PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کانورتور

کاوه رسولی
26-01-2007, 13:47
چندی پیش درخواست کانورتور avi به vcd کرده بودم فهمیدم نرم افزار winmpg و ivediomax برای اینکار هست اما وقتی اون نرم افزار را از بازار خریدم یا از اینترنت دانلود کردم هر دو یه مشکل داشت winmpg یه cd فیلم رو 90 درصد تبدیل می کرد بهد کارش همانجا تموم می شد ivediomax هم که unlock code می خواست که با دادن کد هم درست کار نمی کرد اگه کسی تبدیل را انجام داده کلید lock را بگه یا نرم افزار دیگه معرفی بشه

WooKMaN
26-01-2007, 14:06
نرم افزار دیگه معرفی بشه

درخواســـت کـــانورتـــــور - مبــــدل فایلـــها به هـــم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

کاوه رسولی
27-01-2007, 20:31
یه خبر جالب
هفته پیش دوستم یک کارت tv internal خرید نرم افزار نصب اون کارت . یکی از کارهاش تبدیل avi به vcd بود خودم دیروز یه فیلم رو تبدیل کردم به نظرم تمام کارها این نرم افزار با هاشو ن داده می شه

Elfin-D
27-01-2007, 21:40
درخواســـت کـــانورتـــــور - مبــــدل فایلـــها به هـــم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)
مرسی ووک من عزیزم
قفل شد
مخلصیم