PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بین این کارت گرافیک ها کدام نسبت به قیمتش از بقیه بهتره؟

Baltaza
24-01-2007, 11:46
سلام دوستان
از شما میخواستم برام توضیح بدهید که بین این کارت گرافیک ها کدامیک نسبت به قیمتش بهتره همچنین از
هرکدوم اگر بنچ مارکی بگذارید خیلی خوب میشه که ببینم بین این ها کدامیک چه وضعیتی دارند .
یک چند تا بنچ مارک هم در مورد گیم های معروف مثل NFS Carbon بگذارید
از همگی همین ایتدای کار تشکر میکنم
ATI- RADEON 9250
XFX - GeForce FX 5200 256MB
XFX - GeForce FX 6200 256MB
XFX - GeForce FX 5200 128MB
ATI- RADEON 9600

Mahdi_Moosavi
24-01-2007, 18:21
Baltaza عزیز بنچی وجود نداره که این کارت ها رو با هم مقایسه کنه چون اینا از یه خانواده shader model نیستن

ولی بین اینا از نظر کیفیت و زیبایی ارائه افکت های جدید مخصوصا رو nfs کربن geforce 6200 به خاطر پشتیبانی

کامل از direct x 9.c و shader model 3 یه سر گردن بالا تره. البته بهتره که نوع 128bit باشه.

ولی از نظر performance رادئون 9600xt از بقیه بهتره. یادت باشه گفتم مدل xt .

Actros
24-01-2007, 20:28
Baltaza عزیز بنچی وجود نداره که این کارت ها رو با هم مقایسه کنه چون اینا از یه خانواده shader model نیستن

ولی بین اینا از نظر کیفیت و زیبایی ارائه افکت های جدید مخصوصا رو nfs کربن geforce 6200 به خاطر پشتیبانی

کامل از direct x 9.c و shader model 3 یه سر گردن بالا تره. البته بهتره که نوع 128bit باشه.

ولی از نظر performance رادئون 9600xt از بقیه بهتره. یادت باشه گفتم مدل xt .
تایید میشه

Baltaza
24-01-2007, 21:12
ممنون وتشکر از همگی
ولی کلا برای بازی کدامیک بهتره

ASUS POWER
24-01-2007, 21:24
ممنون وتشکر از همگی
ولی کلا برای بازی کدامیک بهتره

یه چیزی بهت می گم همیشه یادت باشه ! GPUهای ATI از نظر تکنولوژی و نحوه ی پردازش گرافیکی بسیار از Nvidia بهتره . خیلی بهتر !اگه هم دقت کنی می بینی که nvidia هی سریال جدید میده بیرون یعنی از اول تشکیل فک کنم از 4-5000 تا 8900 (اخیرا) داره اما ای تی آی 3-4 تا 9000 داره و چند تا هم از 1000 تا 1950 ! این نشون میده GPUهای ای تی آی اینقدر قوی هستن که برای ساخت یه جدیدش زمان زیادی باید بگذره ... ولی انویدیا فرت فرت جدید می ده !
در ضمن یه چیز دیگه اگه بتونی امتحان کنی می فهمی که مثلا 9200 با 9250 خیلی فرق می کنن یعنی 9250 خیلی از 9200 بالا تره ولی 7900 و 7950 ان ویدیا تقریبا یکی هستن !

فقط ای تی آی رادوون

ASUS POWER
24-01-2007, 21:28
برای بازی

I ) رمت باید 1گیگ باشه به بالا

Ii ) گرافیک از بین اینا 9600 باشه بهتره ...

Mahdi_Moosavi
24-01-2007, 21:54
برای شما دوست عزیز asuse power خیلی متاسفم چون اینقدر کوته نظری که حتی یه بچه 10 ساله هم پست

شما رو بخونه می فهمه که هیچ چیزی از gpu حالیت نمیشه . فقط داری افراط بی اندازه می کنی. من طرفدار هیچ

کمپانیی نیستم من فقط چیزی رو انتخاب می کنم که بهترینه برام هم فرقی نمی کنه که ati باشه یا nvidia و یا

intel باشه یا amd و .......................................... . شما هم بهتره که دوستانمون رو راهنمایی کنی نه

واسه اینکه یه پستی زده باشی تبلیغ یه سری کمپانی رو بکنی که هیچ سود وضرری به نفع من و شما ندارن.

Ship Storm
25-01-2007, 07:11
من خودم از همکار انجمن آقا مسعود گل عینا همین سوال رو کردم ایشون گفتند که 6200 به خاطر پشتیبانی از Shader 3 بهتره

ASUS POWER
25-01-2007, 16:15
برای شما دوست عزیز asuse power خیلی متاسفم چون اینقدر کوته نظری که حتی یه بچه 10 ساله هم پست

شما رو بخونه می فهمه که هیچ چیزی از gpu حالیت نمیشه . فقط داری افراط بی اندازه می کنی. من طرفدار هیچ

کمپانیی نیستم من فقط چیزی رو انتخاب می کنم که بهترینه برام هم فرقی نمی کنه که ati باشه یا nvidia و یا

intel باشه یا amd و .......................................... . شما هم بهتره که دوستانمون رو راهنمایی کنی نه

واسه اینکه یه پستی زده باشی تبلیغ یه سری کمپانی رو بکنی که هیچ سود وضرری به نفع من و شما ندارن.
من نمی تونم قبول کنم که یه همچین توهینی بهم بشه .

یه چیزی می خواستم بگم : آقا مهدی شما از یه پست این همه چیز فهمیدی . فهمیدی که من هیچی از کارت گرافیک سرم نمیشه ؟ افراطیم ؟ کوته نظرم ؟
این درسته ؟
گیریم حرف شما درست ، من اگه هیچی از کارت گرافیک ندونم یه چیز میدونم و اون تجربه س . من تا حالا ده ها کارت گرافیکو رو چندین سیستم امتحان کردم و این تجربمو می تونم بگم یا نه ؟ با این توهیناتی که شما می کنی من نمی تونم .

ما اینجاییم که به هم کمک کنیم نه بهم بگیم اندازه یه بچه هم نمی فهمی !!

واقعا برای .... متاسفم .

تو جا خالی هر چی به نظرت اومد بذار . می تونی p30world بنویسی یا هر چی دیگه ولی دیگه به کسی توهین نکن ...

با تشکر من رفتم ...

در ضمن GPU = graphic processor unit

Ship Storm
26-01-2007, 07:19

مهدی جان یک کم مهربون تر رفتار کن:sad:

Mahdi_Moosavi
26-01-2007, 16:52
من نمی تونم قبول کنم که یه همچین توهینی بهم بشه .

یه چیزی می خواستم بگم : آقا مهدی شما از یه پست این همه چیز فهمیدی . فهمیدی که من هیچی از کارت گرافیک سرم نمیشه ؟ افراطیم ؟ کوته نظرم ؟
این درسته ؟
گیریم حرف شما درست ، من اگه هیچی از کارت گرافیک ندونم یه چیز میدونم و اون تجربه س . من تا حالا ده ها کارت گرافیکو رو چندین سیستم امتحان کردم و این تجربمو می تونم بگم یا نه ؟ با این توهیناتی که شما می کنی من نمی تونم .

ما اینجاییم که به هم کمک کنیم نه بهم بگیم اندازه یه بچه هم نمی فهمی !!

واقعا برای .... متاسفم .

تو جا خالی هر چی به نظرت اومد بذار . می تونی p30world بنویسی یا هر چی دیگه ولی دیگه به کسی توهین نکن ...

با تشکر من رفتم ...

در ضمن GPU = graphic processor unit

خودت یه بار دیگه پست شماره 5 خودت رو 2 -3 بار دیگه بخون ببین خودت خندت نمیگیره که چی چی گفتی! :laughing:

ASUS POWER
28-01-2007, 22:01
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

از چي بايد خندم بگيره . برو خودتو به يه چشم پزشک معرفي کن . اگه هم نتونستي ربطشو با پست هاي قبلي بفهمي برو پيش يه ..... پزشک :laughing: :laughing:

حالا چرا دعوا داري ؟؟:angry:

ASUS POWER
28-01-2007, 22:03
مهدی جان یک کم مهربون تر رفتار کن

قابل توجه بعضي ها !!

Ship Storm
29-01-2007, 08:00
به نظر من بالتازا جان شما 6200 بگیر نسبت به قیمتش خوبه