PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین آنتی ویروسی که Personal firewall و Antispyware را داشته باشد چیست؟

Ship Storm
24-01-2007, 11:28
با سلام

میخواهم یک آنتی ویروسی که Personal firewall و Antispyware

را داشته باشد را از اینترنت بگیرم ولی مانده ام کدامیک را بگیرم .

از دوستان کسی هست که ما را راهنمایی کند که کدامیک از آنتی ویروس های موجود که Personal

firewall و Antispyware را داشته باشد خوب و عالی است .

لطفا نظر خود را با ذکر دلیل بیان کنید تا بنده دلیل انتخاب را بدانم.

لینک جدیدترین نسخه از این برنامه ای که من میخواهم را هرکسی دارد بگذارد ممنون میشوم.

با تشکر

vtn54
25-01-2007, 22:38
با سلام

میخواهم یک آنتی ویروسی که Personal firewall و Antispyware

را داشته باشد را از اینترنت بگیرم ولی مانده ام کدامیک را بگیرم .

از دوستان کسی هست که ما را راهنمایی کند که کدامیک از آنتی ویروس های موجود که Personal

firewall و Antispyware را داشته باشد خوب و عالی است .

لطفا نظر خود را با ذکر دلیل بیان کنید تا بنده دلیل انتخاب را بدانم.

لینک جدیدترین نسخه از این برنامه ای که من میخواهم را هرکسی دارد بگذارد ممنون میشوم.

با تشکر

سلام دوست عزیز

هرچند خود من ترجیح می دهم از فایروال و آنتی اسپایور مجزا به همراه آنتی ویروس استفاده کنم ولی در جواب

سوال شما دو گزینه پیش روی شما هست :

1.اگر حوصله سر و کله زدن با آنتی ویروستان را دارید اینترنت سکوریتی کاسپرسکی نسخه6 یکی از بهترین گزینه های

موجود است آنتی ویروس آن که نیازی به معرفی ندارد فایروال آن در تستهای به عمل آمده یکی از قویترین فایروالهای

موجود است از لحاظ آنتی اسپایور نیز قدرت شناسایی آن تقریبا معادل مجموع قدرت شناسایی اسپای سوییپر و

اسپایور دکتر است ! ولی از نظر قدرت پاک کردن آنتی اسپایورها شاید به پای آنها نرسد.

2.اگر می خواهی اینترنت سکوریتی خودت را نصب کنی و بعد خلاص ! و آنتی ویروس و فایروال دیگر مزاحمت نشود اینترنت سکوریتی نورتون نسخه

2007 بهترین گزینه است تمامی چیزهایی که در مورد کاسپرسکی گفتم در مورد نورتون هم صادق است ولی این نرم افزار

خودش تصمیم می گیرد و تصمیم گیری را به گردن شما نمی اندازد.:cool:

Persian.Boy
25-01-2007, 23:04
در ادامه صحبت های vtn دوست عزیزمون در مورد کسپرسکای باید بگم که. ..

KIS 6.0 رو میشه طوری تنظیم کرد که همه کارها رو اونطوری که کاربر تصمیم گرفته انجام بده. و هیچ نیازی به زدن

دکمه های پی در پی نداشته باشه. این تنظیمات تخصصی حساب میشن و کسی که بخواد این تنظیمات رو بر روی

کسپر اینترنت سکیوریتی پیاده کنه باید سر رشته ای از فایروال و نحوه کار فایروال داشته باشه.

اما در مورد NIS 2007 به نظر من از لحاظ قدرت شناسایی و پاک کردن خوبه اما عالی نیست. در تست هایی هم که
انجام شده سایمانتیک همرده با آنتی ویروسهایی مانند مک آفی و NOD32 قرار داره اما یخورده در شناسایی از
کسپرسکای . Avira Antivir و AVK کمتره.

از لحاظ گرفتن سرعت سیستم هم نورتن یکی از بدترین نرم افزارهایی هست که تا حالا وجود داشته. و در این مورد
اصلا موافق نیستم که کسی این همه Internet Security خوب رو ول کنه و بره سراغ Norton. چون واقعا هم میزان
اشغال CPU و هم میزان اشغال حافضه موقت توسط نورتون بیش از حد است. تا جایی که میشه با Panda IS مقایسه
کرد.

من خودم اینها رو پیشنهاد میکنم.

1 >> Kaspersky Internet Security 6

2 >> Avira Security Suite 7

3 . PC-Cillin Internet Security

vtn54
26-01-2007, 04:18
در ادامه صحبت های vtn دوست عزیزمون در مورد کسپرسکای باید بگم که. ..

KIS 6.0 رو میشه طوری تنظیم کرد که همه کارها رو اونطوری که کاربر تصمیم گرفته انجام بده. و هیچ نیازی به زدن

دکمه های پی در پی نداشته باشه. این تنظیمات تخصصی حساب میشن و کسی که بخواد این تنظیمات رو بر روی

کسپر اینترنت سکیوریتی پیاده کنه باید سر رشته ای از فایروال و نحوه کار فایروال داشته باشه.

اما در مورد NIS 2007 به نظر من از لحاظ قدرت شناسایی و پاک کردن خوبه اما عالی نیست. در تست هایی هم که
انجام شده سایمانتیک همرده با آنتی ویروسهایی مانند مک آفی و NOD32 قرار داره اما یخورده در شناسایی از
کسپرسکای . Avira Antivir و AVK کمتره.

از لحاظ گرفتن سرعت سیستم هم نورتن یکی از بدترین نرم افزارهایی هست که تا حالا وجود داشته. و در این مورد
اصلا موافق نیستم که کسی این همه Internet Security خوب رو ول کنه و بره سراغ Norton. چون واقعا هم میزان
اشغال CPU و هم میزان اشغال حافضه موقت توسط نورتون بیش از حد است. تا جایی که میشه با Panda IS مقایسه
کرد.

من خودم اینها رو پیشنهاد میکنم.

1 >> Kaspersky Internet Security 6

2 >> Avira Security Suite 7

3 . PC-Cillin Internet Security

سلام دوست من

حرف شما در مورد نسخه های قبلی نورتون درست است ولی نسخه 2007 چیز دیگری است اگر امتحان کنید

می بینید .

Viren
26-01-2007, 04:26
این بهترینه.ردش هم از نورتون بالاتره

McAfee Internet Security 2007
کامله+ابزارهای جدید.از این سایت متونی بگیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com

Ship Storm
27-01-2007, 14:06
از همگی ممنون