PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسي نرم افزار iso buster رو که واقعا فول ورژن باشه داره ؟

mrhamed
21-01-2007, 21:03
سلام
دوستان کسي نرم افزار iso buster رو که واقعا فول ورژن باشه داره ؟

ممکنه بگيد که با کيگن ميشه رجيسترش کرد ولي جالبه بدونيد که چون اين نرم افزار در حالت عادي ارائه شده و نسخه حرفه اي آن نيست

حتي بعد از رجيستر کردن هم با کارايي کامل نداره !!!!

يکي از توانمدي هاي اين نرم افزار حالت Find Missing File And Folders است !

که بعد از اسکن کردن ايميج وقتي ميخواييم اکستراکت بکنيم اررور ميده که بايد ورژن پروفشنال داشته باشيد

در بعضي مواقع هم اررور نميده که بازهم فرقي نميکنه چون بعد از آدرس دهي براي اکستراکت محل مورد نظر خاليه ! يعني فايلي اکستراکت نميشه!

حالا بين شما دوستان واقعا کسي هست که نسخه کامل و فول فانکشن اون رو داشته باشه ؟؟؟؟؟

لطف کنيد و آدرس دانلود رو بديد ----- يا علي

WooKMaN
22-01-2007, 19:55
اينو يه تست بكن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

mrhamed
22-01-2007, 21:11
متاسفانه این ورژن هم دقیقا همون حالت رو داره با اینکه پچ میشه ولی فول فانکشن نیست !

من خیلی جا ها رو گشتم و اینجا هم آخرین امید منه ! خواهش میکنم یکی کمک کنه

new_sra
23-01-2007, 08:28
واسه من كه تا حالا همچين اتفاقاتي و اصلا بهتر بگم كه تا به حال خطا نداده

marmolak
23-01-2007, 09:40
خب اگه ممکنه ورژنی رو که خودتون نصب میکنید اپلود کنید که ما هم استفاده کنیم ، ممنون میشیم.

mrhamed
24-01-2007, 21:37
دوست من خانوم یا آقای new_sra شما یک سی دی بزار تو سی دی رام یا رایتر ، سپس نرم افزار رو باز کن و درایو مورد نظر رو انتخاب کن ، حالا صبر کن تا سی دی لود بشه ، بعد در همون سمت چپ برنامه روی محتویات لود شده سیستم کلیک راست کن و گزینهFind Missing File And Folders بزن، نرم افزار یه سوالی از تو میکنه : آیا مایل هستید یه امیج جدید ساخته بشه ؟ فرق نداره ، خلاصه هم میتونی YES بزنی هم NO بعدش باید صبر کنی تا نرم افزار کارش تموم بشه.حالا یک قسمتی به همون سمت چپ برنامه و در انتهای همه بخشها (SESSION) اضافه میکنه، مثلا UDF یا هر چیز دیگه ای ، کلیک کن و مثل همیشه نرم افزار یک سری فایل در سمت راست به تو نشون میده ، حالا در مرحله آخر میتونی فایل ها رو استخراج کنی اممممممممممممممممما نرم افزار به تو این اجازه رو نمیده و پیغام میده که برای استفاده از این توانمندی باید نسخه پروفشنال رو داشته باشی ! البته در بعضی مواقع هم ممکنه پیغامی نده !!! کی ؟ وقتی تو نرم افزار رو برای اولین بار باز میکنی و کد رجیستر بهش میدی ، اگر نرم افزار رو نبندی و مراحلی که گفتم رو طی کنی ، هیچ پیغامی به تو داده نمیشه ولی بازم یه مشکل دیگه ای داره ؟!!؟!
بله ! داره ، شما با خیال راحت آدرس ذخیره سازی رو بهش میدی اممممممممممممممممممممممما !؟ عملیات استخراج به سرعت به پایان میرسه و در حقیقت هیچ فایلی استخراج نمیشه !
حالا چندتا فرضیه وجود داره :
1. اون کسایی که این نرم افزار رو ساختن اصلا نمیتونن فایهای میسینگ رو استخراج کنن ! یعنی فعلا نتونستن به علمش برسن و فقط میتونن محل و سکتور های اون فایل رو مشخص کنن !!

2. خیلی ساده ! دوستان تمامی نسخه هایی که توی اینترنت پخش شده نسخه فول فانکشن یا همون پروفشنال واقعی نیست و حتی بعد از کرک کردن عملا کارایی لازم رو نداره ! چرا اینکارو کردند ؟ چون بگن ما میتونیم یه همچین نرم افزاری هم تهیه کنیم (یعنی کل حالتهای UDF) پشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس هر کی میخواد بیاد نسخه کاملش رو بخره ! برای این نسخه فول فانکشن رو پخش نمیکنیم که (((((امنیت نرم افزار نداریم )))))))

خلاصه میبخشد زیاد حرف زدم ولی من دنبال یه روش دیگه هستم ! میخوام کرید کارت هک کنم و برم یه دوونه فول فانکشنش رو بخرم و حتما همیجا آپلو میکنم تا ((( امنیت در نرم افزار رو ))) بفهمن یعنی چی !

پایان
=======================
در اوج قله های سعادت منتظرم بمونید

habibinaj
24-01-2007, 21:45
خودم آپ کردم درسته، مطمئن!

Persian.Boy
25-01-2007, 06:16

Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با فایروال جلوی وصل شدن به اینترنت رو برای این برنامه بگیرید. و توی تنظیماتش هم اونو از وصل شدن به

سایتش برای آپدیت منع کنید.

marmolak
25-01-2007, 09:21
کسی دان کرده دو ورژن بالا رو مشکلش حله mrhamed جان برم برای دانلود یا نه؟

mrhamed
25-01-2007, 10:38
دوست من Persian.Boy توجه نداری چرا ؟ شما در حالت معمولی دارید اکستراکت میکنی و این برای تمامی ورژن ها وجود داره ! تو رو خدا اول توجه کنید من چی میگم بعد برید دنبال ورژن بالا تر یا پایین تر !!!! من واقعا متاسفم که اومدم دارم برای چه کسایی در باره این نرم افزار بحث و گفتگو میکنم !
------------------------------------------------------------------------------------------------------
در جواب شما دوست من marmolak : نسخه شماره 2 که دوستمون Persian.Boy قرار دادند مشکل وجود داره
و اون نسخه ای که دوستمون habibinaj قرار دادند باز هم مشکل حل نشده !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
از دوستان خواهش میکنم پست الکی ندهند و تاپیک رو شلوغ نکنند ! و پست قبلی منو با دقت بخونند ((با دقت))
-------------------------
در جواب اون فرضیه دوستمون که گفته بود نگذارید نرم افزار به اینترنت متصل بشه و از این حرفا !!!!! باید بگم :
تو رو خدا چیزی که میگید بهش علم داشته باشد اینجا جای تبادل فرضیه نیست !!! مثلا تبادل اطلاعاته ...
اتصال نرم افزار به سرور خودش ههههههههههههههیچ ربطی به کار نکردنش در اون حالت Find Missing File And Folders نداره ، متوجه شدید در حالت Find Missing File And Folders رو میگم نه در حالت استخراج عادی !
چون زمانی که ما به اینترنت وصل نیستیم و برای اولین بار هم این نرم افزار رو اجرا میکنیم باز هم همون مشکل هست .

باز هم تکرار میکنم >>> من حالت استخراج عادی رو نمیگم من استخراج در حالت Find Missing File And Folders رو میگم !!

که آموزش استخراج در اون حالت رو در پست قبلیم دادم !!! آقا اول علم و اطمینان بعد نظر !! بعدشم من خودم تو مغازه خدماتی خودم هستم !
اینترنت ایجا هم دایل آپ هست تا حالا هم چندیدن بار این نرم افزار لعنتی رو دانلود کردم ! بابا فکر منم باشید . شما هم جنب و جوش داشته باشید !
دانلود کنید و نتیجه رو بگید ، البته امید وارم از این به بعد هر کی هر لینکی گذاشت حتما خودش دانلود کرده باشه و با اطمینان بگه که ما هم دانلود کنیم !

پایان
=======================
در اوج قله های سعادت منتظرم بمونید