PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك هنگ كردن بيجاي كامپيوتر؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

leilash
27-01-2007, 05:22
سلام دوستان لطفاً هركي ميدونه لطفاً كمك كنه كامپيوتر من يه دو هفته اي ميشه كه وقتي باهاش كار ميكنم يه دفعه همه چي از كار مياُفته كليك هاي موش فقط نشانگر موس حركت ميكنه به روي هيچ چيزي نميشه كليك كرد يا كاري انجام داد فقط بايد Ctrl+alt +delete راهش اينه كه بزني اينارو تا 2باره سيستم كار كنه. حالا من ويندوز عوض كردم. جاي رم هامو عوض كردم سي پي يورو درش آموردم گردو خاكش و تميز كردم به فن ها ي داخل كيس رسيدم جاي اسلات هارو عوض كردم كابل هارو درشون آوردم و 2باره سر جاشون انداختم خلاصه هركاري به ذهنتون رسيده كردم ولي انگار نه انگار اينم بگم كه سيستمم خيلي خيلي بالاست عاليه حرف نداره قبلاً اصلاً اين مشكل و نداشتم و حالا هم سيستم كند كار ميكنه و هم هنگ ميكنه از 10 دقيقه 30 دقيقه خلاصه هنگ ميكنه و سرعتم پائينه ويروس هم نداره سيستم سرچ كردم در ضمن آنتي ميروس هم Nod 32 زدم. هر روز هم آپ ميشه و سرچ ميكنم ولي فايده اي نداره حالا يكي منو راهنمائي كنه ممنون ميشم از لطفتون منتظره جوابتون هستم.

MAXXX
28-01-2007, 03:06
سلام
تویه تاسک منیجر رو نگاه انداختی ببینی چه خبره؟

leilash
28-01-2007, 04:19
كجاشو نگاه كنم؟؟؟ و در ضمن سالم بودن و خراب بودن رو از كجا بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا مردم ا دست اين كامپيوتر ميندازمش سطل آشغال هي هنگ هي هنگ!!!!!!!!

divoonejoon
28-01-2007, 04:37
اگر سیتمتون از لحاظ hardware واقعا ایراد نداره ...بیشتر کار ویروس ممکنه باشه....شما بغیر از nod با یکی دیگه تست کنید.... در ضمن درسته توصیه غیر ضروریه ولی باز به fan سی پی یو 1 نگاهی بندازین و از bios تعداد دورهاش رو چک کنید... به دمای سیستم هم از همون bios 1 نگاهی بکنید ببینید غیر عادی نیست....

MAXXX
28-01-2007, 10:21
سلام
تویه تاسک منیجر قسمتprocesses نشون میده که هر برنامه چقدر از رم و چقدر از cpu مصرف میکنه شاید اونجا بتونی این نرم افزار یا ویروس ویا هرچی رو پیدا کنی و end processes کنی