PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی میتونه مشکل منو توی اینترنت اکسپلورر 7 حل کنه ؟؟؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
19-01-2007, 23:40
من این مشکل رو دارم که وتی نصبش میکنم و روی ایکونش کلیک میکنم این صفحه کع عکسشو گذاشتم میاد و وقتی روی کانتینیو کلیک میکنم پنچره dont send باز میشه :sad: :sad: :sad:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Viren
20-01-2007, 02:16
من هم همین مشکل رو دارم!
فکر کنم یه باگ در Ie7 باشه!

J A V I D
20-01-2007, 02:29
اکسپلورر هفت پر از مشکله بهتره از یه بروزر دیگه استفاده کنید ...

amirgooran
20-01-2007, 02:59
ببين اينجوري مي توني از اينترنت اكسپلورر استفاده كني:
اول برو منوي استارت بعد برو Al programs بعدش Accesoires بعدش System tools بعدش Internet explorer no add ins

Persian.Boy
20-01-2007, 03:15
دوستان IE7 البته نسخه فینالش مشکلی در باز شدن نداره و خیلی عالی هم کار میکنه. یادم میاد آخرین دفعه ای که

از IE استفاده کردم دقیقا 5 سال پیش بود. اما جهت اطلاع شما بگم که IE7 خودش مشکلی نداره و این برنامه های

جانبی و یا پلاگین ها هستند که نتونستند خودشون رو با این نسخه جدید IE وفق بدند.

بطور مثال پلاگین هایی مانند گوگل تولبار و یا دانلود منیجر هایی مانند Flashget و یا برنامه هایی مانند SnagIt و یا درایو

پرینت هایی مانند Adobe Acrobat pro و غیره ...

شما باید ببینید که با کدوم یک از اون برنامه ها مشکل داره برید و اون برنامه رو پاک کنید و نسخه جدید همون برنامه رو

دانلود کنید. چون اکثر برنامه ها در نسخه های جدیدشون سعی میکنند که خودشون رو با برنامه های جدید مایکروسافت وفق بدن.

این رو هم بگم که منظور من از اینکه در بالا گفتم IE7 در باز شدن مشکلی نداره این بود که فقط در باز شدن و استفاده

کردن نه از لحاظ باگ و یا مسائل امنیتی. هر چند که اون اروری هم که داده میتونه یک باگ باشه اما چون خودم ویندوز

خریداری شده استفاده میکنم و IE7 هم خودش از طریق آپدیت های مایکروسافت به سیستمم اضافه شد و مشکلی هم نداشت به همین

دلیل گفتم که مشکلی نداره.

در ضمن نسخه ای که روی سیستم من اتوماتیک نصب شده اینه. سعی کنید آخرین نسخه اش رو دانلود و استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
20-01-2007, 11:08
دوستان IE7 البته نسخه فینالش مشکلی در باز شدن نداره و خیلی عالی هم کار میکنه. یادم میاد آخرین دفعه ای که

از IE استفاده کردم دقیقا 5 سال پیش بود. اما جهت اطلاع شما بگم که IE7 خودش مشکلی نداره و این برنامه های

جانبی و یا پلاگین ها هستند که نتونستند خودشون رو با این نسخه جدید IE وفق بدند.

بطور مثال پلاگین هایی مانند گوگل تولبار و یا دانلود منیجر هایی مانند Flashget و یا برنامه هایی مانند SnagIt و یا درایو

پرینت هایی مانند Adobe Acrobat pro و غیره ...

شما باید ببینید که با کدوم یک از اون برنامه ها مشکل داره برید و اون برنامه رو پاک کنید و نسخه جدید همون برنامه رو

دانلود کنید. چون اکثر برنامه ها در نسخه های جدیدشون سعی میکنند که خودشون رو با برنامه های جدید مایکروسافت وفق بدن.

این رو هم بگم که منظور من از اینکه در بالا گفتم IE7 در باز شدن مشکلی نداره این بود که فقط در باز شدن و استفاده

کردن نه از لحاظ باگ و یا مسائل امنیتی. هر چند که اون اروری هم که داده میتونه یک باگ باشه اما چون خودم ویندوز

خریداری شده استفاده میکنم و IE7 هم خودش از طریق آپدیت های مایکروسافت به سیستمم اضافه شد و مشکلی هم نداشت به همین

دلیل گفتم که مشکلی نداره.

در ضمن نسخه ای که روی سیستم من اتوماتیک نصب شده اینه. سعی کنید آخرین نسخه اش رو دانلود و استفاده کنید.

ویندوز مدیا سنتر منم قانونیه ولی بازم با ای ای دانلود شده از ماکروسافت مشکل داشت ....

mahyarSAMSUNG
20-01-2007, 20:31
اتفاقا برای من هم مدیا سنتر ولی برای من مشکلی توی نصب پیش نمیاد فقط همون مشکل رو دارم در ضمن من توی آی ئی 6 وقتی ضربدر یه سایت رو میزنم پنجره ی dont send باز میشه البته این مشکلی نداره ولی خوب دلیلش برای این پیام چیه ؟؟؟
آقا پرشین بوی ویندوز شما چیه که ای ئی 7 روش نصب هست ؟؟؟ به من بگو که برم بخرم آیا سروریس چک 3 هستش اصلا نظرتون درباره ی سرویس پک 3 چیه ؟؟ خوبه برم بخرم ؟؟؟ راستی کسی نتونست اون مشکلم رو حل کنه آخه اون یه فایلی میخواد اون نمیگه که یه فایلی زیاده باید پاکش کنی ؟؟؟

piremard
21-01-2007, 00:30
من این مشکل رو دارم که وتی نصبش میکنم و روی ایکونش کلیک میکنم این صفحه کع عکسشو گذاشتم میاد و وقتی روی کانتینیو کلیک میکنم پنچره dont send باز میشه :sad: :sad: :sad:

مشکل شما مربوط به فایل TGT_BHO.dll است که از مجموعه فایل ها برنامه اسکین اکس پی StyleXP هست
این برنامه را uninstall کنید و بعد از ری استارت مشکل بر طرف خواهد شد ان شا ا ...

mahyarSAMSUNG
21-01-2007, 15:01
ایول راست میگی من این برنامه رو نصب کردم ولی نیومد ولی پاکش کردم که !!!!! این مشکل رو داشنم !!!حالا بزار از ریشه پاکش میکنم