PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعدادی سوال در مورد IE 7 ، WMP 11 و Office 2007

khaiyam
17-01-2007, 17:11
من تعدادی سوال در مورد IE 7 ، WMP 11 و Office 2007 داشتم
1.در موقع نصب برنامه WMP 11 به من می گه که باید قبل از نصب برنامه Update Rollup 2 را نصب کنیم قضیه این فایل چی هست و از کجا تهیه اش کنم
2. من بعد از نصب نرم افزار IE 7 و Office 2007 فونت هام با مشکل روبه رو شده برای مثال برنامه babylone فونت هاش جاهایی که درشت بود درشتر شده و متن های معمولی حالت یک مقدار خیلی کم تار شده یعنی ریزتر نشون میده دقیقا همین مشکل را در صفحات فارسی در IE 7 را دارم در موقعی که فونت ها را بزرگتر می کنم حل میشه اما مشکلات دیگری هم از فبیل بد فرم شدن کل صفحه و ... دارم

khaiyam
17-01-2007, 23:31
کسی نیست من را راهنمایی بکنه

*NashenaS*
18-01-2007, 02:07
Windows Media Player 11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

سلام
من يك مشكل دارم...
ميخواستم تاپيك بزنم ولي با جستجو ديدم هست...ولي جواب نداره!
گفتم به يه متخصص مراجعه كنم كه ديگه مزاحم شما شدم
مشكل من مثل مشكل اين بنده خداست...
البته ويندوز من قانوني هستش فقط Rollup.
در ضمن ميخوام مشكل با فايلي زير 5 مگابايت حل بشه چون اگه حس دانلود دوباره با ديال آپ رو داشته باشم از پي سي دانلود ميگيرم كه فكر كنم اسمش ----- باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/media_play...final_cracked-[***********.com].rar
لطفآ جواب رو پي ام كنيد...
مرسي

+

سلام
متاسفانه لينك ها بالاي 20 مگا بايت اند...
و لينك مربوط به مايكروسافت رو قبلآ ديده بودم كه آپديت 60 70 مگي هست!
الان دارم فايل 26 مگا بايتي رو از پي سي دانلود ميگيرم كه بجرئت ميتونم بگم تنها سايتي هست كه اين مشكل رو رفع كرده و رو سرور خودش آپلود كرده و محدوديت زماني و ريزوم نداره+توضيحات كامل!
خلاصه ممنون از زحمات شما.

khaiyam
20-01-2007, 10:22
میشه بیشتر راهنماییی کنید

mamad_tk_pk
20-01-2007, 15:29
سلام
به این آدرس بروید و این فایل را دانلود کنید و در کامپیوترتان نصب بنمایید : ( برای مدیا پلیر )