PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب ويندوز

siyanor
25-01-2007, 14:12
سلام
من يه لينوكس رو رو ى كامبيوترم نصب كردم اما حالا مه ميخوام ويندوز رو نصب كنم نميشه
اول بايد بگم كه سى دى ها كار ميكنندد و سى دى روم هم درست كار ميكنه وقتي كه سى دى ويندوز رو ميزارم به من اون جمله ى اول رو ميده (همون كه دنبال windows is searching for.... ولي بعد صفحه سياه ميشه .....
لينوكس رو هم بداشتم اما باز هم همون مشكل بود
حالا اگه كسى از دوستان ميدونه كه من چه كاري رو نكردم خوشحال ميشم ما رو هم در جريان بزاره

siyanor
26-01-2007, 21:23
سلام
كسى اينجا نميخواد به ما كمك كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rootnt
26-01-2007, 22:19
من که نمی دونم
فقط می خواستم بگم به احتمال زیاد اصلاْ ربطی به لینوکس نداره

siyanor
27-01-2007, 16:45
سلام استاد من شديدا به ويندوز نياز دارم ولى نميتونم اونو نصب كنم اگه راهى به فكرتون ميرسه ما رو هم در جريان بذار

m a j r i x
27-01-2007, 23:00
سلام
بنظر من اگر بری دیسک ویندوز رو یه سیستم دیگه امتحان کنی بهتره اینطوری میتونی بفهمی آیا دیسک خراب هست یا نیست

zanghue
29-12-2014, 15:29
توسط shell script یک search engine طرتحی نمایید که در ورودی یک کلمه و یک مسیر را گرفته و در خروجی نام فایل ها که کلمه داده شده درون آنها قرار دارد را نشان دهد .
فقط کمی زودتر چون من امتحان دارم .

__________________________________________________ ______

Unlock the key of your success by ccna ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and testking.By using our latest braindump ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and ccnp routing and switching ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) study material, you can easily pass [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajjadrb93
24-01-2015, 10:35
سلام
من يه لينوكس رو رو ى كامبيوترم نصب كردم اما حالا مه ميخوام ويندوز رو نصب كنم نميشه
اول بايد بگم كه سى دى ها كار ميكنندد و سى دى روم هم درست كار ميكنه وقتي كه سى دى ويندوز رو ميزارم به من اون جمله ى اول رو ميده (همون كه دنبال windows is searching for.... ولي بعد صفحه سياه ميشه .....
لينوكس رو هم بداشتم اما باز هم همون مشكل بود
حالا اگه كسى از دوستان ميدونه كه من چه كاري رو نكردم خوشحال ميشم ما رو هم در جريان بزاره
معمولا اگه اولین بار توی هارد دیسک ویندوز نصب کنید چون خودش یه پارتیشن اضافی برای بوت درست می کنه بعدا لینوکس بهتر جواب میده.

V i r u s e r
24-01-2015, 11:00
تاپیک مال 8 سال پیش هست :n01: