PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض کردن عکس ...؟؟؟؟؟؟

hossein-p30-f
22-01-2007, 16:22
سلام
می خاستم ببینم چه جوری مشیه عکس دسکتاپ (وقتی که ویندوز در حال خاموش یا ریسیت شدن هست) رو عوض کنم:) :) :)
ممنون

MAXXX
23-01-2007, 05:51
سلام
میشه یکم بیشتر توضیح بدی یعنی چی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی تو اون چند ثانیه ای که دکمه شات دان رو زدی تا وقتی خاموش بشه؟
خوب اول عکس رو عوض کن بعد خاموش کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein-p30-f
23-01-2007, 07:34
سلام
بله همون چند ثانیه در حالت عادی همون عکسی که روی دسکتاپ هست رو می ندازه ولی یکی از دوستای من رفته این عکس رو عوض کرده حالا نمی دونه کجا بوده حالا تو اون چند ثانیه یه عکس دیگه رو می ندازه
ممنون:ohno: :ohno:

GoldenDragon
23-01-2007, 07:49
hossein-p30-f جان اگه از برنامه StyleXP استفاده کني حتي بوت اسکرين رو هم ميتوني باهاش تغيير بدي اگه نداريش برو از سايت پي سي دانلود بگيرش ، البته حجمش کمي زياده 18 و 22 مگ ، چون اينجا به پي سي دانلود لينک نميده من لينکهاش رو نوشتم و آپلود کردم ، لينک WindowBlinds رو هم توش گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein-p30-f
23-01-2007, 07:55
hossein-p30-f جان اگه از برنامه StyleXP استفاده کني حتي بوت اسکرين رو هم ميتوني باهاش تغيير بدي اگه نداريش برو از سايت پي سي دانلود بگيرش ، البته حجمش کمي زياده 18 و 22 مگ ، چون اينجا به پي سي دانلود لينک نميده من لينکهاش رو نوشتم و آپلود کردم ، لينک WindowBlinds رو هم توش گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون حتما دانلود می کنم چون خیلی وقته که می خوام بوت اسکرین رو تغییر بدم :thumbsup: :laughing: :thumbsup:
ولی می خواستم با خود ویندوز اون عکس رو عوض کنم:wac:
بازم ممنون

shvalaie
23-01-2007, 13:47
اتفاقا چند سال پيش کامپيوتر من هم همينطوري شده بود خيلي هم عصباني و کلافه شده بودم چون نميدونستم کي؟ چه کار کرده که اينطوري شده. بعدش هم نميدونم چطور شد که درستش کردم.