ببینم بازیش ارزش خریدن داره.

Oracle_Eldorado
22-12-2007, 21:09
آره بابا ! آخرت بازیه .
گرافیکش که 20 .
گیم پلی هم خیلی روونه .
داستانش هم خیلی جالبه .
تازه بازی 2 تا آخر داره .
یا با دخترش Jane فرار کنه ، یا بره کمک دوستش Lynch و اونجا Jenny میمیره !
ولی خیلی بازیش قشنگه .
البته اگه سیستم بالایی داری حتما بازی کن .
چون اگه تیک بزنه فایده ای نداره .

arnold_ab
23-12-2007, 15:48
آره بابا ! آخرت بازیه .
گرافیکش که 20 .
گیم پلی هم خیلی روونه .
داستانش هم خیلی جالبه .
تازه بازی 2 تا آخر داره .
یا با دخترش Jane فرار کنه ، یا بره کمک دوستش Lynch و اونجا Jenny میمیره !
ولی خیلی بازیش قشنگه .
البته اگه سیستم بالایی داری حتما بازی کن .
چون اگه تیک بزنه فایده ای نداره .
خیل ممنون حتما میخرمش.

DHAMID
24-12-2007, 13:29
سلام
من در بازی کین و لینچ تو مرحله آخر (البته فکر کنم) اون جایی که یه تفنگ دوربیندار دارید باید چی کارکرد .

Carl Johnson
24-12-2007, 17:05
سلام
من در بازی کین و لینچ تو مرحله آخر (البته فکر کنم) اون جایی که یه تفنگ دوربیندار دارید باید چی کارکرد .

bayad ba dorbindar doshmanro bekoshi ke on Carlos mino bebare jolo on dare

DHAMID
24-12-2007, 17:23
bayad ba dorbindar doshmanro bekoshi ke on Carlos mino bebare jolo on dare

همه دشمنارو کشتم اما نمیدونم چرا Caelos نمیره مینو بزاره

Oracle_Eldorado
24-12-2007, 22:40
خوب خودت باید بهش بگی که بره این کارو بکنه !
فکر کنم با دکمه 2 یا 3 بالای حروف کیبورد هست .

Carl Johnson
24-12-2007, 23:53
خوب خودت باید بهش بگی که بره این کارو بکنه !
فکر کنم با دکمه 2 یا 3 بالای حروف کیبورد هست .

taeid mishe

DHAMID
25-12-2007, 17:19
حلا تو مرحله بعدیش که یه دختره هم کنار یه حوض نشسته باید چی کارکرد.هر کاری میکنم سیریع آدمو میکشن.

Oracle_Eldorado
25-12-2007, 19:05
حلا تو مرحله بعدیش که یه دختره هم کنار یه حوض نشسته باید چی کارکرد.هر کاری میکنم سیریع آدمو میکشن.

اونجایی که کارلوس مرده رو توجه کن . یه مین هست . وقتی که کنترل Kane رو داشتی با تیر بزن به مینه و ....
موفق باشی ، O R A C L E

arnold_ab
26-12-2007, 12:59
آقا من پاک قاطی کردم یکی من رانمایی کنه مرحله دوم بازی این هم عکس

a.salireza
26-12-2007, 13:19

کاری نداره. فقط کارایی که میگه رو انجام بده.
فک کنم الان باید بری پشت دستگاه نوشابه و به اون عروسک ها تیر بزنی.:8:

arnold_ab
26-12-2007, 13:21
کاری نداره. فقط کارایی که میگه رو انجام بده.
فک کنم الان باید بری پشت دستگاه نوشابه و به اون عروسک ها تیر بزنی.:8:
ممنون دوست عزیز :10:
ببینم کسی سیو گیم کامل این بازی رو نداره

Oracle_Eldorado
26-12-2007, 13:29
شرمنده دوست عزیز . من دو روز پیش بازی رو پاک کردم . سیو هام هم پاک شد .
ولی توی تاپیکش درخواست بده حتما واست میزارند .

arnold_ab
26-12-2007, 15:17

یکی پیدا شه یه توضیح درست و حسابی بده من هرکاری میکنم این مرحله را رد کنم.نمیشه

Oracle_Eldorado
26-12-2007, 17:21
یکی پیدا شه یه توضیح درست و حسابی بده من هرکاری میکنم این مرحله را رد کنم.نمیشه

دوست عزیز من به ترتیبش رو حفظ نیستم ولی تا اونجایی که یادمه واست میگم .
اول میری پشت ماشین . یه اسلحه بر میداری ( ShotGun ) بعد باید ریل موس رو بگیری و با 2 بار بالا زدن اونو بدی به Lynch .
بعد خودت یه اسلحه دیگه بر میداری ، با Lynch میری اونجایی که دستگاه نوشابه هست . باید پشت دستگاه حالت کمین یا پناه بگیری . بعد از اونجا باید از این مانکن و عروسک ها رو بزنی .
بعد دوباره باید بری پشت ماشین و فکر کنم یه کلت مگنوم بر میداری .
بعد با Lynch میری طبقه سوم ، بعد که میخوای آموزش از طناب پایین رفتن رو یاد بگیری ، یه دفعه پلیس ها وارد میشن . باید همه ی پلیس ها رو بکشی و از اونجا خارج بشی .

arnold_ab
27-12-2007, 09:46
دوست عزیز من به ترتیبش رو حفظ نیستم ولی تا اونجایی که یادمه واست میگم .
اول میری پشت ماشین . یه اسلحه بر میداری ( ShotGun ) بعد باید ریل موس رو بگیری و با 2 بار بالا زدن اونو بدی به Lynch .
بعد خودت یه اسلحه دیگه بر میداری ، با Lynch میری اونجایی که دستگاه نوشابه هست . باید پشت دستگاه حالت کمین یا پناه بگیری . بعد از اونجا باید از این مانکن و عروسک ها رو بزنی .
بعد دوباره باید بری پشت ماشین و فکر کنم یه کلت مگنوم بر میداری .
بعد با Lynch میری طبقه سوم ، بعد که میخوای آموزش از طناب پایین رفتن رو یاد بگیری ، یه دفعه پلیس ها وارد میشن . باید همه ی پلیس ها رو بکشی و از اونجا خارج بشی .
ممنون دوست عزیز ردش کردم.:10:

arnold_ab
27-12-2007, 15:27
بچه ها من تو اون مرحله که راننده کامیون را باید بکشی گیر افتادم مغزم هنگ کرد یکی کمک کنه یا یه سیو گیم بزاره ممنون میشم.

Oracle_Eldorado
27-12-2007, 15:55
بچه ها من تو اون مرحله که راننده کامیون را باید بکشی گیر افتادم مغزم هنگ کرد یکی کمک کنه یا یه سیو گیم بزاره ممنون میشم.

دوست عزیز اونجا انقدر باید تیر به شیشه راننده کامیون بزنی که شیشه بشکنه . راننده هم میمیره .
شما تنها کاری که باید بکنی اینه که به شیشه ی ماشین تیر بزنی . بقیه رو هم بیخیال . چون برسه به jenny باختی .
موفق باشی ، O R A C L E :40:

arnold_ab
27-12-2007, 15:58
دوست عزیز اونجا انقدر باید تیر به شیشه راننده کامیون بزنی که شیشه بشکنه . راننده هم میمیره .
شما تنها کاری که باید بکنی اینه که به شیشه ی ماشین تیر بزنی . بقیه رو هم بیخیال . چون برسه به jenny باختی .
موفق باشی ، O R A C L E :40:
ماچ:whistle::5:دمت گرم.

arnold_ab
29-12-2007, 10:44
بچه ها بازی تموم کردم اما نمیدونم سیو گیم هاش کجاست اگه بگین ممنون میشم.

amirpers
30-12-2007, 14:58
هیچ کدوم از دوستان مشکل صدا رو نتونستند حل کنند ؟

Carl Johnson
30-12-2007, 17:32
هیچ کدوم از دوستان مشکل صدا رو نتونستند حل کنند ؟

che moshkele sedayi??

Oracle_Eldorado
30-12-2007, 18:36
che moshkele sedayi??

منظورش اینه که در حین بازی و دموها صدای Kane و Lynch نمیاد . ولی در لودینگ صداشون میاد .
شما اینطور مشکلی نداشتید ؟!

meha
30-12-2007, 18:57
اگه ممکنه یک سایت برای خرید این بازی معرفی کنید.

Oracle_Eldorado
30-12-2007, 21:29
دوست عزیز چرا راه دور میری ؟! فروشگاه همین سایت ! داره واسه فروش .

amirpers
31-12-2007, 01:49
منظورش اینه که در حین بازی و دموها صدای Kane و Lynch نمیاد . ولی در لودینگ صداشون میاد .

بله منظورم همینه .

Oracle_Eldorado
31-12-2007, 13:11
بله منظورم همینه .

والا منم همین مشکل رو داشتم .
بیخیال ! بازی انقدر قشنگ هست که دیالوگها یادت میره !
خداییش آخر بازی خیلی قشنگ بود . من که توصیه میکنم سوار هلیکوپتر بشید و بازی رو تموم کنید .
چون وقتی واسه نجات دوستتون میرید میبینید جز کارلوس هیچ کس زنده نیست !!!

Carl Johnson
31-12-2007, 18:39

na man hamchin moshkeli nadashtam ba inke bazio download kardam

Oracle_Eldorado
31-12-2007, 21:26
na man hamchin moshkeli nadashtam ba inke bazio download kardam

پس همونه ! شما دانلود کردی و احتمال زیاد نسخه ی سالمش بوده .
حالا انقدر مشکل هادی هم نیست . قشنگی بازی جاشو میگیره .

Carl Johnson
01-01-2008, 04:50
پس همونه ! شما دانلود کردی و احتمال زیاد نسخه ی سالمش بوده .
حالا انقدر مشکل هادی هم نیست . قشنگی بازی جاشو میگیره .

hamon :) chand ta dialog ja beja beshe ziad mohem nist, asl bazish bod ke khodaeish vaghean khob bod
nemidunam chera gamespot 6.0 behesh dad.

Oracle_Eldorado
01-01-2008, 06:27
hamon chand ta dialog ja beja beshe ziad mohem nist, asl bazish bod ke khodaeish vaghean khob bod
nemidunam chera gamespot 6.0 behesh dad.

دوست من یه چیز جالب !
توی ضمیمه ی کلیک نوشته بود به همین دلیل یکی از کارکنان GameSpot اخراج شده !
به دلیل کم امتیاز دادن این بازی و اعتراض شرکت سازنده !!!
خداییش گرافیک بازی که عالی بود .
texture ها هم خیلی قشنگ کار شده بود .

SAMOUL
01-01-2008, 11:57
دوست من یه چیز جالب !

منم شنیدم به نظر من خیلی قشنگ بود تازه نمری اصلیش :31:8.1

arnold_ab
01-01-2008, 12:01
بازی خیلی جالبی بود خیلی باهاش حال کردم حیف نمیدونم چرا این بازی های حجم بالا زود تموم میشن؟

Carl Johnson
01-01-2008, 16:54
دوست من یه چیز جالب !

doroste , gamespot Jeff Gerstmann ro ke yeki az behtarin naghd konande haye gamespot hast ro ekhraj kard va hameyei tarafdaraye Jeff Gerstmann raftan be bazie KANE & LYNCH to user score 1.0 dadan ke alan ham age beri bebini user score in bazi 3.2 hast va fek konam gamespot majbor shod dobare Jeff Gerstmann ro biare sare kar :D

SAMOUL
02-01-2008, 12:09
save Kasy Nadareh Mamnon:11:

arnold_ab
02-01-2008, 14:46
save Kasy Nadareh Mamnon:11:

من این بازی تموم کردم ولی هر چقدر گشتم سیوش بجورم پیدا نکردم.

SAMOUL
02-01-2008, 15:43
من این بازی تموم کردم ولی هر چقدر گشتم سیوش بجورم پیدا نکردم.

befarma
eg:C:\Documents and Settings\....\Local Settings\Application Data\kaneandlynch
YOU SHOULD VIEW YOUR HIDDEN FILES TO FIND THIS PASS,in your PC

:11:
momkene halat hide bashan

meha
02-01-2008, 18:48
دوست عزیز چرا راه دور میری ؟! فروشگاه همین سایت ! داره واسه فروش .

من که هر چقدر گشتم نبود!

*PiNk PaNTHeR*
02-01-2008, 19:34
شرمنده یکم عقبم از دنیا.
واقعا گرفتن رنک Fair از گیم اسپات برای این بازی جالبه.
ایدوس تا 4 سری از یک بازی نده بیرون بازیش جالب نمیشه.

SAMOUL
02-01-2008, 22:01
agha arnold ageh mikhay save bedy nam profilet ro ham benevis dasted darnakoneh

Oracle_Eldorado
02-01-2008, 22:24
من که هر چقدر گشتم نبود!

عزیزم این لیست رو نگاه کن حتما هست :

sakas
03-01-2008, 11:37
دوستان اگه زحمتی نیست من کرک شو می خوام اگه دارید برام بزارید

Oracle_Eldorado
03-01-2008, 12:16
دوستان اگه زحمتی نیست من کرک شو می خوام اگه دارید برام بزارید
دوست عزیز اگه اینجا به نتیجه ای نرسیدی میتونی اینجا درخواست بدی دوستان حتما واست میزارند :

SAMOUL
03-01-2008, 12:32
?kodom crack

SAMOUL
03-01-2008, 18:18
man amroz bazio tamom kardam benazaram adameh dareh ageh dar in bareh kasy khabar dareh be man ham khabar bedeh

Oracle_Eldorado
03-01-2008, 19:09
man amroz bazio tamom kardam benazaram adameh dareh ageh dar in bareh kasy khabar dareh be man ham khabar bedeh

در کدوم مورد ؟
دوست عزیز میشه فارسی بنویسی ؟ ( جز قوانین سایت هست )

chaos theory
04-01-2008, 01:07
دوستان سلام تو مرحله فکر میکنم 2 باشه که دوتایی کوله انداختند و خودش چسب زده به دماغش میره سمت یه ماشین با یه یارو حرف میزنه بعدش از یه دیواری سه نفری میپرن پایین که اونطرف تر یه نگهبان داره و کلی ماشین پارکه باید چیکار کنم ؟
همش یارو نگهبانه میبینه که نمیشه رد شد.

Sam Fisher 11
04-01-2008, 01:28
دوستان سلام تو مرحله فکر میکنم 2 باشه که دوتایی کوله انداختند و خودش چسب زده به دماغش میره سمت یه ماشین با یه یارو حرف میزنه بعدش از یه دیواری سه نفری میپرن پایین که اونطرف تر یه نگهبان داره و کلی ماشین پارکه باید چیکار کنم ؟
همش یارو نگهبانه میبینه که نمیشه رد شد.
وقتی از رو دیوار پریدی سریع و بدون اسلحه نگهبان اولی رو بزن(بری نزدیکش و کلیک کنی خودش ترتیبش رو میده) بعد هم سریع نگهبان دومی رو میزنی و بقیه اش هم که ساده است...

Aryan.kh
04-01-2008, 12:12
این بازی خیلی باحاله من تازه گرفتمش نمی دونم چرا گیم اسپات همچین نمره ای رو بهش داده ؟؟؟؟

SAMOUL
04-01-2008, 13:00
در کدوم مورد ؟
دوست عزیز میشه فارسی بنویسی ؟ ( جز قوانین سایت هست )

ببخشید اخه سیدی ویندوز گم شده بود گفتم اگه کسی فهمید قسمت 2 بیاد حتما به من خبر بده چون eidosمعمولا چند قسمت میسازه متشکر:11:

Oracle_Eldorado
04-01-2008, 13:52
ببخشید اخه سیدی ویندوز گم شده بود گفتم اگه کسی فهمید قسمت 2 بیاد حتما به من خبر بده چون eidosمعمولا چند قسمت میسازه متشکر

دوست عزیز اگه قرار باشه بیاد کل دنیا خبردار میشه !
چون واقعا بازی قشنگ و داستان عالی داشت .
پایانش هم طوری بود که احتمال ساخت نسخه ی بعدیش هم بیاد .

chaos theory
05-01-2008, 14:27
وقتی از رو دیوار پریدی سریع و بدون اسلحه نگهبان اولی رو بزن(بری نزدیکش و کلیک کنی خودش ترتیبش رو میده) بعد هم سریع نگهبان دومی رو میزنی و بقیه اش هم که ساده است...
ممنون دوست عزیز

arnold_ab
05-01-2008, 15:18
بچه ها نمیدونید محل سیو این بازی کجاست؟من که گیج شدم میشه بگین کجاست؟

SAMOUL
06-01-2008, 10:01
بچه ها نمیدونید محل سیو این بازی کجاست؟من که گیج شدم میشه بگین کجاست
C:\Documents and Settings\....\Local Settings\Application Data\kaneandlynch
فایلا بصورت hide هستن

arnold_ab
06-01-2008, 11:39
C:\Documents and Settings\....\Local Settings\Application Data\kaneandlynch
فایلا بصورت hide هستن
ممنون از راهنماییت.

omidshsh
21-01-2008, 19:48
اقا وسط بازی سیو نداره؟؟
حتما باید کل یه مرحله تموم شه؟

Carl Johnson
21-01-2008, 19:59
اقا وسط بازی سیو نداره؟؟
حتما باید کل یه مرحله تموم شه؟

na nadare , albate dorost yadam nist

Oracle_Eldorado
21-01-2008, 22:11
عزیزم حتما نباید کل مرحله تموم بشه .
خودش بعد از یه مدت Save Checkpoint داره .
مثلا وقتی یه Objective جدید میگیری اتوماتیک یه سیو میکنه .

omidshsh
22-01-2008, 11:29
ولی وقتی از بازی میای بیرون میره اول اون مرحله
درست میگم؟

Carl Johnson
22-01-2008, 17:50
ولی وقتی از بازی میای بیرون میره اول اون مرحله
درست میگم؟

are age vasat marhale biai biroon mire aval bazi , yani avale marhale

omidshsh
25-01-2008, 15:10
اقا من اونجاش گیر کردم که باید 2 تا موتور هواپیما رو بترکونیم

هر کار می کنم یکیش نمی ترکه
یه استراتژی لطفا بدید

arnold_ab
25-01-2008, 15:12
اقا من اونجاش گیر کردم که باید 2 تا موتور هواپیما رو بترکونیم

هر کار می کنم یکیش نمی ترکه
یه استراتژی لطفا بدید
چرا عزیز میترکونه باید اونقدر تیر بزنی تا بترکونه
البته همینتور دسدت را روی تیر نذاری چون داغ میشه وباید چند
ثانیه صبر کنی تا دوباره بتونی تیر بزنی

Oracle_Eldorado
25-01-2008, 23:13
چرا عزیز میترکونه باید اونقدر تیر بزنی تا بترکونه
البته همینتور دسدت را روی تیر نذاری چون داغ میشه وباید چند
ثانیه صبر کنی تا دوباره بتونی تیر بزنی

اینم اضافه کنم که قبل از اینکه برسی به هواپیما از دور بهش تیر بزن . یعنی به موتور هاش .
یکی از اونا اون موقع میترکه ، اون یکی هم وقتی افتادی دنبالش .
فقط بگم آخرش هم با دختره با هلیکوپتر فرار کن . چون اگه با Lynch بری کلی دردسر دیگه داری .....

Alireza.M67
31-01-2008, 16:03
آقا اگه آخرش با هلیکوپتر بری چی میشه ؟
من رفتم تو روستا و دیگه حال دوباره بازی کردنو ندارم .

Oracle_Eldorado
31-01-2008, 16:08
آقا اگه آخرش با هلیکوپتر بری چی میشه ؟
من رفتم تو روستا و دیگه حال دوباره بازی کردنو ندارم .

ببین اگه با هلیکوپتر میرفتی که کارت آسون تر بود !
چون وقتی بری داخل روستا الکی باید آدم بکشی . تازه آخرش Jane هم میمیره !
با همون هلیکوپتر برو خیال خودتو راحت کن ....

Alireza.M67
31-01-2008, 23:37
ببین اگه با هلیکوپتر میرفتی که کارت آسون تر بود !
چون وقتی بری داخل روستا الکی باید آدم بکشی . تازه آخرش Jane هم میمیره !
با همون هلیکوپتر برو خیال خودتو راحت کن ....

یعنی با هلیکوپتر بری بازی تموم میشه دیگه .
پس اینجوری یه چپتر رو بازی نکردی و رفیقاتو قال گذاشتی ...
اینم در نوع خودش جالب بود .

Oracle_Eldorado
31-01-2008, 23:56
آره دیگه . اون چپتر واقعا مسخره هست ( خیلی هم سخته ! )
تازه وقتی میری که نجاتشون بدی میبینی که همه مردن !
به جز یه نفر که اون هم شنیده که Kane گفته بیخیال بقیه !!!!!
تازه آخرش دخترش هم میمیره .
اگه حوصله داری برو . من که رفتم ببینم چی میشه .

omidshsh
01-02-2008, 11:05
من که هر 2 پایانشو رفتم
اولم رفتم تو دهکده

Retired User
08-02-2008, 17:03
با سلام دوستان .
اون مرحله ای که توی یه جنگیم فکر کنم با عراقیها باید از یه راهی عبور کنیم که جلوش یه تانکه با هیچ اسلحه ای هم نمیشه منفجرش کرد. یاید چی کار کنم؟
ممنون

Benygh
08-02-2008, 17:25
سلام من این گیم رو دارم ولی صدای افراد درست در نمیاد خیلی ضعیفه ...
دوستان گفتن از Dvd هست ولی همشون اینطوری بودن ...
صدای افراد نمیاد ...

end_of_world
08-02-2008, 17:35
سلام من این گیم رو دارم ولی صدای افراد درست در نمیاد خیلی ضعیفه ...
دوستان گفتن از Dvd هست ولی همشون اینطوری بودن ...
صدای افراد نمیاد ...
تنظيمات رو درست كن قبل از وارد شدن به بازي و شايدم نسخه ي كركت ايراد داشته باشه

Benygh
08-02-2008, 18:19
تنظزیمات رو چک کردم برای 5.1 میخوام تنظیم کنم اگه از کرکه میشه کرک معتبر رو قرار بدید ؟ یا برم به بخش خودش ؟

Oracle_Eldorado
09-02-2008, 18:28
دوست عزیز منم این مشکل رو داشتم .
هیچ راه حلی هم واسش پیدا نکردم .
کرک دیگه هم نبود که بخوام تست کنم .
باید سوخت و ساخت ...

SAMOUL
10-02-2008, 18:39
na agra az 1sherkat motabar bekhary mesl sarzamin rayaneh aliye man har chi khariam tahala hich vaght kharab nadashte

Oracle_Eldorado
10-02-2008, 21:48
والا چی بگم . شاید مربوط به کرکش بشه ولی من اصلا هیچ کرکی ندیدم .
بعدشم من که نمیگم خرابه ، فقط در موقع بازی صدای شخصیت ها نیست .
در موقع لودینگ صدا داره ولی در قسمت اصلی بازی ! نداره .
به هر حال تمومش کردیم با این وضعیت .

P_666
11-02-2008, 13:21
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
من توی اون مرحله ایی که jenny نشسته یک گوشه و Kane میره پیشش و یهو دو نفر دیگه میان جلو و باهات حرف میزنن گیر کردم
هر طرف هم که میخوام برم پناه بگیرم از بالا مورد حمله قرار میگیرم
ممنون میشم راهنمایم کنید :41:

P_666
11-02-2008, 17:11
کسی نیست به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:24:

Oracle_Eldorado
11-02-2008, 18:24
ببین اون مرحله باید اول آدم هایی که میان رو بزنی . بعد که تموم میشه کین میره با دخترش حرف بزنه . یه دفعه یه کامیون بزرگ میاد که باید رانندشو بزنی .
حالا چطوری ؟!
خیلی ساده . اول که تیر میزنی بهش نمیگیره . چون شیشه ی جلوی راننده ضدگلوله هست .
باید انقدر تیر بزنی که بشکنه اون شیشه . با کلت هم نزن چون زیاد قوی نیست .

P_666
11-02-2008, 18:53
ممنون دوست عزیز ولی منظور من این مرحله نبود من توی مرحله ی 14 گیر کردم
یک حیاط هستش که وقتی واردش میشم میبینم که jenny نشسته دم حوض و وقتی که میرم پیش jenny که باهاش حرف بزنم دو نفر آدم از بغل ستون ها میان بیرون که باهام حرف میزنن و دور و اطرافم هم پر از سرباز میشه
وقتی هم که می خوام برم یک گوشه ایی و پناه بگیرم سرباز ها از بالا بهم شلیک میکنن اگر هم سرجام بمونم بازم بهم شلیک میکنن
ممنون میشم کمکم کنید

Oracle_Eldorado
11-02-2008, 19:02
آهان . اونجا به اون قسمتی که Carlos افتاده ( مرده ) رو نگاه کن . ( سمت راست ) یه مین هست . باید وقتی دارند صحبت میکنند با تیر بزنی به مین و ....

P_666
11-02-2008, 19:05
آقا واقعا ممنون انشاالله بتونم جبران کنم :11::11::11:

Oracle_Eldorado
11-02-2008, 21:18
خواهش میشه . هر جا گیر کردی بگو تا کمکت کنم .
فقط یه راهنمایی :
آخرش با هلیکوپتر برو .

arnold_ab
14-02-2008, 11:47
سلام

در اخرین شماره از مجله official PlayStation به صورت رسمی اعلام شد که این عنوان

در حال ساخت میباشد.

10 نکته.....

1.سیستم مخفی شدن

2.بهتر شدن حرکت دوربین

3.استفاده از Engine جدید برای ساخت

4.استفاده از اجزای محیط

5.بهتر شدن قسمت Online

6.بهتر شدن کنترل

7.حرکات بیشتر از قبل

8.بهتر شدن مبارزه ها

9.بهتر شدن چک پوینت ها

10.No stupid boss battles.

موفق باشید.

Oracle_Eldorado
14-02-2008, 12:28
خوب عزیزم اینو باید در قسمت اخبار میزدی نه اینجا .
ولی بازم خبر خوبی بود .
من که منتظرش میمونم !
این تاریخ انتشارش معلوم نیست ؟

arnold_ab
14-02-2008, 15:25
خوب عزیزم اینو باید در قسمت اخبار میزدی نه اینجا .
ولی بازم خبر خوبی بود .
من که منتظرش میمونم !
این تاریخ انتشارش معلوم نیست ؟
خوب اونجا هم دادم گفتم حيف اينجا ندم.خوب تاپيك خود بازي ديگه...
تاريخ انتشارش هم هنوز معلوم نيست.

yasser1680
27-02-2008, 01:53
سلام

در اخرین شماره از مجله official PlayStation به صورت رسمی اعلام شد که این عنوان

در حال ساخت میباشد.

در مورد این موضوع تاپیک زدم،نمیدونم چرا قفل شد.

brain
09-03-2008, 19:22
سلام

آقا من سیو مرحله بعد مرحله ای که دختر کین داخل یک گوداله و ما باید رانندگان یک تریلی رو بکشیم رو
می خواهم.....اگه کسی داره حتما بذاره که بدجوری بهم حال میده ....
ممنون
یه چیزه دیگه کسی اینجا با صدای بازی مشکل نداره ؟

mohsentanha
09-03-2008, 19:41
سلام

آقا من سیو مرحله بعد مرحله ای که دختر کین داخل یک گوداله و ما باید رانندگان یک تریلی رو بکشیم رو
می خواهم.....اگه کسی داره حتما بذاره که بدجوری بهم حال میده ....
ممنون
یه چیزه دیگه کسی اینجا با صدای بازی مشکل نداره ؟
سلام من 2بار تا اخرش رفتم با صدا هیچ مشکلی نداشتم
بعد سیو هر کسی رو بگیری نمی تونی ادامه بدی امتحان کردم بازهم دقیق نمیدونم
بهتره که به راننده کامیون شلیک کنی و لینچ رو هم دستور بده که به راننده شلیک کنه بعد که شیشه ماشین شکست یه تیر دیگه می زنی و راننده می میره

ehsssssan
26-03-2008, 02:59
دوستان ميشه با اين سيستم بازي رو بدون گير كردن انجام داد
2.8 celeron
5500 geforc
1024 mb of ram

hamid_hitman47
26-03-2008, 11:01
دوستان ميشه با اين سيستم بازي رو بدون گير كردن انجام داد
2.8 celeron
5500 geforc
1024 mb of ram

متاسفانه:41: فكر نكنم بازي اصلا رو سيستمت اجرا بشه چه برسه به روون اجرا شدن.....حداقل يه كارت 6600يا به بالا ميخواد....

ehsssssan
27-03-2008, 00:27
ممنونم دوست من حالا كه اينطور شد همين فردا پس فردا سيستم جديد ميبندم امروز رفتم جمع بندي كردم حدود 350 توماني بايد تو خرج بيافتم.بازي چه طوره حال ميده يا زياد جالب نيست؟

Oracle_Eldorado
27-03-2008, 01:08
دوست من بازی بیشتر شبیه فیلم هست ! داستانش که حرف نداره .
گرافیکش هم عالیه . گیم پلیش هم خوبه . ( مثل Resident Evil 4 هست )
صداگذاریش هم حرف نداره .
در کل خوبه اگه میخوای بگیری .
فقط اگه میخوای از بازی لذت ببری با سیستم بالا اجراش کن .
وگرنه همش میشه ضدحال .

ehsssssan
27-03-2008, 02:19
بازي رو من از روي پوسترش پسنديدم و گرفتم ولي چو سيستمم پايين بود نتونستم نصبش كنم همينجا الان جلو چشمه و دارم حسرتشو مي خورم.حتما سيستم جديد مي بندم ممنون از وقتي كه گذاشتي

smallfrank
27-03-2008, 23:33
vga:8500 GT
ram:2 gig
cpu :4000 AMD
تنظیمات باید چه جوری باشه ؟

Oracle_Eldorado
28-03-2008, 00:04
عزیزم من از پردازنده های AMD هیچی بلد نیستم ولی با این کارت گرافیک فکر کنم با Medium بتونی بیاری .

Alireza.M67
28-03-2008, 00:51

شما راحت میتونی با کیفیت قابل قبول بازی کنی

دوست من بازی بیشتر شبیه فیلم هست ! داستانش که حرف نداره .
گرافیکش هم عالیه . گیم پلیش هم خوبه . ( مثل Resident Evil 4 هست )
صداگذاریش هم حرف نداره .
در کل خوبه اگه میخوای بگیری .
فقط اگه میخوای از بازی لذت ببری با سیستم بالا اجراش کن .
وگرنه همش میشه ضدحال .

کجای گیم پلیش شبیه RE4 ه.:18:
چرا RE4 رو کوبیدی زمین .
به بچه های evil باز بگم بیان حالتو بگیرن ؟:31:

Oracle_Eldorado
28-03-2008, 02:39
عزیزم Aiming منظورم بود .
وقتی هدف میگیری دوربین میاد روی شونه ی کاراکتر ...
بعدشم من خودم طرفدار RE هستم ....

smallfrank
28-03-2008, 22:27
من نصب کردم .ولی تیک میده .روون نیست .حتی رو مدیوم و لاو.

Amin Asterix
28-03-2008, 22:57
من با همین سیستم راحت اجرا کردم.بازیت مشکل داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
28-03-2008, 23:26

عزیزم سیستم شما چیه ؟
مشخصاتش رو بزار .

havas_1980
29-03-2008, 02:36

دوست عزیز! ایرادی به مشخصات سیستمتون وارد نیست. سیستمتون این بازی رو باید راحت اجرا کنه.
لطفا ورژن درایور کارت گرافیکتون رو عنوان کنید. همچنین نوع ویندوز رو هم مطرح کنید و عنوان کنید که آیا ویندوز کاملا آپدیت هست یا نه؟

(ورژن Direct X رو عنوان نکردم چون همراه بازی نصب میشه)

smallfrank
29-03-2008, 22:53
ورژن درایور کارت گرافیک :15.8 همین رو سی دی خودش هست.نمیتونم آپدیت کنم .اینتر نتم اونقدر سرعت نداره.
ویندوز XP media center 2005 .

Oracle_Eldorado
29-03-2008, 23:11
ورژن درایور کارت گرافیک :15.8 همین رو سی دی خودش هست.نمیتونم آپدیت کنم .اینتر نتم اونقدر سرعت نداره.
ویندوز XP media center 2005 .

دوست عزیز اگه از من میشنوی اصلا Media Center نصب نکن .
من نمیگم ویندوز بدی هست ولی برای بازی مناسب نیست ...
ویندوزهایی که توصیه میکنم :
Microsoft Windows XP Professional
Microsoft Windows XP Service Pack 2 ( البته بدون هیچ دستکاری مخصوصا ایرانی و نسخه ی اصلی )
Microsoft Windows Vista
به جز اینا هیچکدوم برای بازی مناسب نیستند ...

smallfrank
29-03-2008, 23:24
ورژن درایور کارت گرافیک : 15.8خوبه؟

Oracle_Eldorado
29-03-2008, 23:27
والا من خبر از جدیدترین ورژنش ندارم .
مال خودم همونی هست که روی سیدی نصب کارت گرافیک هست .
اینجا سئوالتو بپرس ببین آخریش هست »

cyrus_ln
30-03-2008, 09:45
جدیدترین ورژن 174.74 هست.
اینجا توضیح داده شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

mohsentanha
30-03-2008, 23:13
من هم همین گراف و رم رو دارم ولی سی پی یو اینتل دارم
ولی خیلی روون اجرا میشه 3_4 بار هم تا اخرش رفتم

smallfrank
30-03-2008, 23:22
آقا محسن میشه بگین ورژن گرافیک شما چند بود و چه ویندوزی داشتید ؟

amirpers
31-03-2008, 00:45
دوستان می دونم این سوال تکراریه اما این بازی چه جوری Save میشه ؟ من مثل بازی Gears of War برای خودم یه اکانت درست کردم تو بازی . اما در کمال تعجب پس از کلی بازی کردن دیدم که سیو نشده !!!!!!!!!!

ehsssssan
31-03-2008, 02:49
كه اين اعصابه آدمو ميريزه به هم

S A A M
31-03-2008, 10:43
دوستان می دونم این سوال تکراریه اما این بازی چه جوری Save میشه ؟ من مثل بازی Gears of War برای خودم یه اکانت درست کردم تو بازی . اما در کمال تعجب پس از کلی بازی کردن دیدم که سیو نشده !!!!!!!!!!
من هم همين مشكل را دارم كسي بلده حلش كنه؟

amirpers
31-03-2008, 13:40
من هم همين مشكل را دارم كسي بلده حلش كنه؟

دوستان پس چه جوری Save می کنن ؟

Oracle_Eldorado
31-03-2008, 17:33
والا من مشکلی در سیو کردن نداشتم .
من فقط مشکل در صدای شخصیت ها داشتم .

mohsentanha
31-03-2008, 18:12
آقا محسن میشه بگین ورژن گرافیک شما چند بود و چه ویندوزی داشتید ؟
من اینو یه چند ماهی هست که بازی کردم ورژنش رو نمی دونم ولی ویندوزم اون موقع mrtبود یا با
سرویس پک 2 بیلد2600
در ضمن بعضی موقع ها هم از بازی بیرون میومد ولی خوب دوباره کلیک می کردم وادامه میدادم
در ضمن در مورد بیرون اومدن باید بگم که همش به خاطر ویندوز xliveهستش
هر بازی که xliveداره من باهاش مشکل مشابهی داشتم نمیدونم برای چی

amirpers
01-04-2008, 00:38
والا من مشکلی در سیو کردن نداشتم .
من فقط مشکل در صدای شخصیت ها داشتم .

دوست عزیز ، مشکل صدا که برای من هم وجود داره اما مسئله اینه که اصلا سیو نمیشه . من امتحانی تا اون مرحله اول که از تو ماشین اسلحه در می یارن و تمرین می کنن و بعدش یه تعدادی پلیس رو میکشن رفتم اما بعد از خارج شدن و دوباره وارد شدن دیدم که از اول شروع شد . توی ویستا هم نصب کردم .

ehsssssan
01-04-2008, 01:11
اين بازي رو نميشه مثل هيتمن هرجا خواستي سيو كني؟بايد مرحله يا آبجكتهاتو كامل كني تا سيو بشه؟

amirpers
02-04-2008, 00:46
اين بازي رو نميشه مثل هيتمن هرجا خواستي سيو كني؟بايد مرحله يا آبجكتهاتو كامل كني تا سيو بشه؟

درسته دوست من اما آخه چقدر باید جلو رفت تا سیو بشه ؟ اصلا دوستانی که بازی کرده اند می دونن اولین سیو بازی کجا انجام میشه ؟

Oracle_Eldorado
02-04-2008, 11:35
دوستان عزیز ! چرا انقدر سخت میگیرین ؟
شما همینطور بازی کنید ، وقتی خودش سیو کنه ، سمت چپ بالا بهتون میگه .
بعدشم من تاحالا روی 3 سیستم اینوبازی کردم و هیچ مشکل سیو نداشتم .

ehsssssan
02-04-2008, 15:42

عزيم اين هم پستي براي تاييد حرف هاي ما

mohsentanha
02-04-2008, 19:56
بروبچی که می خوان کین رو بازی کنن باید یه مرحله رو به طور کامل به اتمام برسانند تا بازی سیو شه
اکانت ساختن هم که کار سختی نیست تو بازی منو داره
در مورد مشکل صدا بهیچ وجه این یه مدتی که کین بازی میکردم وجود نداشت
حالا نمیدونم برای شما چرا داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

smallfrank
02-04-2008, 21:13
چه طوری از سیو های دیگران استفاده کنیم ؟

Oracle_Eldorado
03-04-2008, 00:50
خوب باید سیو دیگران رو بریزی جای سیو خودت .

ehsssssan
03-04-2008, 01:04
منظور دوستمون اين هستكه فايلي كه از اينترنت هر جا كه دان كردي كپي كن تو my document يهفلدر سيو كين و لينچ هست تو اون.البته اول سيو خودتو بردار

mohsentanha
03-04-2008, 11:43
فکر نکنم توی مای دایکیومنت سیو بشه چون من سیوشو تو appdata دیدم
سیو هارو من یه دفعه که گرفتم نتونستم بازی کنم وسیو های خودم هم پاک شد
حالا برای شما رو نمی دونم شاید این طوری که ehsssssanگفت درست باشه

NINTENDO_DS
03-04-2008, 11:58
بازی جالبیه ولی چرا آخرای بازی کنترل اسلحه انقدر سخت می شه؟
یک نشانه گیری که میخوام بکنم به هرجا می خوره الا هدف

Oracle_Eldorado
03-04-2008, 13:29
بازی جالبیه ولی چرا آخرای بازی کنترل اسلحه انقدر سخت می شه؟
یک نشانه گیری که میخوام بکنم به هرجا می خوره الا هدف

دوست عزیز معمولا آخر هر بازی آخرش یکمی سخت میشه دیگه .
اینم آخرین مرحله اش توی جنگل هست . معمولا جنگ توی جنگل یکمی سخته .

ehsssssan
03-04-2008, 15:19
آره ديگه مثل آخر مكس پين كه بايد اون طنابارو با تير بزني اينجاش هم يكم سخته

Abolfazl3007
04-04-2008, 19:12
سلام
من تو بازی صدام مشکل داره یعنی صدای دیالوگها نمیاد
چکار کنم؟

Oracle_Eldorado
04-04-2008, 19:19
عزیز منم این مشکل رو دارم !
آخرش هم درست نشد .
باید بسوزی و بسازی !

javad_vosogh
09-04-2008, 01:34
اگر كسي بازي كين و لينچ رو ميفروشه من خريدارم ps3

mohsentanha
09-04-2008, 12:21
اگر كسي بازي كين و لينچ رو ميفروشه من خريدارم ps3
عزیزدل اینجا هیچ کس تبلیغ یا اگهی فروش بازی های خودشو نمی ده بهتره دیگه ار این در خواست ها ندی و تاپیک رو به حاشیه نکشونی

cyrus_ln
14-04-2008, 16:05
این بازی قابلیت co-op داره درسته؟
من وقتی می خوام دونفره بازی کنم پیغام میده که باید دسته x360 وصل کنی
حالا باید حتما دسته x360 داشته باشم؟جور دیگه نمیشه؟

Oracle_Eldorado
14-04-2008, 19:11
عزیزم Co-Op یعنی دو نفره با هم حرکت کنید و با 2 نفر بازی رو پیش ببرید .
ولی فکر کنم با یک دسته ی شک دار معمولی بشه بازی کرد .
چون فکر نکنم دسته ی X360 به PC بخوره !

mohsentanha
14-04-2008, 21:32
oracleجان حالا فکر می کنی یا مطمئنی؟

Oracle_Eldorado
14-04-2008, 23:34
فکر میکنم :دی
چون تاحالا کسی نبوده که بخوایم 2 نفره بازی کنیم .

cyrus_ln
15-04-2008, 10:47

دست x360 به کامپیوتر می خوره حالا نمی دونم خود دسته xbox می خوره یا یه مدل خاص که مخصوص pc هست.

delta-pt
07-06-2008, 19:59
سلام من توي مرحله ي دوم اين بازي گير كردم اونجا كه توي يه ساختمانو سه طبقه است يه ماشين هست و من يه تفنگ ساچمه اي ميگيرم بعد مينويسه hold mb3 and push w
دوستاني كه اين بازي رو بازي كردن لطف كنن بگن چطور اين مرحله رو بايد ردش كنيم

daniyal62
07-06-2008, 20:19
سلام منتوي مرحله ي دوم اين بازي گير كردم اونجا كه توي يه ساختمانو سه طبقه است يه ماشينهست و من يه تفنگ ساچمه اي ميگيرم بعد مينويسه hold mb3 and push w
دوستاني كه اين بازي رو بازي كردن لطف كنن بگن چطور اين مرحله روبايد ردش كنيم

دکمه وسط موس رو بزن وبعدش w تا تفنگت رو بدی به رفیقت این که آسونه

Ali Pacino
22-06-2008, 00:52
مرحله ای که باید از دختر کین محافظت کنیم جایی که بولدوزره می یاد می گه باید راننده رو بکشیم من راهی پیدا نکردم شیشم ضد گلوله هست چی کار باید بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

a.salireza
22-06-2008, 08:13
مرحله ای که باید از دختر کین محافظت کنیم جایی که بولدوزره می یاد می گه باید راننده رو بکشیم من راهی پیدا نکردم شیشم ضد گلوله هست چی کار باید بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
بايد انقدر به شيشه تير بزني تا شيشه بشكنه ، بعد يارو رو بكشي.:46:

Ali Pacino
24-06-2008, 13:50
بايد انقدر به شيشه تير بزني تا شيشه بشكنه ، بعد يارو رو بكشي.:46:
ایول ممنون از کمکی که کردی:10:
بازی رو 2 جور مختلف تموم کردم یکی با هلی کوپتر و دیگری هم با قایق !
این بازی پایان دیگه ای هم داره؟!

sinaset
28-06-2008, 20:45
سلام دوستان
اقا من این بازی رو نصب کردم و دارم بازی می کنم
صدای اهنگ و موزیکش تویه بازیه میاید ولی صدایی بازیگیر و صدای تیر و تفنگ نمی یاد
چرا اینطوری اولش خودش اینطوری؟
یا مشکل از سیستم منه؟
یا از Dvd؟
:10::11:

Ali Pacino
28-06-2008, 21:21
سلام دوستان
اقا من این بازی رو نصب کردم و دارم بازی می کنم
صدای اهنگ و موزیکش تویه بازیه میاید ولی صدایی بازیگیر و صدای تیر و تفنگ نمی یاد
چرا اینطوری اولش خودش اینطوری؟
یا مشکل از سیستم منه؟
یا از Dvd؟
:10::11:
فکر نکنم از سیستمت باشه احتمالا اشکال از بازیه کامل نسبش کردی؟!

sinaset
28-06-2008, 21:26
فکر نکنم از سیستمت باشه احتمالا اشکال از بازیه کامل نسبش کردی؟!
سلام
اره کامل نصبش کردم
ای داد بی داد پس مشکل از بازیه:41:
صدای اهنگش میاید حتا دمو که نشون می داد صدایه صحبت ها می امد و حرف زدناشون
ولی تویه بازی فقط صدایه اهنگ میاید. یه بار صدایه هلیکوپترم هم امد
من اولش فکر کردم شاید اون کامیونه چپ کرده گوش کر شوده:31:
کاری می شه کرد دی وی دیش پیشم نیست؟:10::11:

Ali Pacino
28-06-2008, 21:30
سلام
اره کامل نصبش کردم
ای داد بی داد پس مشکل از بازیه:41:
صدای اهنگش میاید حتا دمو که نشون می ده صدایی صحبت ها میاید حرف زدناشون
ولی تویه بازی فقط صدایه اهنگ میاید یه بار صدایی هلیکوپترم هم امد
من اولش فکر کردم شاید اون کامیونه چپ کرده گوش کر شود:31:
کاری می شه کرد دی وی دیش پیشم نیست؟:10::11:
سلام
یه سوال دیگه تو بازی کین و لینچ با هم صحبت می کنن؟!همون لباس نارنجی ها که شخصیتای اصلی بازین:46:

sinaset
28-06-2008, 21:47
سلام
یه سوال دیگه تو بازی کین و لینچ با هم صحبت می کنن؟!همون لباس نارنجی ها که شخصیتای اصلی بازین:46:
سلام دوست من
رفت جلو تا رسیدم به یه جایی که یه ماشین پارک از توش یه وینچستر در میارم اونجا هم گیر کردم:31:
قبلش یه دمو نشون داد ولی صداش نمی اومد:41:؟

Ali Pacino
28-06-2008, 21:55
سلام دوست من
رفت جلو تا رسیدم به یه جایی که یه ماشین پارک از توش یه وینچستر در میارم اونجا هم گیر کردم:31:
قبلش یه دمو نشون داد ولی صداش نمی اومد:41:؟
خوب حالا مطمئن شدم اشکال از بازیته برو عوضش کن:10:

sinaset
28-06-2008, 22:03
خوب حالا مطمئن شدم اشکال از بازیته برو عوضش کن:10:
ممنون:46:
ولی فعلان همین جوری بازیش می کنم:41:
خدا حافظ:11:

Ali Pacino
28-06-2008, 23:02
ممنون:46:
ولی فعلان همین جوری بازیش می کنم:41:
خدا حافظ:11:
موفق باشی:10:
اگه بازم مشکلی داشتی بپرس ما در خدمتیم:31:

sinaset
28-06-2008, 23:07
موفق باشی:10:
اگه بازم مشکلی داشتی بپرس ما در خدمتیم:31:
سلام
دوست ممنون :10::11:
--
خوب شود گفتید:31: می گم اونجا که پشت اون ماشینه وینچستر در میاره بعدش باید چه کار کنی:20::13::27::31::10::11:

Ali Pacino
28-06-2008, 23:47
سلام
دوست ممنون :10::11:
--
خوب شود گفتید:31: می گم اونجا که پشت اون ماشینه وینچستر در میاره بعدش باید چه کار کنی:20::13::27::31::10::11:
باید کلید وسط موس رو بزنی و شات گان رو بدی به لینچ:10:

sinaset
29-06-2008, 20:47
باید کلید وسط موس رو بزنی و شات گان رو بدی به لینچ:10:

سلام دوست منممنون دیشب این سوال رو پرسیدم بعد دیسی شودم هر چسی سعی کردم بیام بالا چون سرور شلوغ(سرور اینترنت من) نتونستم بعد رفتم یه دفعه فهمید بازم ممنون بابت این راهنمایتونمن امروز ظهر امدم بازی رو پاکش کردم دی وی دیش رو تمیز کردم گزاشتم رو دستگاه متاسفانه این دفعه دیگه موقعه نصب اخطار داده و نزاشت نصب بشه...........فکر کنم دی وی دی رام ضعیف شودهبازم ممنون (احتمالان یه دو هفته دیگه یه دی وی دی ران جدید می خرم )بازم ممنون بابت کمک که به من کردیدخدا حافظ

gap
08-07-2008, 21:34
سلام دوستان.
اونجايي كه ميري و فكر كنم با دخترت حرف بزني كه يك كاميون مياد بايد چجوري كاميون رو ازبين ببري؟؟؟راننده رو نميشه كشت!!!

V1PER
08-07-2008, 22:41
سلام دوستان.
اونجايي كه ميري و فكر كنم با دخترت حرف بزني كه يك كاميون مياد بايد چجوري كاميون رو ازبين ببري؟؟؟راننده رو نميشه كشت!!!
سلام.باید هر چی گوله داری خالی کنی به شیشه راننده تا بمیره.

Ali Pacino
09-07-2008, 05:25
بازی رو 2 جور مختلف تموم کردم یکی با هلی کوپتر همراه دخترم و دیگری هم با قایق همراه دخترم ولینچ
این بازی چند تا پایان داره همین 2 تاست یا؟!

yasser1680
09-07-2008, 09:44
بازی رو 2 جور مختلف تموم کردم یکی با هلی کوپتر همراه دخترم و دیگری هم با قایق همراه دخترم ولینچ

گرافیک این بازی چطور هست . ارزش خرید داره؟

a.salireza
09-07-2008, 10:02
بله ، همین دو تا پایان رو داره...:27:

گرافیک این بازی چطور هست . ارزش خرید داره؟
بله. گرافیک بازی در حد خودش خوبه.:46:

V1PER
09-07-2008, 16:03
این بازی اصلا بازی جالبی نخواهد بود. من عکسهاش رو دیدم و اصلا در اون حدی که می گن نیست.
بستگی به سلیقه شما داره .من این بازی خیلی دوست دارم مخصمصا داستانش عالی بود گرافیکشم خیلی خوبه همه چیزش خوبه ولی این که به نظر شما خوب باشه یا نه بستگی به سلیقه ی شخصی تون داره.

JING3LKHAN
09-07-2008, 17:06
سلام دوستان.
من اين بازي رو با گرافيك اخر بازي كردم.چون بازي بر مبناي شيدر 3 گرافيك خيلي سنگيني داره.داستان بازي در اوج هيجانه كه به عمرتون تجربه نكرديد. من شخصا از بيشتر از همه از مرحله ديسكو كه يه خانم كره اي رو ميدزديم خوشم اومده.البته بگم اگه با گرافيك اخر اين بازي رو اجرا كنيد فكر ميكنيد داريد يه فيلم سينمايي رو كارگرداني ميكنيد .چون ميشه به گروه يا لينچ احمق دستور داد وخيلي كارهاي ديگه.... خلاصه من كه خيلي حال كردم.دم ايداس گرم!!!