PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیریت محتوای این سایت چیه؟(لطفا کمک کنید)

Mehran NZ
18-01-2007, 09:01
دوستان عزیز من می خوام ببینم سیستم مدیریت محتوای این سایت که یک سایت دانشگاهیه چی هستش و ایا اصلا برای سایتهای بزرگی مثل سایت دانشگاهها از سیستمها مدیریت محتوا استفاده میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Ponics
18-01-2007, 19:53
دوستان عزیز من می خوام ببینم سیستم مدیریت محتوای این سایت که یک سایت دانشگاهیه چی هستش و ایا اصلا برای سایتهای بزرگی مثل سایت دانشگاهها از سیستمها مدیریت محتوا استفاده میشه؟

سلام دوست عزيز

بيشتر سايت هاي دولتي و سازماني روي زبان ASP يا PHP كار ميشه ! اين سايت به احتمال زياد يه پورتال اختصاصي باشه چون نه كپي رايت جايي رو داره و نه اسمي ! به احتمال زياد پورتال اختصاصي كه خودشون طراحي كردن ! ;)

Mehran NZ
19-01-2007, 04:25
یعنی خودشون درست می کنن و از هیچ سیستم مدیریت محتوایی استفاده نمی کنن؟ این چیزی که اینا درست کردن شبیه مدیریت محتوا هست؟ یعنی بروز رسانیش راحته؟

new_sra
19-01-2007, 07:24
اين چه طور:
يا
تازه اينترنتي شده

Mr.Ponics
19-01-2007, 13:49
یعنی خودشون درست می کنن و از هیچ سیستم مدیریت محتوایی استفاده نمی کنن؟ این چیزی که اینا درست کردن شبیه مدیریت محتوا هست؟ یعنی بروز رسانیش راحته؟
كاملا درسته ! به راحتي ميشه توش تغييرات ايجاد كرد ! ;)

اين چه طور:
يا
تازه اينترنتي شده

والا اين ها رو نمي تونم به آخر سايت برم ! نمي دونم چرا نميشه فوتر سايتر رو ديد ! به احتمال زياد اين هم با زبان اچ تي ام ال كار شده !

Mehran NZ
20-01-2007, 04:01
این همه سیستم مدیریت محتوای اماده حالا چرا خودشون درست می کنن ؟ میشه لطفا بگید فرقش در چیه و چرا یه شرکت باید دست به همچین کاری بزنه؟

Mr.Ponics
20-01-2007, 20:42
این همه سیستم مدیریت محتوای اماده حالا چرا خودشون درست می کنن ؟ میشه لطفا بگید فرقش در چیه و چرا یه شرکت باید دست به همچین کاری بزنه؟
خب اصلش اينه كه بيشتر اون سيستم ها كپي رايت دارند ! و بعضي هاشون هم با توجه به معيار فرد خواستار نيست !‌ باسه همين افراد دست به ساختن چنين پورتال هاي اختصاصي مي زنند ! يكي ديگر از دلايلش اينه كه سيستم آماده عاميانه است و كمي هم تكراري باسه همون زياد جالب به نظر نمياد ! بايد بگم كه 90 درصد سايتهاي دولتي و اورگان ها بصورت اختصاصي با زبان Asp و php بصورت اختصاصي ساخته شدند ! و فقط تعداد كميشون از سيستم هاي آماده استفاده كردند يك دليلش هم به خاطر بالا بردن امنيت سايت و سيستم هست ! كه با توجه به ميزان اهميت خودشون اون رو طراحي مي كنند !

هر سوالي بود در خدمتيم ! ;)

Mehran NZ
21-01-2007, 05:27
Mr.Ponics اطلاعاتت خیلی خوب و مفیده یه سوال دیگه هم دارم برای اینکه حودم cms طراحی کنم باید چه زبانهایی رو یاد بگیرم و اگه الان شروع کنم تا چند وقت دیگه میتونم این کارو انجام بدم؟

Mr.Ponics
21-01-2007, 14:01
Mr.Ponics اطلاعاتت خیلی خوب و مفیده یه سوال دیگه هم دارم برای اینکه حودم cms طراحی کنم باید چه زبانهایی رو یاد بگیرم و اگه الان شروع کنم تا چند وقت دیگه میتونم این کارو انجام بدم؟
ممنون شما لطف دارين !‌ براي ساخت يك سيستم مديريت محتوا ميشه از زبان هاي PHP و ASP بهره گرفت ! البته با اچ تي ام ال هم براي ظاهر سيستم كار مي كنند ! براي آموزش ديدن هر 3 اينها ! حداقلش 2 سال وقت نياز داره ! باسه من كه اينطوري بوده مونده به ميزان علاقه و گيرايي ! فكر كنم با اچ تي ام ال كه آشنايي دارين براي پي اچ پي هم ميشه يا كلاس ديد يا سي دي هاي آموزشي از بازار تهيه كرد ! كه بيشتر سي دي ها زياد مطالب رو دقيق نمي گن و نميشه اشكالاتت رو بپرسي بهترين راه حل رفتن به كلاس درسه ! :happy:

درضمن از من ميشنوين بي خودي وقتتون رو نزارين !‌ العان انقدر سيستم رايگان و آماده هست كه ديگه نيازي به طراحي سيستم جديد براي افرادي مثل من و شما نيست ! :blush:

Mehran NZ
24-01-2007, 03:27
Mr.Ponics جان واقعا ممنون حقیقتش من خیلی دوست دارم برم تو این کار نه بخاطر پولش بلکه بخاطر علاقه ای که به این کار دارم
بازم ازت ممنون
موفق باشی.