PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mms برای خط های معمولی تا چند روز دیگر ...

S E V E N
24-01-2007, 13:28
سلام به همه

دیروز یه سر رفتم امور مشترکین، میخواستم سرویس دیتا بگیرم.

یارو گفت که خیلی سرعتش پایین هست و فقط می تونید ایمیل ها تون رو چک کنین.

بعد گفت که Mms (انتقال صوت و تصویر مثلا یه کلیپ) ، تا چند روز دیگه برای خط های معمولی میاد و

تو تلویزیون هم قراره تبلیغ کنند.

خلاصه میگم چیز خوبیه.

گفتم خبر داشته باشید.

خداحافظ

Lord007
24-01-2007, 13:59
?mms
برای سيم کارتای دولتی؟

solosara
24-01-2007, 14:08
هزینه اش چقدره؟

ReZa DN
24-01-2007, 14:48
:blink: به نظر من برای خطهای معمولی یا برای مخابرات غیر ممکن سیستمش قدیمی هستش و فکر نکنم mms رو پشتیبانی کنه

alimolavi
24-01-2007, 15:16
من هم فکر نکنم این خط ها ساپورت کنند نه Mms نه Gprs درست و حسابی

siavash_Skh
24-01-2007, 15:45
سلام

سیستم های مخابرات تمام این امکانات رو پشتیبانی می کنه فقط فعالش نکردن

THE AMIMAN
24-01-2007, 17:11
سیستم های مخابرات تمام این امکانات رو پشتیبانی می کنه فقط فعالش نکردن

تاييد ميشه!

M E T A L
24-01-2007, 18:26
ایول خیلی باحال میشه.
هزینش معلوم نیست؟

ShahabSAMSUNG
24-01-2007, 20:30
عمراً فعال کنه. اینم یه ترفند تبلیغاتیه.

Farbod_h
24-01-2007, 20:52
فعال شدن که میشه
یعنی نمی تونن اگه ایرانسل همین جوری جلو بره کاروبار مخابرات کساد میشه

M O H S E N
24-01-2007, 21:00
من که اسمم رو عوض میکنم اگه مخابران بتونه این سرویس رو به خوبی ارایه بده...

habibinaj
24-01-2007, 21:14
به نظر من باید بده، چون اگه ایرانسل همچین سرویسی رو ارائه بده ما ایرانسلی ها می خواهیم برای کی mms بزنیم، من تو دوستام جز خودم کسی رو نمی شناسم که ایرانسل داشته باشه پس بهتره که برای همه راه اندازی بشه! که همه بتونن استفاده کنن، شدنشم می شه، چون نسل مخابرات نسل 2.25 اگه اشتباه نکنم که mms رو ساپرت می کنه!

Tornado2800
24-01-2007, 22:05
به نظر من باید بده، چون اگه ایرانسل همچین سرویسی رو ارائه بده ما ایرانسلی ها می خواهیم برای کی mms بزنیم، من تو دوستام جز خودم کسی رو نمی شناسم که ایرانسل داشته باشه پس بهتره که برای همه راه اندازی بشه! که همه بتونن استفاده کنن، شدنشم می شه، چون نسل مخابرات نسل 2.25 اگه اشتباه نکنم که mms رو ساپرت می کنه!

تایید می شه
باهات موافقم

solosara
24-01-2007, 22:25
موافقم منم!!! ولی خوب همین جوری هزینه ها مون بالاس mms هم که بیاد دیگه هیچییییی!!!

habibinaj
24-01-2007, 22:39
موافقم منم!!! ولی خوب همین جوری هزینه ها مون بالاس mms هم که بیاد دیگه هیچییییی!!!

اینو موافقم، هزینه ها خیلی بالاست!

hamid_hitman47
25-01-2007, 00:04
فعلا باید منتظر بمونیم تا ببینیم چی میشه........

Metalzadeh
25-01-2007, 00:17
سلام
یه جا خوندم که نوشته بود هر MMS 60 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آذرخش
25-01-2007, 05:09
لابد اونم پارت پارتش میکنن تا بیشتر پول بگیرن :puke:

solosara
25-01-2007, 09:57
لابد اونم پارت پارتش میکنن تا بیشتر پول بگیرن :puke:

آره حتما دیگه!!!!! :grrr:

Lord007
25-01-2007, 10:11
آره حتما دیگه!!!!! :grrr:

همین الانم پارت پارت هست.حتی الان که سرویسش نیومده می تونید امتحان کنید.هر 275 kb مساوی 1 Mms

sasha6363
25-01-2007, 11:26
سلام
یه جا خوندم که نوشته بود هر MMS 60 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته، منم شنيدم 60 تومن براي هر 200 کيلو بايت

mss_sdt
25-01-2007, 11:45
اگه mms بیاد که خوبه.
احتمالا اولش قیمتش گرونه ولی بعدش مجبور میشن که قیمتو کم کنن.;)

S E V E N
25-01-2007, 14:20
سلام دوستان

من این خبر رو که بهتون گفتم 2 روز پیش شنیدم.

و همونطوری که گفتم برای خط های معمولی میاد.

در جواب اون هایی که میگن سیستم ها ضعیف هست باید بگم که

وقتی این همه خط رو از 10 سال پیش تا الآن داره ساپورت میکنه و همونطوری که می دونید امسال هم

قراره با قیمت کمتر ثبت نام کنند دیگه همه موبایل دار میشن.اون وقت شما میگین سیستم قدیمی وضعیف هست؟

پس نتیجه میگیریم که اپراتور های معمولی از Irancell و taliya خیلی قوی تر هستند و ظرفیت بیشتری هم دارند.

در مورد قیمت هم باید بگم که همانطور که اس ام اس 6 سال پیش اومد و اوضاع خودش رو داشت .

این سیستم هم باید شبیه همون باشه و مدتی ( البته کمتر ) طول میکشه تا جا بیفته و سیر پیشرفت خودش رو

طی کنه . پس به مرور قیمتش کمتر میشه .

مرسی

خداحافظ

J A V I D
25-01-2007, 14:28
اگه راه بندازن مخابرات اون قدر پول در میاره که حتی فکرشم نمی تونید بکنید پس بعید نیست این کارو بکنن !!!

کماکان لذت می بریم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudboy
25-01-2007, 14:47
امکان نداره مخابرات این سرویس را ارایه بده چون نهایت سیستم الان مخابرات sms هست . برای MMS ابتدا باید Gprs فعال بشه که نسلی که مخابرات الان استفاده می کنه فاقد این سرویس هست و تنها اپراتوری که در ایران می تونه این سرویس را ارایه بده ایرانسل هست و اپراتور خصوصی جزیره کیش و بس ...

Mahdi_Moosavi
25-01-2007, 15:14
امکان نداره مخابرات این سرویس را ارایه بده چون نهایت سیستم الان مخابرات sms هست . برای MMS ابتدا باید Gprs فعال بشه که نسلی که مخابرات الان استفاده می کنه فاقد این سرویس هست و تنها اپراتوری که در ایران می تونه این سرویس را ارایه بده ایرانسل هست و اپراتور خصوصی جزیره کیش و بس ...

کاملا رد میکنم.:angry: :angry:

mms با دیتای gsm هم کار می کنه . :tongue:

میشه منبع این حرفت رو بگی. ضمنا mms مگه چه قدر چیزه بزرگیه که شما اینقدر زیرساخت های دیتای سیم کارت

های دولتی رو زیر سوال می برید.

این سرویس واسه این تا به حال فعال نشده بود که تا همین پارسال حتی 25% مردم هم گوشی هاشون همچین

قابلیتی نداشت که فیلم و موسیقی پخش کنه . همین الان هم فقط 50 تا 60% مردم میتونن از این قابلیت استفاده

کنن . پس خواهشن دیگه پست بی پایه واساس نزنید. :angry: :angry: :angry:

masoudboy
25-01-2007, 15:54
شما وقتی بخواهید با گوشی MMs بزنید باید اول سرور مورد نیاز در قسمت Gprs گوشی تعریف کرده باشید می تونید امتحان کنید در این مورد مطمین هستم . این سرویس دیتا مخابرات اصلا به هیچ درد نمی خوره و خودتون هم باید اشتراک اینترنت بگیرید و استفاده کنید و قضیه Gprs کاملا جداست ضمن اینکه می بینید ایرانسل هم ابتدا Gprs را فعال میکنه و بعد از آن در ماه بعد MMS را . ایرانسل ابتدای راه اندازی شبکه این امکانات را داشت و سرورهای مورد نیاز را خریداری کرده و Gprs در شبکه تعریف شده است به هر حال در چند هفته آینده صحت ادعای شما مشخص میشه ... این نکته را هم بگم آقای سلیمانی (وزیر ارتباطات) 3 هفته پیش مهمان گفت گو خبری شبکه 2 بود که در جواب سوال مجری برنامه در مورد سرویس های ارزش افزوده برای مخابرات گفت فعلا صوت و Sms برای ما حرف اول را می زنه و هیچ برنامه ای برای بقیه سرویس های ارزش افزوده تا چند سال آینده نداریم ...

mhaf
25-01-2007, 16:23
عمراً فعال کنه. اینم یه ترفند تبلیغاتیه.

این یکی خیلی تایید میشه

S E V E N
25-01-2007, 20:50
من با mahdi موافقم .

باید گوشیتون قابلیت پشتیبانی از رنگهای مختلف رو داشته باشه همچنین یه نیمچه حافظه ای هم برای ذخیره

لازم داره.

در ضمن من فقط گفتم مسوول دفتر امور مشترکین این رو گفت و همچنین گفت که تا چند روز دیگه تو تلویزیون هم

تبلیغ می کنند.

در ضمن بگم چیز خیلی عجیب و غریبی نیست و نیاز به یک کلاغ وچهل کلاغ هم نداره.

خداحافظ

arman4459
25-01-2007, 21:19
دوستان عزیز وزیر مخابرات هفته پیش توی گفتگوی ویژه خبری که شرکت مخابرات تا اطلاع ثانوی هیچ سرویس ارزش افزوده ای غیر از اس ام اس رو فعال میکنه.هدف مخابرات فقط واگذاری سیم کارت بدون هیچ امکاناتی

andyan
25-01-2007, 23:58
همه اینها به خاطر ثبت نام چند روز دیگه است. اگر مخابرات اقدامی نکنه در این دوره ثبت نام نصف دوره قبل هم ثبت نام نمیشه. اینا تا چند ماه پیش تو مصاحبه های قبلیشون گفته بودند که اصلا امکان را اندازی این سرویس تا چند سال آینده وجود نداره ولی حالا که به خنس خوردن مجبورن یه کارایی هرچند در حد شیعه و یا شاید واقعیت انجام بدن.

palizesoftware
26-01-2007, 00:38
تا اونجا كه من ميدونم سرعت خطوط موبايل ايران پايين‌ترين حد رو داره، يعني حدود 8 كيلوبيت. با اين نرخ انتقال چي ميشه فرستاد؟
همين پيام‌كوتاه هم داره با كلي ناز و التماس ميره و مياد.

ReZa DN
26-01-2007, 10:30
تا اونجا كه من ميدونم سرعت خطوط موبايل ايران پايين‌ترين حد رو داره، يعني حدود 8 كيلوبيت. با اين نرخ انتقال چي ميشه فرستاد؟
همين پيام‌كوتاه هم داره با كلي ناز و التماس ميره و مياد.

آره والا اس ام اس ها که همیشه مشکل داره تا برسه به اینکه mms بیاد دیگه چی میشه با این خط هاشون!!!!!:happy:

S E V E N
05-02-2007, 17:12
سلام

چند روز پیش که رفته بودم ببینم mms اومد یا نه گفتند تا چند ماه دیگر می آید.

بهش گفتم مگه خودتون نگفتین تا چند روز دیگه..

گفت میاااد......

arman4459
05-02-2007, 22:31
دوستان من همین امروز به دیروز به روابط عمومی مخابرات گفت شرکت مخابرات هیچ سرویسی رو تا اطلاع ثانوی فعال نمی کنه و فعلا فقط اولویت افزایش پوشش شبکه است.

شما هم اگه میخواهید اطلاعات کاملتر بگیرید به 09990 تماس بگیرید.ضمنا تماس با اینجا کاملا رایگان که از عجایب است

n_yaghmaei
07-02-2007, 23:19
این سرویس امکان پذیر می باشد فقط یک حالت دارد
1- افراد سیمکارتهایی با ولتاژ متناسب با mms دریافت کنند
چون ولتاژ سیمکارتها ایران پایین است و امکان آن وجود ندارد
ضمنا باید بگم در صورتی که یک فرد بخواهد با استفاده از سرویس mms پیامی را ارسال نماید باید گیرنده نیز این سرویس و یا حداقل سرویس GPRS یا اینترنت آن فعال باشد پس مطمئن باشید این کارها تا 1 ماه دیگر عملی نیست
بیخودی شکمتونو صابون نزنین

HitchcocK
07-02-2007, 23:40
ای بابا..من گوشی نوکیا 8310 خودمو دوست دارم .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی اگه این سرویس فعال بشه باید عوضش کنم...:blink: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC-PC
09-02-2007, 04:38
دوستان من همین امروز به دیروز به روابط عمومی مخابرات گفت شرکت مخابرات هیچ سرویسی رو تا اطلاع ثانوی فعال نمی کنه و فعلا فقط اولویت افزایش پوشش شبکه است.

تائید می شه

.

تماس با اینجا کاملا رایگان که از عجایب است

من که فکر می کنم از دستشون در رفته!!!

salar2010
09-02-2007, 08:42
ولی به نظر من دلتونو به این مخابرات خوش نکنین همش تبلیغاته واسه جمع کردن مشتری

kiarash3500
09-02-2007, 13:32
سلام
دوستان به نظر من هم به این زودی ها فعال نمیشه
ضمنا تا حجم 200 هم ساپورت کنه خیلیه که فکر نمیکنم تا این حد هم باشه
من یه عکس ام ام اس رو آماده کردم حدود 6 کیلو بایت شد
ضمنا یه سوال دارم میشه بگین جی پی آر اس چه فرقی داره با ام ام اس ؟
ممنون

BABAKAM
09-02-2007, 13:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HitchcocK
09-02-2007, 16:20
جان من بگو چه قدر از ایرانسل پورسانت میگیری؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خدا نه تنها من بلکه اکثر بچه ها هم میخوان اینو بدونن.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خوبه تا دست زیاد نشده ما هم بیایم!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Šepehr
09-02-2007, 19:31
جان من بگو چه قدر از ایرانسل پورسانت میگیری؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خدا نه تنها من بلکه اکثر بچه ها هم میخوان اینو بدونن.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خوبه تا دست زیاد نشده ما هم بیایم!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:biggrin: :biggrin:
خیلی باحال گفتی:laughing:
والا به خدا !

هرجا من رفتم دیدم این بابک جان سنگ ایرانسل رو به سینه میزنه !
حتما یه خبرهایی هست دیگه ;)
بگو چقدر میگیری؟!
:laughing:

Payman86p
09-02-2007, 19:58
سنگ ایرانسل به سینه زدن هم داره !!!!
اگه شما هم حداقل یه بار از سیمکارت های ایرانسل استفاده کنین اونوقت متوجه این اوتو تبلیغ های مردمی میشین!

ebru_6630
11-02-2007, 01:35
اگه شما هم حداقل یه بار از سیمکارت های ایرانسل استفاده کنین اونوقت متوجه این اوتو تبلیغ های مردمی میشین!
من هم موافقم

HitchcocK
11-02-2007, 14:20

من هم موافقم
بازم میگم...
مواظب سینه هاتون باشین که زخم نشه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebru_6630
12-02-2007, 01:34
بازم میگم...
مواظب سینه هاتون باشین که زخم نشه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:puke::biggrin:

gigili1567
04-03-2007, 02:56
ام ام اس مخابرات تا خرداد راه اندازی نمیشه. ولی تو دستور کارشون هست. اینو از یه منبع مطمئن میگم. درضمن الان اکثر تجهیزات مخابرات برای نسل 2 موبایله که ام ام اس رو ساپورت نمیکنه. ولی آنتنهای جدید رو با تکنولوژی نسل 2.75 خریداری کردن. برای بقیه هم سخت افزار تکمیلی رو میخرن. با اینحال زودتر از خرداد Gprs و به دنبالش MMS راه اندازی نمیشه.

no name
04-03-2007, 10:11
تاييد ميشه!

و باز هم تائيد مي شه

no name
04-03-2007, 10:23
تاييد ميشه!

و باز هم تائيد مي شه

J A V I D
04-03-2007, 10:37
پس چند روز تبدیل شد به چند ماه دیگه !!!

موفق و پیروز باشید

جاوید

tatu_mail
04-03-2007, 11:01
سلام به همه

دیروز یه سر رفتم امور مشترکین، میخواستم سرویس دیتا بگیرم.

یارو گفت که خیلی سرعتش پایین هست و فقط می تونید ایمیل ها تون رو چک کنین.

بعد گفت که Mms (انتقال صوت و تصویر مثلا یه کلیپ) ، تا چند روز دیگه برای خط های معمولی میاد و

تو تلویزیون هم قراره تبلیغ کنند.

خلاصه میگم چیز خوبیه.

گفتم خبر داشته باشید.

خداحافظ

سلام برای دلگرمی گفته سیم کارتهای دولتی همه تجهیزاتشون قدیمی اگه بخواد MMS بیاره باید اول GPRS فعال کنه که خرج خیلی زیادی براش داره درضمن ایرانسل میخواد سیستم GPS همون نقشه ماهواره ای افتتاح کنه

gigili1567
04-03-2007, 12:13
سلام برای دلگرمی گفته سیم کارتهای دولتی همه تجهیزاتشون قدیمی اگه بخواد MMS بیاره باید اول GPRS فعال کنه که خرج خیلی زیادی براش داره درضمن ایرانسل میخواد سیستم GPS همون نقشه ماهواره ای افتتاح کنه
ام ام اسش رو هنوز درست راه ننداخته... GPS !؟!؟!؟!؟!؟!؟! یه کار رو درست انجام نمیدن.....:blink: ولی در هر حال دمش گرم..:blush:

nima_949
04-03-2007, 15:32
بابا شماها چقدر ساده اید تو این مملکتی که اس ام اس به زور میرسه دستت چه جوری میشه این امکان باشه اینقدر ساده نباشید فردا همین ایرانسل همچین پول این gprs و mms تا قرنو آخرش ازتون بگیره که خودتون حال کنید

srfarzaneh
04-03-2007, 15:42
بالاخره معلومه این تاپیک سر چی داره بحث می کنه؟؟؟؟

آذرخش
04-03-2007, 16:11
اتفاقا اگه ناقص هم باشه خیلی خوبه، ایرانسل هر چی امکانات بیشتری بده دولتی ها هم برای اینکه عقب نمونن مجبورن یه کارایی بکنن.
رقابت تو همه چیز عالیه.
فکر کنین اگه ایرانسل و تالیا نبودن این مخابرات چه ترکتازی میکرد.

masoudboy
04-03-2007, 16:32
اپراتور دولتی هیچگاه خدمات Gprs ارایه نمی دهد این را مطمین باشید . اپراتور اول فقط برای کسانی است که می خواهند با گوشی مکالمه کنند یا sms بزنند . اگر امکانات بیشتر می خواهید باید به سمت ایرانسل بروید یا در اواخر سال آینده که اپراتور سوم می آید و 3G ارایه می دهد . قسمت اول حرفم سخنان آقای سلیمانی وزیر ارتباطات بود که در گفتگو ویژه خبری شبکه 2 گفتند . شما فراموش نکنید خدماتی مثل Gprs و 3G بیشتر مختص جوانان هست یا افراد دیگه موبایل را فقط برای مکالمه و در دسترس بودن می خواهند .

gigili1567
06-03-2007, 04:31
از خود مخابراتیه که قسمت تکنولوژی شبکه دستشونه شنیدم خرداد به بعد راه می افته...