PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبت صداي فايل هاي تصويري

nimo
25-06-2005, 22:40
سلام
برنامه يي ميشناسيد كه بشه صداي فايل تصويري را به صورت ام پي تيري ضبت كرد؟ خيلي احتياج دارم به همچين برنامه يي!
ممنون

Roozedidar
25-06-2005, 23:18
سلام
برنامه يي ميشناسيد كه بشه صداي فايل تصويري را به صورت ام پي تيري ضبت كرد؟ خيلي احتياج دارم به همچين برنامه يي!
ممنون

عزيز برنامه كه زياده براي اين كار ولي اين برنامه بد نيست و خيلي كارا ميكنه.

Blaze Media Pro 6 Beta

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به اين لينك هم سري بزن

كركش رو اگه پيدا نكردي بگو برات بذارم.
موفق باشي...

nimo
26-06-2005, 04:14
ممنون مي شم اگر كرك اين ورژن 6 را بهم بدي. نتونستم پيداش كنم
مرسي.

reza12100
26-06-2005, 04:43
با هر برنامه ضبط صدا میشه این کار ار کرد از جمله jetaudio , برنامه خود ویندوز و ....
کافیه توی تنظیمات مربوط به ضبط صدا .گزینه stereo mix را فعال کنی حالا میتونی هر صدای که از speaker خارج میشه را ضبط کنی

Mehdi_Best
26-06-2005, 17:09
نيما جان درسته كه با روشي كه دوست خوبمون رضا جان گفتند مي شه اين كار رو انجام داد اما بهترين كار اينه كه با برنامه هاي مخصوص اين كار شما صداي فايل هاي تصويري رو ضبط كنيد.
برنامه هاي زيادي هستند كه خيلي هاشون هم حرفه اي هستند اما اگه يك برنامه كوچك و راحت و بدون دردسر بخواهيد vcd cutter برنامه خوبي است.
البته درخواست شما تكراري است. همين چند روز پيش هم چنين درخواستي شده بود. هميشه قبل از باز كردن تاپيك جديد جستجو كنيد زودتر به نتيجه مي رسيد.

david_007
26-06-2005, 18:08
نيمو دوست عزیز :
برنامه digital sound recorderمعرفی شده در همین سایت خودمون فکر میکنم کارت رو عالی راه بندازه من خودم در رابطه با میکس فیلم هم بهش احتاج پیدا کردم خوب جواب داد حتی کیفیت صدا از اصلش هم کمی بهتره و دو فرمت رو هم به هم کانورت میکنه (تبدیل)

Roozedidar
26-06-2005, 19:16
ممنون مي شم اگر كرك اين ورژن 6 را بهم بدي. نتونستم پيداش كنم
مرسي.

خب نيمو جان ميبينم كه برنامه هاي زيادي همونطور كه بهت گفتم پيشنهاد شده. حالا من كرك نسخه 6 رو كه هيچ جا هم نيست برات ميذارم انشاا... كه با همين برنامه كارت راه بيفته. براي كرك كردن Blaze Media Pro Beta 6 شما لطفا اين فايل رو در دايركتوري محل نصب برنامه كپي كن و بر روي yes كليك كن.

موفق باشي...

nimo
27-06-2005, 06:50
سلام
مرسي از همگي.
من يه مشكل پيدا كردم. اينكه وقتي ضبت ميكنم صدا خش خشي ميشه. با هر برنامه يي اين كار را انجام دادم همين شد. جالب اينكه وقتي با خود برنامه اي كه ضبت كردم گوش ميدم صدا خوبه. ولي با وينمپ و ... بد هستش. كسي راهي براي اين مشكل داره؟ مي دونم عجيب غريبه. اين چيزا براي من بيشتر وقتها اتفاق مي افته.
مهدي جان راستي من جواب پيامت را دادم. ولي مثله اينكه نرسيد. 2باره ميفرستم اگه نرسيده.
مرسي از همه

Mehdi_Best
27-06-2005, 07:38
نيما جان سلام. در مورد ضبط صدا كه مي گي خش خش داره فكر مي كنم كه شما فايل تصويري رو با يك برنامه پخش كرده و با برنامه ديگري ضبط كرده اي كه در اين حالت صدا به صورت آنالوگ ضبط مي شه و بايد حتما ولوم هاي هر 2 برنامه رو تنظيم كني تا كيفيت خوبي به دست بياري.
اما اگه با برنامه هاي مخصوص اين كار مثل همون vcdcutter صداي يك فايل تصويري رو ضبط كني بهترين كيفيت به دست مي آد چون اينطور برنامه ها صدا رو به صورت ديجيتال از روي تصوير برداشته و تبديل به فايل صوتي مي كنند. يعني اصلا به كارت صدا و ولوم ها و ... كاري ندارند.
نكته آخر اينكه اگه مي بيني اون فايل كه مي گي ضبط كردي با winamp و ... خش خش داره اما در خود اون برنامه نداره به احتمال زياد به خاطر اكولايزرهايي هست كه شما براي winamp تعيين كرده اي و چون اون آهنگ با كيفيت نيست اين مشكل پيش مي آد در حالي كه اگه اكولايزر winamp رو روي حالت اتوماتيك گذاشته و اكولايزر دستي رو غيرفعال كني صدا بهتر مي شه. هر چند كلا اين روش خوبي نيست كه با يك برنامه فايل رو پخش كرده و با برنامه ديگري ضبط كني.
راستي پي امت رسيد. ممنون

nimo
27-06-2005, 17:13
ها ها مهدي جان چيزي هست كه سرت نشه تو :P ايول دقيقا همين كار رو ميكنم با يكي پخش مي كنم با اون يكي ضبت. اين برنامه اي رو كه گفتي از كجا بگيرم لينكش رو داري؟ اگه نه كه آ خرين ورثني كه اومده چي بوده كه برم داونلود اش كنم.

خوب شد پس پي ام رسيد. خيالم راحت شد.

از همگي ممنون بخاطر كمكهاتون.

tohave
27-06-2005, 20:17
سلام
منم يه پيشنهاد دارم: از برنامه هاي ويرايش ويديو استفاده كنيد و در موقع ضبط فايل ٫ تنها Audio رو انخاب كنين. كيفيت همان و اندازه همان و خلاص. ٫
نمونه برنامه ها: Adobe Premiere, Ulead Video Studio , Pinaccle Studio. اگه برنامه هاي ساده تر ميخواي بايد بگردم دنبالش تا هم كم حجمترشو پيدا كنم و هم ساده اش رو

Arashi
27-06-2005, 20:25
داش مهدي ه ديگه همه چيزو ميدونه :arrow: :arrow: :arrow:
موفق باشيد :wink: :wink:

Mehdi_Best
27-06-2005, 20:36
نيما جان من لينكش رو الان گم كردم. اما اگه پيدا نكردم خودم برات آپلود مي كنم. به همراه كركش.

nimo
27-06-2005, 21:08
قربونت مهدي جان. من ميرم سعي ميكنم كه يه جوري سر از كار اينا در بيارم. ولي آخرين دفعه كه اين كار رو كردم 2 ساعت طول كشيد تا 2باره ويندوز رو تنظيم كنم/ چون صدا رو ريخته بود به هم :roll:
ممنون ميشم اگه برام آپلود كني. ولي عجله اي نيست هر موقع وقت كردي.
مرسي :o

siadate
14-04-2006, 04:34
دوست عزيز نمي دونم مشگل شما د ركجاي كاره اما همون وي سي دي كاتر قديمي بايد كارتون را راه بيندازه
بهر حال اگه نشد با نرم افزار مديا استوديو اين كار براحتي امكان پذيره چرا كه اين نرم افزار چند كاره است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](105).gif

Setareh 2006
18-09-2006, 07:38
خب نيمو جان ميبينم كه برنامه هاي زيادي همونطور كه بهت گفتم پيشنهاد شده. حالا من كرك نسخه 6 رو كه هيچ جا هم نيست برات ميذارم انشاا... كه با همين برنامه كارت راه بيفته. براي كرك كردن Blaze Media Pro Beta 6 شما لطفا اين فايل رو در دايركتوري محل نصب برنامه كپي كن و بر روي yes كليك كن.

موفق باشي...

دوست عزيز لينك كرك كار نميكنه

ممكنه لينك كرك رو درست كني ؟