PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : RegistryBot ver. 4.2

AK1
26-01-2007, 12:30
اگر دنبال يك تكنولوژي برتر ميگرديد كه سرعت كامپيوتر شما را از طريق آناليز و تعمير رجيستري شما انجام بدهد آن را پيدا كرده ايد. آيا كامپيوتر شما با سرعت يك حلزون كار ميكند ؟ آيا به دلايلي غير منطقي و خود بخود خراب شده و بالا آمدن سيستم عامل بسيار طول ميكشد ؟
رجيستري همه كامپيوترها بدون چون و چرا نياز به تعمير دارند ولي سؤال اصلي اين است كه به چه مقدار تعميرات نياز دارند. اين نرم افزار تمام كارها را به طور خودكار انجام ميدهد فقط كافي است كه شما روي دكمه Scan يكبار كليك نماييد كه اين نرم افزار همه كارهاي كثيف را براي شما انجام ميدهد. ديگر نيازي به تحمل سيستم هايي كه سنگين و سخت به بالا مي آيند كند هستند و ناپايدار نيست. اين نرم افزار تمام مشكلات رجيستري شما را در عرض چند دقيقه حل ميكند. انسان هاي ديوانه فقط نشسته و رجيستري خود را خط به خط و دستي ويراي ميكنند كه اغلب درست نبوده و وقت بسيار زيادي را ميطلبد. از اين نرم افزار ميتوانيد براي تعمير رجيستري با اطمينان خاطر و به راحتي استفاده بكنيد.
استفاده از آن فقط يعني يكبار كليك كردن ، در جمع كارآيي كامپيوتر شما را بالا ميبرد ، ميتوانيد رجيستري خود را فشرده يا defrag بكنيد تنها با يك كليك ماوس ، سرعت بالا آمدن را تا 70% بالا ميبرد ، به راحتي و با اطمينان ميتوانيد برنامه هاي startup خود را مرتب و پاك بكنيد ، ميتوانيد shortcut هاي برنامه هاي غير معتبر را برداريد ، فايل هاي تكراري را ميتوانيد پاك بكنيد و ... .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RegistryBot ver. 4.2 | 1,1 MB

If you’re looking for cutting-edge technology that will speed up your computer with a thorough analysis and repair of your registry for good, look no further. Is your computer running at a snail’s pace? Does it take forever to start and then once it finally gets going, does it crash unexpectedly for no apparent reason? You need RegistryBot!

Enjoy a computer that works the way it’s supposed to!

It’s not a question of whether or not your registry needs repair – it’s a question of exactly how much repair it needs.

Lucky for you, RegistryBot uses SmartDiagnostic Technology to find and repair the problems automatically. All you need to do is click "Scan" and let RegistryBot do the dirty work for you!

Why Use RegistryBot?

RegistryBot uses the latest technological advancements to analyze your registry for any entries that don’t belong there. If your registry is chock-full of entries for missing, obsolete and corrupted applications and files, your computer’s performance is going to suffer.

You don’t have to put up with the aggravation of a slow and unstable computer. RegistryBot can fix your computer problems in just minutes. Why waste time going through your registry line by line and editing it manually? Let RegistryBot scan and repair your registry safely and quickly.

Registry Cleaner Features Include:
One-Click Scan and Registry Repair
Overall Increase of PC Performance
The ability to compress or defrag your registry with the click of a mouse.
Improve startup times by up to 70%
Your choice of automatic or manual registry error removal.
The safety net of back-up registry utilities.
Easy management and cleanup of your startup programs.
Removal of Invalid program shortcuts.
Removal of any duplicate files that are wasting drive space.
Removal of invalid help files.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SANR
29-01-2007, 02:22
این نرم افزار رجیستر هم بایستی بشه؟

divoonejoon
29-01-2007, 03:39
این نرم افزار رجیستر هم بایستی بشه؟

بله دوست خوبم ... وشماره سریالش همراه فایل دانلودی هست.....

SANR
29-01-2007, 23:43
رجیستریش کردم.
ممنون از لطفتون.

shahin666
30-01-2007, 11:54
مرسي برنامه خوبيه
بچه ها برنامه براي من با اون شماره سريال رجيستر نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميشه راهنمايي كنيد

divoonejoon
30-01-2007, 15:07
مرسي برنامه خوبيه
بچه ها برنامه براي من با اون شماره سريال رجيستر نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميشه راهنمايي كنيد

من الان تست کردم هیچ مشکلی نداست... دوست عزیز دوباره با دقت Order Number و Serial Number رو وارد کنید...

shahin666
30-01-2007, 19:58
اي بابا پس چرا براي من رجيستر نميشه
من شماره ها رو درست وارد ميكنم يعني كپي ميكنم كه مشكل پيش نياد ولي بازم رجيستر نميشه
اين عكس پايين رو بيبنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

divoonejoon
30-01-2007, 20:19
خوب دوست عزیز طبق عکس برنامه رجیستر شده دیگه...warning میگه application registered!! یعنی برنامه رجیستر شده دیگه...

shahin666
30-01-2007, 22:03
مرسي دوست عزيز
پس چرا بازم اين كادر فعاله آخه معمولا بعد از رجيستر شدن اين كادر ميره
ولي اين مي مونه و فعال هست يعني بازم ميشه توش شماره سريال رو بنويسي

divoonejoon
30-01-2007, 22:24
همه کرک ها که 1 جور نیستن..... من از همون روز رو سیتمم نصبه و پیغامی برای رجیستر کردن و ... نداده و مشکلی نداشته...فکر نکنم موردی داشته باشه....

x_2007
21-10-2007, 21:34
Registrybot V4.2

new link

WooKMaN
21-10-2007, 21:39
Registrybot V4.2

new link

لينك مستقيم دانلود ...