PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : ساخت جلوه های مکانیکی ( سطح : متوسط )

Reza P30
20-01-2007, 00:04
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آموزش رو که خیلی ساده میشه طرحی زیبا ساخت؛ میتونید در این فایل PDF (آموزش)پیدا کنید:) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکس های پایانی هر دو تاش رو خودم ساختم Good-tutorials [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای بزرگتر شدن کلیک کنید(بزرگشون قشنگه);)
دوستان PSD ها 3 تا هستند دومی همون طرح Shahin & Reza &... هست و اولی تا جاییه که گفتم سومی هم بقیشه

دانلود PSD1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود PSD2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود PSD3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود *PDF* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

Shahin King
20-01-2007, 00:14
سلام

به به ، خیــلی قشنگه رضا جـــان . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساخت بافت رو که بلدی ؟ همون چهارخونه که با پترن ها می ساختیم . یه کمرنگش رو بزار رو بکگراند ببین چطور میشه . فکر می کنم جالبتر بشه . نه ؟ ( البته هنوز خودم امتحان نکردمااااااااا ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز هم ممنون

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
20-01-2007, 10:08
خیلی جالب بود.
دمت گرم.
من خیلی از این چیزا خوشم میاد.

J A V I D
20-01-2007, 11:14
لذت می بریم زود از الفین :-))

Reza P30
20-01-2007, 11:37
ولی بافت که داره نه

اگه بزرگ کنی داره!!؟

خب نگفتی آموزش ها بهتر شده یا نه

راست گفتین چرا اسم آرش جان نیست

به خدا جا نشد و اگه میزاشتم طرح به هم میریخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]