PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آواتار

sanam.b
17-01-2007, 00:57
سلام
هیج جایی را پیدا نکردم که این سوال را بپرسم یعنی مربوط به هیچ کدام از انجمن ها نبود .به هر حال
این آواتار چگونه طراحی می شود ؟ آیا سایتی وجود دارد که این آواتار را از آنجا دریافت کرد؟

Scout_Mov
17-01-2007, 16:06
آواتاری که گذاشتی هیچ جا نمی شه پیدا کرد چون نامرئیه !!!!!

sooshiyanet
17-01-2007, 17:10
Sanam.b به P30World خوش آمدي

نقل قول از Scou_Mov :

آواتاری که گذاشتی هیچ جا نمی شه پیدا کرد چون نامرئیه !!!!!

خدايي راست ميگه ديگه ؛ كدوم آواتر رو ميگي ؟؟

MAXXX
17-01-2007, 17:25
هر عکسی که 150*150 باشه میتونی استفاده کنی

rsz1368
17-01-2007, 18:44
کارت خیلی زیباست اما چشم بصیرت میخواست که فقط من داشتم

sanam.b
18-01-2007, 01:26
از لطف شما خیلی ممنونم اما نفهمیدم منظور شما از " آواتاری که گذاشتی هیچ جا نمی شه پیدا کرد چون نامرئیه !!!!!" چیه؟

amir.ara
18-01-2007, 01:43
از لطف شما خیلی ممنونم اما نفهمیدم منظور شما از " آواتاری که گذاشتی هیچ جا نمی شه پیدا کرد چون نامرئیه !!!!!" چیه؟

فکر کنم منظور شما رو متوجه نشدن؛شما دربارۀ آواتار گذاشتن پرسیدی اینا فکر کردن آواتار داری نظر بقیه رو داری می پرسی .
بهرحال اگه می خواهی آواتار داشته باشی باید بری قسمت" تننظیمات کاربر" بعدش "ویرایش آواتار" .
بعد هر عکسی که می خوای تو آواتارت بزاری توی یه سایت آپلود کن ، آدرسش تو ویرایش آواتار بزار.
( اگه منم اشتباه فهمیدم ببخشید)

soldier
18-01-2007, 09:46
سلام
هیج جایی را پیدا نکردم که این سوال را بپرسم یعنی مربوط به هیچ کدام از انجمن ها نبود .به هر حال
این آواتار چگونه طراحی می شود ؟ آیا سایتی وجود دارد که این آواتار را از آنجا دریافت کرد؟
آواتار چیز خاصی نیست.
هر عکسی که اندازه حدودآ 150 × 150 داشته باشه
و برای آرم یا لگوی خودت بزاری. آواتار گفته میشه.(توی فروم)
بای

Scout_Mov
18-01-2007, 22:29
سلام

والا گفتی <<< این آواتار >>> فکر کردم یه عکس آپ کردی به عنوان آواتار که این از کجا پیدا میشه و عکسی هم در کار نبود گفتم نامرئیه ! و فکر کردم می خوای عکسی نشون بدی و بپرسی محتوای عکس که به عنوان آواتار هست چطور طراحی شده !

من اینطور متوجه شدم!

rsz1368
19-01-2007, 22:27
آدمی هر انچه را که بکارد درو خواهد کرد(عیسی مسیح)

sanam.b
20-01-2007, 00:46
از لطف شما خیلی ممنونم ،من سوالم را اشتباه مطرح کردم اشتباه از من بود. راستش من از آواتارهایی که عکس شخصیت های کارتون است خیلی خوشم آمد می خواستم ببینم آیا سایتی وجود دارد که است که این عکسها در آن وجود داشته باشند یا نه؟ و بقیه ماجرا

divoonejoon
20-01-2007, 01:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از تاپیک زدن جستجو می تونه مفید باشه .....

sooshiyanet
28-01-2007, 18:59

Sanam.B عزيز بلاخره آواتار دار شدي

اون موقع كه سوالت رو مطرح كرده بودي آواتر نداشتي و كفته بودي : اين آواتر ..

حالا فكر كن كه اونجا هيچ آواتري نبود ، من و بعضي از دوستان فكر كرديم شما آواتر داري و ما نميبينيم

در هر صورت ببخشيد اگه ناراحت شدي

در ضمن بعضي سايت ها هستند كه آواتر هاي كارتوني (( مثل ياهو )) ميسازند ، اگر كسي سراغ داشت بذاره كه همه استفاده كنن ؛ اگه خود منم پيدا كردم براي استفاده عموم ميزارم (( من 3 سال پيش ديدم واسه همين ميگم اگه ))

=========

در ضمن دوستان ميشه در ياهو آواتر بسازين و بعد با Print Screen ازش عكس بگيريد