PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Trojan

radian
22-01-2007, 19:16
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان عزیز ...

من در خواست برنامه یا تروجانی رو دارم ، که با قرار دادن اون بر روی سیستم مورد نظر ، تمامی username و password هایی که روی سیستم زده میشه رو با ذکر مشخصات برنامه ی گیرنده ، ثبت کنه یا به آدرس ایملی که بهش داده میشه بفرسته ...

پسورد هایی مانند ،پسورد و یوزر نیم مربوط به داخل شدن یک سایت ، که در اون سیستم تایپ میشه ...

به عنوان مثال یه نفر از اون سیستم استفاده میکنه تا به فروم p30world وصل بشه ، و در صفحه ی ابتدایی user name& password خودشو وارد میکنه ...
این برنامه این user name & password رو به همراه اسم سایت ی که درش زده شده ثبت کنه ...

آیا همچین برنامه ای داریم ...

اگه اسمشم دوستان محبت کنند ممنون میشم .:blush:

Elfin-D
23-01-2007, 18:09
منتقل شد....

milad1362
23-01-2007, 18:45
age kamputer khodatoon hastesh jojo khaaaaaaaaan metone az barnamehay jasose ka tamame karhay anjam shodero dar khod zakherah mekonaan astefadah kone age system ya nafar degah hastesh az rahay mosalemat amez astefadek kon azizam

toadstool
23-01-2007, 20:26
دوست عزيز به اين برنامه ها keylogger مي گن

با يه سرچ پيدا مي كني ولي اكثر آنتي ويروس ها و نرم افزار هاي

امنيتي اين برنامه ها رو شناسايي و نابود مي كنن

dino_kung
23-01-2007, 20:59
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان عزیز ...

من در خواست برنامه یا تروجانی رو دارم ، که با قرار دادن اون بر روی سیستم مورد نظر ، تمامی username و password هایی که روی سیستم زده میشه رو با ذکر مشخصات برنامه ی گیرنده ، ثبت کنه یا به آدرس ایملی که بهش داده میشه بفرسته ...

پسورد هایی مانند ،پسورد و یوزر نیم مربوط به داخل شدن یک سایت ، که در اون سیستم تایپ میشه ...

به عنوان مثال یه نفر از اون سیستم استفاده میکنه تا به فروم p30world وصل بشه ، و در صفحه ی ابتدایی user name& password خودشو وارد میکنه ...
این برنامه این user name & password رو به همراه اسم سایت ی که درش زده شده ثبت کنه ...

آیا همچین برنامه ای داریم ...

اگه اسمشم دوستان محبت کنند ممنون میشم

نکن از این کارا ..آخر عاقبت نداره....بزرگ میشی از خودت خجالت میکشی ها :)

kavoosh
24-01-2007, 01:45
سلام
منتقل شد كجا؟

radian
24-01-2007, 21:48
دوستان این همه نظر دادین !!!!!
خوب داداشی خودم میدونم keyloger اسمشه !
اینجا مطرح کردم که اگه کسی از ذوستان از نوعی از این نرم افزار استفاده کرده اونو قرار بده ، و اسم مخصوصشو بگه ! نه ایل و طایفشو ...
با سپاس