PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سیستم عالی...!

LeBron
22-01-2007, 21:37
آقا من میخوام یه سیستم باحال بگیرم

مشخصاتی هم که دنبالشم ایناس:

1-گرافیک 512 ( چی خوبه؟)
2-رم 1 گیگ

بقیه ش رو هم یه چیزیی مد نظرم هست ولی میخواستم بپرسم مثلا برای CPU و MotherBoard چی پیشنهاد میکنین.

از مهمترین چیزا اینه که بشه باهاش بازی کرد!

دم شما گرم:biggrin:

.....................

یه چیزی یادم رفت!

برای مانیتور Lcd چه مارکی و چه مدلی پیشنهاد میکنین؟

Actros
23-01-2007, 01:55
تو رنجهای مختلف مینویسم
مادربرد
asus p5wdh deulxe تومان 250
asus p5b deulxe تومان 190
سی پی یو
intel core2 (e6300( تومان 175
رم
ocz 1 gb pc533 or 667 تومان 125
گرافیک
ati x1650 xt 256 برد ایسوس 180 تومان
مانیتور سیه فام LG تومان 310

vbigdeli
23-01-2007, 12:35
مانیتور Lg نگیر،سامسونگ بهتره،در ضمن P5w ارزون شده و شده 220 تومن.

رم پاترویت هم بگیری بهتره

Sam Fisher 11
23-01-2007, 15:56
آقا من میخوام یه سیستم باحال بگیرم

مشخصاتی هم که دنبالشم ایناس:

1-گرافیک 512 ( چی خوبه؟)
2-رم 1 گیگ

بقیه ش رو هم یه چیزیی مد نظرم هست ولی میخواستم بپرسم مثلا برای CPU و MotherBoard چی پیشنهاد میکنین.

از مهمترین چیزا اینه که بشه باهاش بازی کرد!

دم شما گرم:biggrin:

.....................

یه چیزی یادم رفت!

برای مانیتور Lcd چه مارکی و چه مدلی پیشنهاد میکنین؟

مادربورد asus چیپست 965 بگیر. رم هم OCZ چیز خوبیه . گرافیک چون میخوای 512 بگیری بهتره 7950 GT بگیری با بورد XFX رمش هم که مسلمه که باید GDDR3 باشه، چون اگه مدل پایین بگیری مناسب 512 نیست و کارکرد خوبی نداره . رم رو هم 2 گیگ بگیر الان حداقل رم 1گیگ، از نوع DDR2 با باس حداقل 600 بگیر، یه پک دوتایی یک گیگ بگیر که کارایی بهتری داشته باشه.
پاور و کیس خوبی هم بگیر حالا میخوای خرج کنی یوقت پاور بد یا کیسی که تهویه مناسب نداشته باشه نگیری.
هارد هم westesrn digital یا سامسونگ بگیر .البته westesrn digital که امتحان پس داده است ولی سامسونگ هارد های کم صدای خوبیه تو بازار داده . قابل توجه ات اینکه هارد X360 هم سامسونگ .

LeBron
23-01-2007, 16:07
ممنون از همگی به خاطر جوابها کمک زیادی کرد کس دیگه ای هم اگه نظری داره خوشحال میشم بنویسه

بازم ممنون

LeBron
26-01-2007, 11:53
یه سوال دیگه :
نظرتون در مورد مانیتور: sony sdm e76d چیه؟ مال چه سالیه؟

mostafaeshghi
26-01-2007, 14:03
ممنون از همگی به خاطر جوابها کمک زیادی کرد کس دیگه ای هم اگه نظری داره خوشحال میشم بنویسه

بازم ممنون

به نظر من

حتما حتما اینتل بگیر. در ضمن ماربرد و گارت گرافیک ایسوس از همه ی برندهای دیگه بهتره. چون خودم گرفتم و تجربه کردم بهت میگم.

مانیتور هم سامسونگ بگیر که هم بهتره و هم کم خرجتره.

کیبرد و موس هم فراسو بهترینه و خدمات پس از فروشش هم که توپه.

مودم هم از من میشنوی قشنگ تحقیق کن بعد بخر. با اینکه تقریبا راضیم از زولتریکس ولی توصیه نمیکنم بگیری.

Gabana
26-01-2007, 14:34
مانیتور هم سامسونگ بگیر که هم بهتره و هم کم خرجتره.

کیبرد و موس هم فراسو بهترینه و خدمات پس از فروشش هم که توپه.

مودم هم از من میشنوی قشنگ تحقیق کن بعد بخر. با اینکه تقریبا راضیم از زولتریکس ولی توصیه نمیکنم بگیری.
با اولي موافقم .
فراسو را اصلا تاييد نمي كنم ( نمونه اش يه كيبرد گرفتم كه خيلي مزخرفه ! دكمه هاش پدر آدم و در مياره )
مودم هم تاييد نمي كنم ( به نظر من گيگا و يا US Robotics پيدا كن )

mostafaeshghi
26-01-2007, 18:35
با اولي موافقم .
فراسو را اصلا تاييد نمي كنم ( نمونه اش يه كيبرد گرفتم كه خيلي مزخرفه ! دكمه هاش پدر آدم و در مياره )
مودم هم تاييد نمي كنم ( به نظر من گيگا و يا US Robotics پيدا كن )

فراسو انواع و اقسام کیبرد و موس داره. مهم درست انتتخاب کردن با توجه به شرایط خودته. مثلا من خودم خیلی بدم میاد که یه اسکرول میذارند بین اسپیس و برای همین از یه سری از کیبردهاش چشم پوشی کردم ویا من خیلی بدم میاد که دکمه ی اینتر را کوچک میسازند و از بزرگش بیشتر خوشم میاد و راحتترم. ولی در کل کیفیت کار و خدمات پس از فروشش خیلی خفنه.

در مورد مودم با شما هم نظرم ، و گفتم با اینکه از زولتریکس تقریبا راضیم (و مجبورم بسازم و بسوزم) ولی بهت توصیه نمیکنم که زولتریکس بگیری.

LeBron
27-01-2007, 00:17
ممنون از Gabana و Mostafaeshghi عزیز
-----------
کارایی mouse وایرلس چطوره از معمولی بهتره؟

mostafaeshghi
27-01-2007, 14:54
ممنون از Gabana و Mostafaeshghi عزیز
-----------
کارایی mouse وایرلس چطوره از معمولی بهتره؟

به نظر من اصلا جالب نیست. چون که باطری میخواد و دردسر داره. اگر باطریس تموم شود و کار داشته باشی باید کارت را بزنی بشینی تا شارژ بشه.

به نظر من که اصلا نمیارزه. از سری موسهای یو اس بی فراسو استفاده کن که آخرشه. مصوصا مدل 1320