PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید AntiVir Premium Edition فقط با 1 دلار.

Persian.Boy
17-01-2007, 15:42
سلام دوستان.

نمیدونم خبر دارید یا نه اما جهت اطلاع باید بگم که Ashampoo Anti Virus از انجین و دیتابیس آنتی ویروس Antivir

استفاده میکنه و هم اکنون این آنتی ویروس یعنی Ashampoo آنتی ویروس رو با قیمت پیشنهادی شما به سایتشون

بهتون میفروشه. این قیمت ها از 1 دلار شروع میشه تا 30 دلار. یعنی اینکه این شما هستید که تعیین میکنید چقدر

حاضرید به این آنتی ویروس پول بدید.

برای آزمایش من 2 نوع از محصولات Ashampoo رو که هیچ کجای دنیا تا حالا کرکی براشون ساخته نشده رو تنها با 1 دلار

که جمعا میشه 2 دلار خریداری کردم.

1 >> Ashampoo Anti Spyware Full version با اعتبار سریالی که تا یک سال میشه برنامه رو آپدیت کرد.

2 >> Ashampp AntiVirus Full Version این هم همونطور که گفتم همان Avira Antivirus است و با اعتبار یک ساله.

هر دو برنامه بالا را تنها 2 دلار بهشون پول دادم. واقعا که مرسی Ashampoo. خیلی وقت بود دنبال یک کرک برای

Antivir بودم. حرفه ای ها میدونن من چی میگم.

توضیحات لازم جهت خرید ...

این لینک پایین را که از طرف خود شرکت Ashampoo گذاشته شده را کلیک میکنید تا این صفحه ای که در پایین

عکسش رو میبینید براتون باز بشه بعد قیمت پیشنهادی خودتون رو بهش میدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر مبلغ پیشنهادی شما رو قبول کرد این صفحه پایین براتون باز میشه اما یادتون نره که CD و Premium Support را

از تیک در بیارید .البته اگر میخواهید که سی دی اورجینال هم براتون فرستاده بشه میتونید تیک بزنید اما بابت یک

سی دی 10 دلار ازتون گرفته میشه.

بقیه مشخصات رو هم در صورت داشتن کارتهایی مانند ویزا و یا مستر کارت و یا کارتهای الکترونیکی میتونید پر کنید و

از برنامه ای که تنها با 1 دلار خریدید لذت ببرید.

این هم عکسی از این آنتی ویروس.البته با انجین Avira Antivir Premium Edition 7

:)