PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جغد وماه (Owl & Moon)(وقتی واقعیت با تخیل همراه شه) فتوشاپ یعنی همه چیز

@liRez@
22-01-2007, 12:25
با سلام
الان یه مدتی می شه که عضو اینجا هستم ..ولی چون پست نمی زنم همچنان کاربر جدید محسوب می شم.(البته سرم خیلی خیلی شلوغه والا ...)
گفتم امتحانات اومده و همه مشلوغ ( مشغول) درس خوندن به استثنای من البته . بنابراین یه حالی به این بخش فتوشاپ بدم..البته اگه حال محسوب شه و شما هم با این کار حال کنید!!

این یه نمونه کار ازمنه که با فتوشاپ انجامش دادم..البته یه چند تا کار دیگه هم دارم که این تقریبا جدیدترینشونه..ولی چون این کار یه حال و هوای دیگه ای داره گفتم اینو براتون ارائه بدم.

هدف از کار هم این بوده که تخیلم رو با واقعیت همراه کنم وبه عبارت ساده تر و گویا تر ..تو فتوشاپ هم یک کاراکتر واقعی رسم کنم(ماه) و هم تو این فضا تخیلم رو وارد کنم(جغد و محیط اطراف) .. هر چیزی رو هم که توی کار میبینید همش توی فتوشاپ ترسیم شده آقا مثل این که زیاد فلسفی شد..در ضمن تا تونستم هم حجم کار رو کم کردم..و الان حجم نا چیزی رو داره ..بنابراین کار رو به صورت ایمیج می ذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا هر کاری کردم داخل کد ایمیج نرفت که نرفت

Edit this part
به هر حال منتظر جواباتون می مونم.

با تشکر

mvaezi
22-01-2007, 12:36
يعني تمام نقاشي رو با فتوشاپ انجام دادي يا كه در فتوشاپ تغيراتي دادي يا كه ميكس كردي و يا...
يه توضيحي در موردش بدي بد نيست!

كار قشنگيه
خيلي ممنون

hardrock007
22-01-2007, 12:37
جالب بود عليرضا جان

مخصوصا چشمهای جغدها که عضو معروف اين پرندس خيلی حالت بامزه اي بهشون داده بود

hossein2006
22-01-2007, 13:11
سلام کار قشنگی بود اگه شد آدرس سایت خودت را برام بفرست تا بتونم بقیه های کارهای تو را ببینم
دستت درد نکنه

AMIB
22-01-2007, 13:30
عزيز جان شما آدرس سايتت رو بالاي عكس نوشتي بعدش مي‌گي اگه ايرادي نداره آدرس سايتم رو بهتون بگم !:blink: :happy: :cool:

doyenfox
22-01-2007, 14:13
با سلام
الان یه مدتی می شه که عضو اینجا هستم ..ولی چون پست نمی زنم همچنان کاربر جدید محسوب می شم.(البته سرم خیلی خیلی شلوغه والا ...)
گفتم امتحانات اومده و همه مشلوغ ( مشغول) درس خوندن به استثنای من البته . بنابراین یه حالی به این بخش فتوشاپ بدم..البته اگه حال محسوب شه و شما هم با این کار حال کنید!!

این یه نمونه کار ازمنه که با فتوشاپ انجامش دادم..البته یه چند تا کار دیگه هم دارم که این تقریبا جدیدترینشونه..ولی چون این کار یه حال و هوای دیگه ای داره گفتم اینو براتون ارائه بدم.

هدف از کار هم این بوده که تخیلم رو با واقعیت همراه کنم وبه عبارت ساده تر و گویا تر ..تو فتوشاپ هم یک کاراکتر واقعی رسم کنم(ماه) و هم تو این فضا تخیلم رو وارد کنم(جغد و محیط اطراف) .. هر چیزی رو هم که توی کار میبینید همش توی فتوشاپ ترسیم شده آقا مثل این که زیاد فلسفی شد..در ضمن تا تونستم هم حجم کار رو کم کردم..و الان حجم نا چیزی رو داره ..بنابراین کار رو به صورت ایمیج می ذارم:

آقا هر کاری کردم داخل کد ایمیج نرفت که نرفت

البته اگه از نظر مدیران محترم سایت ایرادی نداشته باشه میتونم آدرس سایت خودمون رو برای دیدن مراحل شروع تا پایان کار بدم تا بیشتر توی چند وچون کار قرار بگیرید.:rolleye:
به هر حال منتظر جواباتون می مونم.

با تشکر

اين عكس براي من باز نميشه...
لطفا لينك رو چك كن...

@liRez@
22-01-2007, 14:14
با تشکر از تمامی دوستان...راستش انتظار نداشتم که به این زودی ها به تاپیکم جواب داده شه.. شرمنده کردید واقعا

بله تمام نقاشیها با فتوشاپ هستند و خودم ترسیمشون کردم..و تغییر و میکس و...هم در کار نیست.برای همین هم نوشتم که اگه اشکال نداشته باشه آدرس سایت رو بدم...چون رو سایت خودم با تمام مراحل کار رو گذاشتم.خیلی ساده تر در واقع این کار مربوط میشه به رشته Digital Arts که متاسفانه تو ایران زیاد جا نیافتاده !!

AMIB عزیز منظور من این بود که آدرس تاپیکی رو که این کارم تو اون هست رو بدم ..نه آدرس خود سایت..در ضمن من این عکس رو همین طوری رو سرور سایتمون آپلود کرده بودم و نمیتونستم دوباره تغییرش بدم و آدرس رو از بالای عکس پاک کنم.. در ضمن هدف من از این عکس هم تبلیغ سایت نیست...که اگه این طوری بود هزار راه بهتر برای این کار وجود داشت..در ضمن برای این که سو تفاهمی هم پیش نیاد تاپیک رو هم ادیتش کردم .نخواستیم آدرس سایت رو بدیم.

با تشکر دوباره از عنایت همه دوستان

@liRez@
22-01-2007, 14:21
اين عكس براي من باز نميشه...
لطفا لينك رو چك كن...

لینک رو یه بار دیگه چکش کردم مشکلی نداشت...
اگه خواستی به این لینک هم یه نگاهی بکن.فکر کنم تو این لینک درس نشون بده

Shahin King
22-01-2007, 19:53
سلام

کار خوده فتوشاپه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ، خیلی قشنگ شده . البته اگر روی جزئیات ( پر و بال ) جغد بیشتر وقت میزاشتی قشنگتر میشد )

مثل یه توپ پشمالو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@liRez@
24-01-2007, 14:56
سلام

کار خوده فتوشاپه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ، خیلی قشنگ شده . البته اگر روی جزئیات ( پر و بال ) جغد بیشتر وقت میزاشتی قشنگتر میشد )

مثل یه توپ پشمالو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاهین جان خیلی ممنون از لطفت
آره این فتوشاپ یه چیز دیگست..کار خود خودشه.

قبول دارم اگه رو جرئیات بیشتر کار می کردم بهتر می شد..مخصوصا روی پرها
ولی به این نکته هم اشاره کنم که همه ترسیمات رو با ماوس انجام دادم ..اون هم از نوع تانکیش ( منظورم همون غلتکیه)برای همین دیگه نمیشد بیشتر از این روش وقت بذارم.
البته هدفم از همون اول هم این بود که جغد رو پشمالو و کرکدار بکشمش..

قربانت

zaminshenas
31-01-2007, 10:53
سلام عزيز كارت واقعا خوبه
موفق باشي

يا حق

zaminshenas
31-01-2007, 11:03
سلام عزيز كارت واقعا خوبه
موفق باشي

يا حق

IVAN
31-01-2007, 11:13
كار قشنگيه يعني بيشتر با مزه ميمونه.موفق باشي

NINTENDO_DS
31-01-2007, 11:43
اره موافقم خود جغد خیلی قشنگ شده ولی من بیشتر از منظره پشتش خوشم اومده در کل خیلی قشنگ شده

mahsoft
01-02-2007, 03:25
کارتو.ن قشنگه مرسی

گفتید تو سایتتون مراحل کار رو گذاشتید ولی ادرسی از سایت قید نکردید

@liRez@
01-02-2007, 17:12
با تشکر دوباره از محبت تمامی دوستان..ما مخلصیم.

کارتو.ن قشنگه مرسی
گفتید تو سایتتون مراحل کار رو گذاشتید ولی ادرسی از سایت قید نکردید

قربانت mahsoft عزیز.
این هم آدرس سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو بخش گرافیک می تونید کارای دیگم رو هم ببینید..یوزرم همون AliRezA است.
مرسی

hezaro-yekshab
01-02-2007, 18:21
قشنگ بود
برای من که از فتو شاپ چیزی سر در نمیارم مثل یه نقاشی میمونه