PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند برابر کردن اکانت کارت اینترنت

بهاره
27-06-2005, 06:46
سلام به همه
اول از همه بگم که من هنوز خودم اینو امتحان نکردم بنا براین اگه کار نداد خداوکیلی گیر ندید
دوم من هیچ مسئولیتی در قبال این کار را نمیپذیرم

خوب شما اول بايد به منو start در گوشه صفحه بريد و روی گزينه run کيليک کنيد ودر مستطيل خالی که مياد بنويسيدsyestem.ini حالا يک صفحه که توش نوشته هست مياد که بايد بگرديد و اين کلمه را بيابيد386enh اين شماره در يک کروشه است. شما بايد کروشه اخر همين گزينه را ياز کنيد. که اينجوری ميشه۳۸۶enh } الان اين کدهايی را که در پايين گذاشتم بايد در ادامه ۳۸۶enh بنويسی . و کروشه را در اخر جمله های زير ببندی. حالا در گزينه fail که بالا صفحه هست کيليک کنيدو از توش روی گزينه save رفته و save کنيد.............

Com0@00 Irq0000@0 Buffer=1024
@ number = ( 3,1,4,1,5,9)
@ letters = ( " this", " is ", "a" , "test" )
$word , $ anther - word - ) = ( " one " , "two" )
woafont=dosapp.FON]

نميدونم چرا درست paste نميشه قبل از انجام كاري بر روي سيستم از سايت اصليش ديدن كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K053_LSH_KV90
27-06-2005, 07:20
dear
مگه کشک اصلا و ابدا این کار جواب نمی ده فقط کارت می پره
من هشدار می دم امتحان نکنید :arrow: :idea: :?:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

saman_uv
27-06-2005, 07:52
سلام ماله 6 سال پيش بود اصلا هم كار نميكنه قبلا روي ispهاي دره پيت كار ميكرد اين كد سرعت تايمر لينوكس رو مثلا كم ميكنه

Nesta
27-06-2005, 16:21
سلام بهاره خانم شما لطفا کمی‌ دقت کنین .
یه همچین کد هائی‌ واسه زمانی‌ بود که تازه 3-4 تا کارت اومده بود و ای اس پی‌ ها هیچ چیز امنیتی‌ ندشتند الان که .اینا بر عکس عمل می‌کنه یعنی‌ اگه شما از این استفاده کنی‌ بخاطر هک کردا شما رو جریمه می‌ کنن.و کارت شما زود تموم می‌شه.

Ali_k
27-06-2005, 16:58
من نميدونم چرا دوستان اينقدر تاپيكهاي تكراري ميزنن

Mehdi_Best
27-06-2005, 19:52
بابا اين بنده خدا كه با قرمز نوشت كه تو رو خدا گير نديد. اما هر كي يه چيزي گفت !!!!
بهاره خانم شما هم براي اينكه بقيه گير ندهند از اين به بعد اول جستجو كنيد اگه تكراري نبود تاپيك بزنيد. ممنون

MaFia
27-06-2005, 23:52
تاپيك به علت تكراري بودن موضوع قفل شد
ممنون :wink: