PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي هك كردن

ali2006
25-06-2005, 15:41
با عرض سلام
راستش من يك نرم افزار خيلي حرفه اي ميخوام كه باهاش بشه سيستم هاي خيلي بزرگ و آي اس پي ها و سرورهاي پيشرفته روهك كرد.آيا كسي در اين زمينه نرم افزاري رو ميشناسه؟

Mehdi_Best
25-06-2005, 17:12
علي جان فقط همين رو مي خواي؟ چيز ديگه اي نمي خواي؟ :wink:
حالا دور از شوخي اولا كه هك كردن سيستم هاي به قول شما خيلي بزرگ و آي اس پي ها و سرورهاي پيشرفته به اين راحتي نيست كه يك برنامه معرفي كنيم كه آقا اين كار رو بكن راحت هك مي توني بكني. اگه اينطور بود كه هيچكس در امان نبود.
در ضمن تا اونجايي كه من اطلاع دارم در اين انجمن اينطور برنامه ها رو درخواست نمي كنند.

tohave
25-06-2005, 22:05
سلام
براي هك بايد برنامه نويسي رو ياد بگيري
هر سيستم خيلي بزرگ و آي اس پي ها و سرورهاي پيشرفته توسط عده اي مهندس برنامه نويسي كنترل و اجرا ميشوند كه سليفه و روش مخصوص خودشون رو دارن پس با يه برنامه نميشه همه روشها رو شناخت

arkadas
26-06-2005, 01:33
حرف tohave وmehdi_best کاملا درست است و در ضمن این را هم بدانید که به این راحتی ها نیست هک کردن سرور های بزرگ.اگه اینجوری بود در همشون تا حالا تخته شده بود.شما باید برنامه نویسی را تا حد مطلوب یاد بگیرید.یکی هم کمه.

++cو vb و ...

و هیچ نرم افزاری این قابلیت را نداره که سرور هک کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

scream
26-06-2005, 15:39
علي جون شما اگر همچين نرم افزاري پيدا كردي اينجا معرفي كن تا ما هم بتونيم ازش استفاده كنيم :D
از قديم گفتن جوينده يابنده است :wink:

K053_LSH_KV90
26-06-2005, 16:36
dear ali
ما که دنبال کوچیک هاش بودیم چیزی گیرمون نیومد
پس جواب میشه همون که scream گفت :mrgreen: