PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاترین کیفیت دوربین موبایل مبایل 8 مگا پیکسلی

ali_saeedi
21-01-2007, 19:14
سلام امروز واستون میخوام یه گوشی معرفی کنم که فعلا بالاترین کیفیت دوربین رو داره . این گوشی با مارک ناآشنا XCute به بازار اومده و مدل اون هم DV50 است. دارای دقت تصویر واقعا بالای ۱۶ ملیون رنگ است و وزن اون تنها ۱۰۰ گرم است که نسبت به گوشی با این امکانات واقعا گگوشی سبک و جمع و جوریه . صفحه نمایش اون به اندازه کافی بزرگ و با کیفیت است . حافظه این گوشی قابل افزایش است و از کارت حافظه های MiniSd پشتیبانی می کنه. این گوشی از فرمت های صوتی Mp3,WAv,Midi پشتیبانی میکنه و فرمت mpeg4,3gp رو هم برای فایل های تصویری پشتیبانی میکنه.

اما مهمترین قابلیت این گوشی دوربین این گوشی است. این گوشی با داشتن یه دوربین ۸ مگاپیکسلی فعلا بالاترین کیفیت دوربین رو تو گوشی ها از آن خودش کرده. دوربین این گوشی قابلیت Autofocus هم داره که در کیفیت نهایی عکس ها خیلی تاثیر گذاره . همچنین دارای فلاش هم است. دوربین این گوشی توانایی ضبط کردن فیلم با دقت ۶۴۰ در ۴۸۰ با ۳۰ فریم در ثانیه رو داره که واقعا فوق العاده است.

این گوشی در باندهای Gsm 900 / Gsm 1800 / Gsm 1900 کار میکنه و خبر خوبش اینه که تو سیستم مخابراتی ایران هم کار می کنه. اما معلوم نیست وارد بازار های ایران هم بشه یا نه.

متاسفانه این گوشی با تمام قابلیت هایی که داره یک ایراد واقعا غیر قابل گذشت داره که معلوم نیست چرا شرکت سازنده همچین اشتباهی در مورد این گوشی کرده. و اون اشتباه اینه که این گوشی هیچ پورتی برای انتقال اطلاعات نداره . نه Usb داره نه Bluetooth و نه حتی Infrared. تنها راه انتقال اطلاعات از این گوشی استفاده از کارت حافظه است. که این روش هم همیشه میسر نیست. همچنین نداشتن Bluetooth باعث این میشه که نتوان با گوشی های دیگه تبادل فایل کرد یا حتی ازHeadset ‌Bleutooth استفاده کرد.

mahyarSAMSUNG
22-01-2007, 02:12
مگه بی 600 مرده که این بخواد بالاترین دوربین رو داشته باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

haj agha kami
24-01-2007, 16:29
گوشي بدون bluetooth كه گوشي نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marmolak
24-01-2007, 17:05
میگم دوست من قیمت بی 600 رو داری فکرکنم دوربینش 10 مگ باشه ، درسته؟

siavash_Skh
24-01-2007, 19:03
مگه بی 600 مرده که این بخواد بالاترین دوربین رو داشته باشه

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

عجب چیزیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کامل معرفی کنید

mahyarSAMSUNG
25-01-2007, 02:18
میگم دوست من قیمت بی 600 رو داری فکرکنم دوربینش 10 مگ باشه ، درسته؟

بله این گوشی در کره در حال ساخته و قیمتش هم 960 دلاره . دقیقا 10 مگاپیکسله و فلاش زنون داره و برنامه ی های ماهواره رو هم میگیره

البته میدونم ربطی نداره ولی اینم گوشی 8 گیگابتیشه

marmolak
25-01-2007, 09:31
میشه بگید منظورتون چیه برنامه ماهواره رو میگیره یعنی مستقیما و بدون هیچ نرم افزار یا تکه دیگه میتونی کانالهایی رو که الان رو رسیورمون داریم رو این گوشی هم داشته باشیم ، اگه اینطوریه تو ایران هم کار میکنه؟؟؟ یا نه؟

mahyarSAMSUNG
26-01-2007, 02:43
خوب نه احتمالش کمه که توی ایران کار کنه زیاد مطمئن نیستم ولی >>>. بله این گوشی میتونه مثل یه ماهواره عمل کنه که قبل از مسابقات جام جهانی گوشی های مثل پی 910 و پی 920 و پی 930 و تازه گی ها پی 940 رو که از این سیستم برخوردان رو وارد بازار کردن که مردم بتونن در مواقع ی که تلوزیون ندارن از این گوشیای سامسونگ استفاده کنن بی 600 هم میتونه این کار کنه

J A V I D
26-01-2007, 02:50
هر وقت شد سیصد هزار تومن یکی می خرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
27-01-2007, 02:33
مطمئن باش اون موقع دی 600 رو مفتی بهت میدن

ali_saeedi
27-01-2007, 19:23
دوستان خسته نباشید نظرات مفید بود ولی این بی 600 هنوز وارد بازار نشده من بیشترین کیفیت را در بازار معرفی کردم

mahyarSAMSUNG
28-01-2007, 01:23
نه خیر من که گفتم که در بازار کره داره بفروش میرسه الان توی کره دیگه یه چیز عادی شده براشون گوشی 10 مگاپیکسلی ولی الان در ایران هنوز بیشتریا خبر ندارن که گوشیه 10 مگاپیکسلی هست همه فکر میکنن بالاترین همون ال جی کی ئی 920 و ان 95 هستش

ali_saeedi
28-01-2007, 15:16
نه خیر من که گفتم که در بازار کره داره بفروش میرسه الان توی کره دیگه یه چیز عادی شده براشون گوشی 10 مگاپیکسلی ولی الان در ایران هنوز بیشتریا خبر ندارن که گوشیه 10 مگاپیکسلی هست همه فکر میکنن بالاترین همون ال جی کی ئی 920 و ان 95 هستش

عزیم این گوشی xcute وارد بازار ایران هم شده 8 مگاپیکسل هست بهتره 1 سرچی راجع بهش بکنی:tongue:

mahyarSAMSUNG
30-01-2007, 04:16
من که ندیدم !!!!

metal_militia
30-01-2007, 10:27
عزیزم سامسونگ بی 600 یک گوشی کانس÷ت هست و وجود خارجی بعنوان اینکه بیاد تو مغازه ها نداره

در مورد گوشی هایی واقعی که الان موجود هست صحبت کنید

mahyarSAMSUNG
03-02-2007, 02:58
آقا متل شما دیگه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شکا یه سر به سایت موبایل ریویو بزن اون وقت میبینی که نمایشگاهی برای گوشی بی 600 و آی 310 برگزار کرده بودن . اون سایت خبر های شایع و علکی رو نمیزنه مثل 888 نوکیا