PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرانهء استفاده از اينترنت در ايران شصت برابر كمتر از استاندارد

Hektor
19-01-2007, 21:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
!!سرانه استفاده اينترنت در كشور كمتر از 30 دقيقه در ماه است

سرانه استفاده از اينترنت در كشور كمتر از 30 دقيقه در ماه است كه با معيارهاي جهاني فاصله بسياري دارد.
محمد علي نيكسار، عضو هيات مديره انجمن شركت‌‏هاي اينترنتي ايران، در گفت‌‏وگو با خبرنگار خبرگزاري كار ايران, ايلنا, با بيان اين مطلب، افزود: اين در حالي است كه طبق آمار رسمي ميانگين زمان صرف شده در اينترنت براي هر كاربر در مقياس جهاني بيشتر از 31 ساعت در ماه است.

وي، گفت: در حال حاضر كاربران اينترنت برخي كشورهاي پيشتاز به صورت ميانگين بيشتر از 50 ساعت در ماه را در اينترنت صرف مي‌‏كنند كه دليل آن كاربردهاي متنوع اينترنت در كشورهاي پيشرفته است.
نيكسار، توسعه كاربرهاي اينترنت و افزايش سرانه مصرف اينترنت در كشور را مشروط به برداشتن گام‌‏هاي اساسي در خصوص تحقق دولت الكترونيك و سرمايه‌‏گذاري در خصوص تامين محتوا و توسعه كاربردهاي اينترنت در كشور دانست.

J A V I D
19-01-2007, 22:02
معلوم هست چه خبره زیاد مصرف می کنیم می گن به اینترنت معتاده کم مصرف می کنیم می گن سرانه اومده پایین اینترنت پرسعت می آیم بگیریم سرعت اینترنتو کم می کنن می گیم همین خوبه می گن سرعت کم شده ما آخر چیکار کنیم ؟!؟

habibinaj
19-01-2007, 22:02
معلومه وقتی که اینترنت بیشتر 128kb رو برای خونه ها ممنوع کردن!
به نظر دولت اینترنت = حرام!

SANR
19-01-2007, 22:11
کاریش نمی شه کرد.
عقب افتاده اند.

habibinaj
19-01-2007, 22:18
آره ولی گناه ما چیه تو ایرانیم!

Nvidia
19-01-2007, 22:20
به جای اینرنت چیزهای دیگه ای داریم ! :دی

habibinaj
19-01-2007, 22:21
به جای اینرنت چیزهای دیگه ای داریم ! :دی

می شه بپرسم مثلاً چی؟
برای من مهمترین چیز اینترنت بعد چیزهای دیگه!

Nvidia
19-01-2007, 22:32
می شه بپرسم مثلاً چی؟
برای من مهمترین چیز اینترنت بعد چیزهای دیگه!
معنویت :دی

habibinaj
19-01-2007, 22:35
معنویت :دی

یعنی به نظر شما معنویت با اینترنت نمی تونند با هم باشند؟
من نمی دونم چرا خیلی ها اینطوری فکر می کنند که اینترنت شیطانه!:sad:

Nvidia
19-01-2007, 22:39
یعنی به نظر شما معنویت با اینترنت نمی تونند با هم باشند؟
من نمی دونم چرا خیلی ها اینطوری فکر می کنند که اینترنت شیطانه!:sad:

برادر عزیز من دارم حرفای یکی از مسئولان رو که در مورد اینترنت پر سرعت گفته بودن رو میزنم ایشان گفته بودن معنویت از سرعت اینترنت بهتره :blink: ( آخه معنویت و ارزش های دینی چه ربطی به اینترنت دارن ؟)

habibinaj
19-01-2007, 22:41
برادر عزیز من دارم حرفای یکی از مسئولان رو که در مورد اینترنت پر سرعت گفته بودن رو میزنم ایشان گفته بودن معنویت از سرعت اینترنت بهتره :blink: ( آخه معنویت و ارزش های دینی چه ربطی به اینترنت دارن ؟)

خوب منم همینو میگم!
من میگم اصلاً معنویت رابطه مستقیم با اینترنت داره!

SANR
23-01-2007, 12:21
این مسئول کیه که این قدر حرف مفت می زنه.

لابد خیلی خیلی عقب افتاده است.