PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من با LeechGet 2005 مشکل دارم

Masoud.ebi
28-06-2005, 09:37
سلام بر همگی دوستان
قبل از شروع امیدوارم که سرنوشت این تاپیک مثل تاپیک قبلی نشه و از همتون خواهش میکنم فقط نظرات مفیدتون رو بگید

عرضم به حضورتون به نظرم Leechget با برخی از این سایتها برا دانلود مشکل داره به فرض مثال من تا الان نتونستم که از سایت FTP کاسپرسکی نسخه جدید پرسونال اون رو دانلود کنم
لینکش رو براتون میذارم اگه کسی تونست با سرعت مناسب اونو دانلود کنه بگه شاید ایراد از سیستم من باشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
28-06-2005, 10:19
با سلام.
من هم از leechget ورژن 2005 استفاده ميكنم.من هم همين مشكل را داشتم.كاري كه كردم اين بود كه با opera از همون سايت FTP كاسپراسكي دانلود كردم كه انصافا هم با سرعت خيلي خوب دانلود كرد و هم resume را ساپورت ميكنه.من مشكل را به اين صورت حل كردم.
در ضمن لطفا لينك فعال نذاريد و قوانين انجمن را رعايت كنيد.
با تشكر.

reza_one_love
28-06-2005, 10:59
ببخشید اپرای شما چه جوری resume رو ساپورت میکنه ماله من که نمی کنه :shock:

hamilton
28-06-2005, 13:55
با سلام.
ببين سايت kaspersky براي دانلود 2 تا option در اختيار شما قرار ميده.شما هم ميتونيد از پروتكل HTTP اين سايت استفاده كنيد كه در نتيجه resume را ساپورت نميكنه و هم ميتونيد موقع دانلود از پروتكل FTP استفاده كنيد كه 100٪ resume را ساپورت ميكنه و توصيه ميكنم اگر از opera استفاده ميكني از FTP براي دانلود استفاده كني.
اگر سوال يا ابهامي بود در خدمتم.

Nesta
28-06-2005, 14:19
سلام دوست عزیز حالا شاید همین یک لینک رو باهاش مشگل داره من الان دارم 68 مگ باهاش دانلد می‌ کنم resume هم دارم سرعت هم خوبه .ممکن هست که بعضی‌ از لینک ها رو باهاش نشه دانلد کرد.
که این مشگل بزرگی‌ نیست.

Masoud.ebi
28-06-2005, 17:26
عزیز من فلاش گت همون لینک رو به راحتی و خومن دفعه اول با سرعتی بالا دانلود کرد
به نظرم مشکل از لیچگت هستش

Nesta
28-06-2005, 23:35
عزیز من فلاش گت همون لینک رو به راحتی و خومن دفعه اول با سرعتی بالا دانلود کرد
به نظرم مشکل از لیچگت هستش
سلام آقا leechget که شناخته شده هست و ما که مشگلی‌ نداریم شاید با کمپیتر شما حال نمی‌ کنه .و گر نه که من که راضی‌ هستم .ولی‌ خوب کمی‌ هم تعصب دارم اینم بگم .آخه به نظر من از نظر سرعت از بقیه بالاتر هست حالا این دیگه نظر شخصی‌ من هست. :wink:

Masoud.ebi
28-06-2005, 23:42
عزیز من آقا نستا
اگه یادتون باشه این نسخه از لیچگت یعنی 2005 رو خود من معرفی کردم و تا قبل از این باهاش خیلی حال میکردم ولی نمیدونم چرا تو این نسخه با بعضی از لینکها و سایت ها مشکل داره
فکر کردم شاید از شلوغی و ترافیک سایت باشه ولی همون لحظه فلاش گت رو هم در کنارش نصب کردم و با کمال تعجب فلاش گت با سرعتی بالا فایل رو دانلود کرد

واقعا نمیدونم چی بگم

Nesta
29-06-2005, 05:20
سلام دوست عزیز منم می‌دونم که شما 2005 رو معرفی‌ کردین ولی‌ اولین نسخه رو من معرفی‌ کردم.این ربطی‌ نداره مشگل شما شاید از اکانت باشه دیشب هم مال من اینطوری شد اکانت رو که عوض کردم درست شد. :?: :roll: :wink:

Mehdi_Best
29-06-2005, 07:37
مسعود جان و نستا جان به نظر من اصلا اين كه كي اين برنامه رو معرفي كرد مهم نيست. بحث اين تاپيك چيزه ديگه اي هست.
من ديروز بعد از ظهر روي يك سيستم اين برنامه رو نصب كردم و چند دانلود انجام دادم اما دقيقا همين لينكي كه مسعود جان داده اند رو نتونستم دانلود كنم.

Beelzebub
29-06-2005, 09:48
من با leechget امتحان کردم مشکلی نداشت.

Nesta
29-06-2005, 17:27
سلام مهدی جان منم با شما موافقم .البته ایشون این موضوع رو مطرح کردند .منم گفتم که ربطی‌ نداره .
آقای Beelzebub از شما هم متشکر.
:mrgreen:

abdolreza
05-07-2005, 19:39
با سلام
بعد از نصب plug in در اپرا
شناسائی نشده و دانلود باز هم توسط اپرا انجام میشود
دوستانی که میدانند راهنمائی کنند

Nesta
06-07-2005, 02:49
با سلام
بعد از نصب plug in در اپرا
شناسائی نشده و دانلود باز هم توسط اپرا انجام میشود
دوستانی که میدانند راهنمائی کنند
سلام منم دقیقا مثل هما هستم و مشگل دارم یکی‌ کمک کنه.

abdolreza
07-07-2005, 14:35
با سلام
من نمی دانم کدام اپشن را زدم که در روی لینک کلیک راست میکنم و کپی به تکست یا کپی لینک میکنم اتوماتیک ویزارد لیچگت باز میشود ولی برای یک کامپیوتر دیگرم هر چه میگردم نمی توانم تنظیمش کنم

Nesta
07-07-2005, 16:33
با سلام
من نمی دانم کدام اپشن را زدم که در روی لینک کلیک راست میکنم و کپی به تکست یا کپی لینک میکنم اتوماتیک ویزارد لیچگت باز میشود ولی برای یک کامپیوتر دیگرم هر چه میگردم نمی توانم تنظیمش کنم
سلام آقا دستم به دامنت یه کمی‌ فکر کن ببین چطوری این کار رو کردی به ما هم خبرش رو بده .
متشکر .
:wink:

Soda
07-07-2005, 16:43
با سلام
سلام آقا دستم به دامنت یه کمی‌ فکر کن ببین چطوری این کار رو کردی به ما هم خبرش رو بده .
متشکر .
:wink:
اول منوي extras رو بزنين و بعد options رو انتخاب كنين
از ليست سمت چپيه monitoring رو انتخاب كرده و سپس از گزينه هاي سمت راستي گزينه Monitor Clipboard For New URLs رو تيك بزنين
همين

Nesta
07-07-2005, 17:08
سلام سودا جان مطمئن هستی‌ که برای اپرا داری میگی‌ من همچین چیزی ندارم که . :mrgreen:

Soda
07-07-2005, 17:34
سلام سودا جان مطمئن هستی‌ که برای اپرا داری میگی‌ من همچین چیزی ندارم که . :mrgreen:
:shock:
بابا مگه بحث leechget نيستش
من كه فكر كنم دارن درباره leechget حرف ميزنن

Nesta
07-07-2005, 18:09
سلام سودا جان بحث leechget هست ولی‌ در اپرا که چگونه در آنجا استفاده کنیم.
مشگل اینجاست که نمی‌تونیم با پلگ این این برنامه در اپرا کار کنیم.

Soda
07-07-2005, 19:56
نستا جان اونم حل شدنيه
اينو دانلود كنين
تاكيد ميكنم حتما اينو دانلود كنين
بعد نصبش كنين
ftp://ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/ftp/leechget/leechget_browser_plug-in_2004_1.10.exe

بعد موقع نصب اپرا 4.xx or newer رو انتخاب كن
بعدش اين پوشه رو انتخاب كن
D:\Program Files\Opera\program\plugins
البته درايو D براي منه چون xp رو تو D نصب كردم شما به جاي D اون درايوي رو بذار كه xp توش نصبه
بعد ديگه تموم
خوش باشي
اگه مشكلي بود بگو تا ...

Nesta
07-07-2005, 20:14
سلام سودا جان دستت درد نکنه من این کار رو می‌کنم ولی‌ مستقیم با leechget دانلد نمی‌شه نمیدونم چه کنم .منم همین رو دارم و نصب هم کردم.

Soda
07-07-2005, 20:38
سلام
دقيقا همين كارو كه ميگم انجام بده حتما ميشه
يه جاي كارت ايراد داره
وگرنه بايد حتما بشه

abdolreza
07-07-2005, 22:46
سلام
پیدا شد
در اپشن لیچگت در جنرال در جلوی تیک
use as hotkey ...........
در مستطیل سفید کلید کنترل + سی را فشار دهید ثبت شود
بعد در روی ادرس لینک دانلود ها کلیک راست وکپی ادرس و در نوشته های مر بوط به دانلو د کپی لینک ادرس را انتخاب کنید ویزارد فعال میشود.

abdolreza
08-07-2005, 09:02
با سلام
در اپرا جدید براحتی کار میکند
2_8

Soda
08-07-2005, 10:05
با سلام
در اپرا جدید براحتی کار میکند
2_8

دقيقا همينطوره
منم با اپراي قبلي تست كردم خيلي گير ميداد
ولي با اپرا 8.02 داره عالي جواب ميده
نستا شما هم براي اينكه مشكلت حل بشه نسخه جديد رو يه حالي بهش بده :wink:

Nesta
08-07-2005, 17:37
سلام منم گرفتم آقا دیگه کولاک کرده من نمیدونم واقعا که چطوری میگن فایر از این بهتر هست برام عجیب هست سرعت خفن داره.

Soda
09-07-2005, 21:16
بزار بگن نستا جان
هر كس نظري داره خوب
شما هم بهتره كه ديگه كم كم بيخيال اون قضيه بشي
منم نظر شما رو دارم ولي نمي آم ديگه سه پيچ بهشون گير بدم كه :wink:

Nesta
09-07-2005, 22:05
بزار بگن نستا جان
هر كس نظري داره خوب
شما هم بهتره كه ديگه كم كم بيخيال اون قضيه بشي
منم نظر شما رو دارم ولي نمي آم ديگه سه پيچ بهشون گير بدم كه :wink:
سلام سودا جان حق با شماست ولی‌ آخه کیلید می‌کنن و گیر میدان آدم قاطی‌ می‌کنه مجبور می‌شه که بگه.

Soda
10-07-2005, 07:25
آخه کیلید می‌کنن و گیر میدان آدم قاطی‌ می‌کنه مجبور می‌شه که بگه.
بابا قرار شد كه ديگه بي خيال شي ها
بابا از الان به بعد ديگه واقعا بيخيال شو
همه به نظرات همديگه احترام بذاريم خيلي بهتره

K053_LSH_KV90
10-07-2005, 07:44
سلام منم گرفتم آقا دیگه کولاک کرده من نمیدونم واقعا که چطوری میگن فایر از این بهتر هست برام عجیب هست سرعت خفن داره.
آقای نستای عزیز خودت داری باز بحث مرورگر ها رو میاری وسط
JUST AND FOR EVERFIREFOX

Sina
10-07-2005, 22:12
دوستان اين چه وضعشه ؟ :!:
نستا جان خوب اپرا جديد اومده اين چه ربطي داره شما بحث مرورگر ها رو تو اين تاپيك كه مربوط به LeechGet 2005 باز كني و موضوع تاپيك رو منحرف كني؟
من ضمن عذر خواهي از همه دوستاني كه در اين مورد نظر داده بودن بايد عرض كنم كه اون پست ها رو پاك كردم
لطفا بحث تاپيك ها رو منحرف نكنيد
ممنون از همگي :)

Nesta
11-07-2005, 00:39
سلام سینا جان من شرمنده .ولی‌ والا به خدا این حرفا بچه بازی هست میدونم .ولی‌ از بس یک نفر هی‌ تبلیغ کرد هر روز هر روز از یک برنامه دیگه دیگه شما هر جا میری حرف از اون می‌شه .منم نمی‌خوام که دوستان همه فکر کنن که حرف ایشون درسته می‌خوام خودشون تصمیم بگیرن .نه نگاه به حرف های من بکنن نه اون فرد .با منطق انتخاب کنن .شما باید به اون فرد که خیلی‌ موثر هست در این بحث ها تذکر بدین.
البته حق با شما هست منم خودم ناراحت هستم .

Masoud.ebi
11-07-2005, 11:24
آقایون عزیز کسی میتونه مشکل منو با این لیچگت حل کنه
نمیدونم اون لینکی که تو صفحه اول گذاشته بودم تستش کردین یا نه ولی بهرحال نه من و نه آقا مهدی_بست نتونستیم اون لینک رو دانلود کنیم یعنی به محض شروع دانلود سیستم کراش میکنه و با چندبار اند تسک سیستم دوباره برمیگرده

اگه میشه دوستان لطف کنن و اون لینک صفحه اول رو که گذاشتم تست کنن ممنون میشم

Sina
11-07-2005, 14:15
Masoud.ebi, جان من خودم معتقدم بايد از چندين نرم افزار در كنار هم استفاده كرد كه هر كدوم از آن نرم افزار ها عيب ديگري رو پوشش بدن :) 8)

Mehdi_Best
11-07-2005, 15:02
مسعود جان حالا يه لينك هم كار نكنه. فكر نمي كنم مشكل خاصي پيش بياد. مي توني همونطور كه سينا جان گفتند براي اين لينك يا لينكهاي ديگري كه احتمالا مشكل دارند از يك دانلود منيجر ديگه استفاده كني.

Masoud.ebi
11-07-2005, 15:12
آره دوست من فرمایش شما و دوستمون سینا جان صحیحه ولی من یه جورایی عاشق این دانلود منیجر هستم هم بخاطر سرعتش و هم بخاطر اینترفیس جالبش
یعنی میتونم بگم تو سرعت رو دست نداره و کارش واقعا عالیه
بعدشم من فقط با اون یه لینک مشکل نداشتم با چند تا دیگه از لینک های اف - تی - پی مشکل داشتم و ظاهرا این دانلود منیجر با اف تی پی مشکل داره

Nesta
11-07-2005, 22:52
سلام دوست من این برنامه با ftp مشگل نداره من بار ها این کار رو انجام دادم و مشگلی‌ هم نداشتم ولی‌ ممکن هست که مثلا با یک لینک مشگل داشته باشه که اونم دیگه موردی نیست و با خود پیش فرض اکس پی‌ دانلد کن بره . :lol:

Ali_k
12-07-2005, 02:51
اگه منظورتون همون لینک اولی که مسعود جان داد است من اصلن کاسپرما با اون دانلود کردم با لیچ گت و اصلن مشگلی نداشت

Gilopa
12-07-2005, 06:05
آقا این دانلودر چند تا مشکل بزرگ داره واسه من.فکر نمیکنم دانلودر کاملی باشه.
اولین مشکلش که همیشه باهاش دارم اینه که موقع دانلود زیاد توقف میکنه و بعضی اوقات اصلا سروری که دانلود میشه رو نمیشناسه.
دومین مشکلش اینه که بر خلاف دانلودرهای دیگه وقتی صفحه ای رو باز میکنی سرعتش شدیدا پایین میاد به طوری که قادر به دانلود نیست و به صفر کیلوبایت میرسه.ولی گاهی اوقات چنان باحال میشه چشمم از حلقومم بیرون میزنه.........اینم از این برنامه که من یکی رو خداییش سرکار گذاشته.موندم توکار این برنامه ها به خدا

Nesta
12-07-2005, 06:35
سلام :D :wink: تا حالا از این مشگلات ندشتین والا و به نظرم توپ هست و کلی‌ هم طرفدار داره .
حالا چرا برای تو اینطوری می‌شه من موندم والا .

Ali_k
12-07-2005, 07:58
گیلوپا راست میگه ولی با همه ی این تفاسر به نظره من بهترین دانلود منیجره :wink:

Adel.pc
14-09-2005, 14:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]