PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال در مورد Notepad

soooot
17-01-2007, 18:32
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند تا سوال درباره Notepad دارم که ممنون میشم کسی بهشون جواب بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- کسی میدونه چجوری میتونم توی Notepad موارد مشابه رو بشمارم ؟ ( مثلا تعداد عدد 8 رو توی یه متن ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- چجوری میتونم توی یه متن موارد ( کلمات نه یک حرف ) مشابه رو پیدا کنم ؟ ( مثلا هر جا که کلمه hello به کار رفته های لایت بشه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- چجوری میتونم توی یه متن تمام موارد مشابه ( حروف نه کلمات ) رو پیدا کنم ؟ ( مثلا هر جا که حرف u هست های لایت بشه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در صورتی که نمیشه این کار ها رو با Notepad انجام داد لطفا یه نرم افزار دیگه رو با آ»وزش موارد بالا برای اون نرم افزار معرفی کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vandu
18-01-2007, 18:40
اولیش رو که میشه توی NotePad انجام داد (با یه Replace موقت). ولی دومی و سومیش رو توی FireFox انجام بده. یعنی فایل TXT رو با فایرفاکس باز کن بعد F3 رو بزن در نهایت از Match Case و Highlight All استفاده کن.
موفق باشی...