PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخام پارس 2.5 رو کرک کنم هرکی ...

Subzero
27-06-2005, 02:37
با سلام
من نسخه 2.5 پارس و همچنین برنامه ccica که نسخه 2.1 رو باهاش کرک کردن رو دارم مشکل اینجاس که هر دستوری که می نویسم از فلاپی ایمیج نمی گیره لطفا راهنمایی کنیید.

Soda
27-06-2005, 08:05
ccica 2.1 رو بي زحمت يه جا آپلود كن تا بهت بگم چي جور ميشه دستور نوشت براي شكستن قفل

Rooz
07-07-2005, 00:51
سلام

اگه اجازه بديد من ميخوايم شما رو در زمينه ساخت
فلاپي برنامه راهنمايي كنيم.
براي اين كار ما نياز به يه برنامه به نام سي سي آي سي اي كه البته من نام فارسي برنامه رو نوشتم
كه لاتين اون به اين صورته Ccica

به رو روش زير ميتونيد ديسكت برنامه رو بسازيد روش اول:
فرض براين كه شما ايميج برنامه رو داريد كه اين ايميج رو از همين سايت و لينكي كه قرار دادند دريافت كنيد البته خودم هنوز ايميج فلاپي رو دريافت نكردم و نميدونم اسم ايميج چي؟
و بعد نياز به خود برنامه كه بوسيله اون ميتونيد به روشي استاندارد فلاپي برنامه رو بساريد كه اين برنامه رو ميتونيد از لينك زير دريافت كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين برنامه در محيط داس اجرا ميشه و شما بايد
ويندوز 98 عربي يا انگليسي داشته باشيد
خود برنامه به همراه ايميج برنامه كه پسوند آي سي ا دارد را درون پوشه مي ريزيم و اين پوشه رو به هر نامي كه دوست داشتيد نام گذاري كنيد مثلا عدد يك
روي برنامه سي سي آي سي اي داخل پوشه ساخته شده كليك مي كنيد وارد محيط داس ميشويد
در جلوي اعلان داس و از درايوي كه برنامه رو اجرا كرديد
براي كساني كه با دستورات محيط داس آشنايي دارند كار آساني است.
فرض ما بر اين است كه شما فولدري كه ساختيد در درايو سي و با نام يك است.
براي مثال تايپ ميكنيد
اينتر‍C:
اينتر cd 1
اينتر‍CCICA Image Name /w
در خط فرمان بالا به جاي كلمه ايميج نايم بايد نام ايميج دريافتي خودتون رو كه از اين سايت دانلود كرديد رو بدون پسوند بنويسيد
بعد يك فلاپي بدون بد سكتور و ترو تميز رو داخل فلاپي درايوتون قرار ميديد
و اينتر را ميزنيد و بعد از دو الي سه دقيقه ديسك شما ساخته خواهد شد البته اگه ايميج اصلي برنامه سالم بوده باشه و بوسيله همين برنامه ايمجش رو گرفته باشند فلاپي ساخته شده شما درست خواهد بود و به احتمال زياد 4 تا قفل هم خواهد داشت كه همه اينها بر ميگرده به ديسكت اصلي برنامه

روش دوم در محيط ويندوز ايكس پي :

یه پوشه ساده مثل عدد یک در داخل درایو سی میسازید و بعد ايميج دريافتي خودتون رو داخل پوشه یک کپی میکنید بعد توي ايكس پي روي فلاپي داريو كليك راست ميكنيد و فرمت رو انتخاب كن و بعد يه ديسكت استارت آپ ميساريد.
کامپیوتر رو ریست میکنی
در محیط ستاپ سیستم اولویت بوت شدن رو باید به فلاپی داده باشي
بعد دستورات زیر رو در محیط داس و جلوی خط فرمان تایپ ميكني و اما دستورات
C:
CD 1
ccica نام ايميج /w
و به دستورات برنامه توجه میکنید و کلید اینتر رو میزنید
بعد از چند دقیقه کار تمام است
در کل شکل دستورات به قرار زیر است:
C:\1/CCICA نام ايميج /W
بعد از یکی دو دقیقه دیسکت برنامه ساخته میشه که صد درصد کار میکنه برید حالشو ببرید البته! از این روش کپي و نه از خود برنامه مترجم که مفتش هم گرونه