PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : boot

sanam.b
23-01-2007, 00:59
با عرض سلام
1-سیستم من وقتی خاموش شد تا یک ربع بعد نباید آن را روشن کرد چون ویندوز بالا نمی آید یعنی قبل از بالا آمدن ویندوز یک صفحه سیاه نشان داده می شود که در بالای آن یک چشمک زن فعال است و همین باید کامپیوتر را خامو ش کنی پریز اصلی را از برق بکشی تا یک ربع بعد
2-از stand by , hibernate نمی توانم استفاده کنم چون سیستم restart می شود

Lord_theOne
23-01-2007, 08:17
ببين پاورت سالم هست يك پاور ديگه روي سيستمت بگذار ببين چگونه كار مي كند اگر سالم بود بگو تا چيزهاي ديگه هم بهت بگم

sanam.b
28-01-2007, 01:13
با سلام و تشکر
به علت امتحان نتوانستم به سایت سر بزنم ودیر متوجه جواب شما شدم ببخشید
با عوض کردن پاور مشکل اول که همانا عدم بوت دوباره در فاصله زمانی کم بود حل شد اما در مورد stand by به قوت سر جای خود باقی است و سیستم را reset میکند در مورد , hibernate هم صفحه آن را نشان می دهد سیستم را خاموش می کند اما هنگام روشن کردن مجدد سیستم
Error زیر نشان داده می شود
The last attempt to restart the system from its previos location faild attempt to restart again
که دارای دو گزینه است
Continue with system restart
که سیستم دوباره reset می شود و باز می گردد به همین صفحه

Delete restoration data and proceed to system boot menu
که با انتخاب این گزینه سیستم بدون reset شدن بالا می آید

یک سوال دیگر reset , restart چه فرقی باهم دارند مگر هر دو سیستم را دوباره راه اندازی نمی کنند؟

Lord_theOne
28-01-2007, 07:50
حالا مشكل شما در SatandBy هست و هايبرنت
خوب شما CD مادربردتون را درون درايور بگذاريد
و بعد چيپ مربوط به چيپست مادربردتون را نصب كنيد معمولا گزينه اولي هست Install Chipset وقتي نصب كني مشكلت حل مي شود

sanam.b
01-02-2007, 01:47
با سلام
نصب Chipset تاثیر نداشت
البته cd مادر بورد من دارای سه گزینه کارت صوتی و گرافیکی و VIA chipset که آخری را نصب کردم تاثیری نداشت (مادر بورد من ماتریکس است)

Lord_theOne
01-02-2007, 05:25
سه تاشو نصب كن ويندوز را عوض كن از شمازه اول شروع كن تا سوميش

sanam.b
01-02-2007, 14:22
این مشکل خیلی قدیمی است و چون من با stand by , hibernate کاری نداشتم چندان دنبال آن نبودم در این فاصله من چند با ویندوز را نصب کرده ام و تمام گزینه ها را نصب کرده ام جز نصب کارت گرافیکی unboard چون کارت گرافیکی دیگری خریده ام . آیا لازم است آن را هم نصب کنم؟

Lord_theOne
02-02-2007, 08:32
نه نمي خواهد
معمولا با نصب چيپ مادربرد مشكل حل مي شود
اگر تونستي از سايت مادربردت آخرين چيپش را بگير نصب كن