PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تغییر ورژن درایور دوربین کا 750 (new)

hojjat2005
25-01-2007, 13:46
(نکته مهم : فقط بعد از اینکه به دستوراتی که گفتم عمل کردین باید یک کار کوچیک دیگه هم بکنید یعنی فقط فریمور یعنی فایل main رو دوباره آپدیت کنید ( کسانی هم که مثل من گوشیشون قاچاقی هست ناراحت نباشن اگر یکم خرج کنن می تونن دوباره به یکی از موبایل فروشی ها بدن تا براشون رجستر کنه )
1- ابتدا باید برنامه مربوطه رو از اینجا بگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- وقتی برنامه رو دانلود کردین گوشی را خاموش کرده سیم کارت و مموری را بیرون کشیده و سپس دکمه استارت رو می زنین و قتی زدین باید دکمه c رو بگیرین و کابل رو به گوشی وصل بکنید .
3- در همون فولدی که برنامه وجود دارد فولدر files_to_upload رو بسازید برای تغییر ورژن دوربین باید این فولدر ها رو به ترتیب درون فایل آپلود بسازید : ifs ==> settings==>camera و فایلتون رو اونجا کپی کنید
4- وقتی کارهای بالا رو انجام دادین باید به قسمت fsx بروید و execute را بزنید سپس یک پیغام هشدار به شما میده بر این مبنا هست که حتما باید بعدش فریمور رو یعنی فقط main رو یک بار دیگه فلاش کنید وقتی yes رو زدین زود گوشی هک میشه یک پیغام به شما میده که باید کابل رو قطع کنید سپس باطری را در بیارید و جا بزنید و سپس C را گرفته و گوشی را به کابل وصل کنید بعد از 5 دقیقه و حتی کمتر فایل ها آپلود میشه و ورژن شما تغییر می کنه .
5- بعد وقتی کار به اتمام رسید بازم یک پیغام میده که باطری رو در بیارید و کابل رو هم قطع کنید سپس دوباره c را بگیرید و به کابل وصل کنید ولی اینکار رو دیگه انجام ندین الکی هستش .
الان دیگه گوشی شما روشن نمیشه وقتی که اینکار ها رو به درستی انجام دادین
6- بعد از همه این کارها باید چکار کنید خوب معلومه فریمور main گوشیتون رو با همین نرم افزار فلاش کنید و دیگه همه چی حله .... خوب فقط کسانی که گوشیشون مثل من قاچاقه می تونن بعد از اینکه اینکار ها رو کردن و فلاش کردن یکی با باکس یک imei براشون بریزه .
خوب این هم از آموزش ما .

اگر کسی می دونه بهترین دریاور دوربین برای فریمور r1ca021 گوشی کا 750 چی هست لینک بذاره تا دانلود کنیم فقط بهترین !!!!!

ritana
25-01-2007, 15:10
(نکته مهم : فقط بعد از اینکه به دستوراتی که گفتم عمل کردین باید یک کار کوچیک قاچاقه می تونن بعد از اینکه اینکار ها رو کردن و فلاش کردن یکی با باکس یک imei براشون بریزه .
خوب این هم از آموزش ما .

اگر کسی می دونه بهترین دریاور دوربین برای فریمور r1ca021 گوشی کا 750 چی هست لینک بذاره تا دانلود کنیم فقط بهترین !!!!!
حجت خان از اينجا ميتوني خوب استفاده كني :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed137
25-01-2007, 15:45
اگر میخواهید فلش کنی بعد بدید بیرون imei را عوض کنند بهتر است پیچ مختلف را با gflesh روی main پیچ کنی بعد روی گوشی فلش کنی مثلا پیچ عوض کردن مسیر درایو دوربین و صدا و خیلی پیچ دیگر چون اینطوری لازم نیست برای عوض کردن یک درایو هر دفعه بدهید بیرون

saeed137
25-01-2007, 15:52
راستی درایو من 8.52 هست خوبه فیلمبرداری ان 1دقیقه در حدود 1.5 mg در میاد

amir_hma
25-01-2007, 15:58
قبلا این آموزش ها به طور کامل رو سیاوش توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشته بود.یه نگاه بنداز.

binahayat_m
25-01-2007, 17:11
اقا اون اپديت فايل مين حتما بايد انجام بديم؟
من جايي نديدم كه بگه بعد از اين كار بايد فلش كني؟حتما بايد بكني؟؟

hojjat2005
25-01-2007, 17:20
این روش برای cid 49 بود خود سیاوش هم یاد نداشت

hojjat2005
25-01-2007, 17:24
بله باید حتما انجام بدی

binahayat_m
25-01-2007, 23:19
ميشه در موردش يه مقدار بيشتر توضيح بدي